Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem liberalny, lubie obce kultury. Mialem seks z 30-letnim Arabem, mial śliczną ciemna skore, fajnie wyglądał w bialej poscieli. Bylo bardzo milo. Bylem tez w krajach muzułmańskich i podobała mi sie architektura, np. meczety w Stambule czy Ammanie. Trzeba wpuścić trochę świeżej krwi.

 

Ten po prawej to badylarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Ten po prawej to lewak, prawda? W końcu ta kura jest na czerwonym tle, a czerwony no to wiadomo z czym się kojarzy.

 

Nie udawaj imbecyla. Nie musisz.

 

Teraz daję ci chwilę na uświadomienie sobie, jak bezsensowne było to, co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Węgrzech dantejskie sceny, żal mi Węgrów, bo to nasze Bratanki.

 

Ja tam żadnego brata w Węgrzech nie mam. A Orban za plecami UE i Polski robi sobie interesy z Rosją.

 

I Polska powinna iść tą samą drogą co Orban, handlować z Rosją, a przynajmniej nie wychodzić przed szereg. "Solidarność" w Unii Europejskiej przebiega pod powierzchnią Bałtyku i nazywa się Nord Stream, właśnie podpisano umowy na budowę drugiej nitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Ten po prawej to lewak, prawda? W końcu ta kura jest na czerwonym tle, a czerwony no to wiadomo z czym się kojarzy.

 

Nie udawaj imbecyla. Nie musisz.

 

Teraz daję ci chwilę na uświadomienie sobie, jak bezsensowne było to, co napisałeś.

 

Tak to jest, gdy imbecyl nie wie, że nim jest i próbuje go udawać.

ktoś miał rację, że cię dupsko boli mocno.

 

 

nie wkurvuaj i nie obrażaj Polaków ani ich świętych symboli narodowych.

Plujesz na kościół, patriotyzm i godło. Kura? Chamie? Plujesz na Polskę, za którą kundlu przodkowie przelewali krew.

Wal się na swój parchaty lewacki trollujàcy ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem liberalny, lubie obce kultury. Mialem seks z 30-letnim Arabem, mial śliczną ciemna skore, fajnie wyglądał w bialej poscieli. Bylo bardzo milo. Bylem tez w krajach muzułmańskich i podobała mi sie architektura, np. meczety w Stambule czy Ammanie. Trzeba wpuścić trochę świeżej krwi.

 

Ten po prawej to badylarz?

 

Sciagnij mi tu jakaś fajną Arabkę*,zapewniam wygodny loch.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=HBQ5_sFHMQA&feature=iv&src_vid=Bj8AZR-MCy8&annotation_id=annotation_1082750733][/videoyoutube]

 

tutaj widzimy jak muzułmanin w niemczech, grozi przed kamerą dziennikarzowi, że utnie mu głowę, że bedzie go śledził znajdzie i wbije mu nóż w głowę.

zastanawiam się czy postawiono mu zarzuty, pewnie nie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troll najgorszej kategorii.

Administracja powinna go skreślić.

 

Wiesz, coraz bardziej przypominasz mi tę karykaturę, jaką masz w avatarze.

 

ps. bez offtopu, uważam że jestem za imigrantami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. bez offtopu, uważam że jestem za imigrantami

czyli będziesz ich utrzymywał przez całe zycie swe? :mrgreen:

 

My wszyscy ich utrzymamy! Nawet widziałem przeliczenie, nie pamiętam o ile dokładnie obciążą kieszenie podatników, ale wychodzi coś około 0,0015/mc na osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=HBQ5_sFHMQA&feature=iv&src_vid=Bj8AZR-MCy8&annotation_id=annotation_1082750733][/videoyoutube]

 

tutaj widzimy jak muzułmanin w niemczech, grozi przed kamerą dziennikarzowi, że utnie mu głowę, że bedzie go śledził znajdzie i wbije mu nóż w głowę.

zastanawiam się czy postawiono mu zarzuty, pewnie nie XD

 

Dziennikarz niemiecki był jednak troche zbyt napastliwy, nie chciał rozmawiać, tylko wytrącić kolesia z równowagi, troche to tanie. Tak czy siak nie potrzebne nam konflikty wewnatrz własnego kraju z muzułmanami, wystarczy ze kłócimy sie miedzy sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. bez offtopu, uważam że jestem za imigrantami

czyli będziesz ich utrzymywał przez całe zycie swe? :mrgreen:

 

My wszyscy ich utrzymamy! Nawet widziałem przeliczenie, nie pamiętam o ile dokładnie obciążą kieszenie podatników, ale wychodzi coś około 0,0015/mc na osobę.

 

Przez pierwszy rok kolego, przez pierwszy rok. I to jest za tych 12 tys? dolicz osbie ich rodziny, które beda miały prawo tu przyjechac jesli te 12 tys otrzyma status uchodzcy. Zreszta Niemcy juz mówia ze te liczby sa niedostateczne, czekaj czekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×