Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

jak to nie ważne jaka religia, to jest bardzo ważne, widać to w krajach gdzie rządzi islam.

nie no ręce opadają, pisze sie argumenty ale jak grochem o ściane te same teksty, relatywizowanie sprawy, wrzucanie każdej religi do jednego worka z islamem.

 

myślę, że nie ma co strzępić klawiatury, najwięcej o islamie dowiemy się od samych muzułmanów:

 

[videoyoutube=Bj8AZR-MCy8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przymusowo nawracać muzułmanów na ateizm jeśli by się nie zgodzili to kara śmierci przecież w państwach islamskich za ateizm grozi śmierć czemu tu nie miałoby być podobnie. W ogóle proponowałbym każdemu ubiegającemu się o azyl sprofanowanie koranu jeśli by tego nie uczynił nie miałby tu wstępu. Oczywiście można moje propozycje uznać za niedorzeczne ale nie są one mniej niedorzeczne niż nakazy islamu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przymusowo nawracać muzułmanów na ateizm jeśli by się nie zgodzili to kara śmierci przecież w państwach islamskich za ateizm grozi śmierć czemu tu nie miałoby być podobnie. W ogóle proponowałbym każdemu ubiegającemu się o azyl sprofanowanie koranu jeśli by tego nie uczynił nie miałby tu wstępu. Oczywiście można moje propozycje uznać za niedorzeczne ale nie są one mniej niedorzeczne niż nakazy islamu. :mrgreen:

Bardzo dobre pomysły, to samo zrobić u nas z katolikami. W ogóle z całym światem.

 

Tylko że wali trochę komunizmem, jak mam być agentem to spoko, a jak nie, to wiadomo, że z przymuszania nigdy nic nie wychodzi. Z kolei bez przymusu idzie zbyt wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co robi najważniejszy katolik świata namawia aby przyjmować więcej migrantów czyli do islamskiej kolonizacji chrześcijańskiej ziemi, nie tylko lewaki straciły rozum. Jedyny sprawiedliwy to Putin bo wspiera świecki rząd w Syrii podczas gdy USA i Europa finansuje ISIS, dzihadystów i Palestyńczyków a teraz chce sprowadzić miliony muzułmanów do Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, marzenie! Zero wojen, zero nienawiści (bo moja religia nie byłaby już lepsza od twojej, gdyż w ogóle by ich nie było), człowiek mógłby oddać całą swoją duchowość drugiej osobie, a nie dzielić ją z jakimś nieokreślonym bytem. :105:

 

A, ja jestem z GRU, jakby co - kolega specjalnej troski pytał, więc odpowiadam, niech ma.

sam jestem ateistą, ale bez religii ludzie coś nowego wymyślą by się zabijać choćby ideologie idiotyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ważne jaka religia, to jest bardzo ważne, widać to w krajach gdzie rządzi islam.

nie no ręce opadają, pisze sie argumenty ale jak grochem o ściane te same teksty,

 

I oni zarzucają jeszcze komuś brak zrozumienia słowa pisanego :D Kościół cokolwiek zrobi w sprawie imigrantów zostanie opluty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzułmanin w Danii, wyzywa starszą Panią za to, że uwaga, dotknęła swoim rowerem jego rower.

[videoyoutube=iAshmqP8gCw][/videoyoutube]

 

To jest m.in. wyniki sposobu ich wychowania. Ponieważ młodych islamistów wychowuje się na wzór "macho" tzn. dla nich argumentem nie jest logika,a siła.dlatego ten koleś od roweru krzyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, dlatego uważam, ze dosc mamy problemów z własnymi religiantami, zeby jeszcze sobie nowych brac na głowe. A na 12 tys sie nie skończy, nie ma takiej opcji.

 

W samej Turcji jest 2 miliony uchodźców którzy czekają na przyznanie azylu w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech." - ci to są mocni... Znowu wychodzi na to, że światem rządzi tylko pieniądz. Wszyscy chcą się pozbyć problemu i zrzucić odpowiedzialność na innych. Załamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Kopacz beczała, ze to kryzys europejski i mamy się solidaryzować :shock: od kiedy to Syria należy do Europy, ciekawe :roll:

Kraje arabskie się tak nie angażują jak my, bo wiedza, że i tak sobie sami weźmiemy problem na głowe, zorganizujemy pomoc ekonomiczną i przy okazji otworzymy drzwi do pełzającej islamizacji, która zresztą już nastepuje we Francji, Holandii czy Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uważaj, bo u nich homoseksualizm karany jest nawet śmiercią. Mnie sie arabki też podobają, ale małe byłyby szanse umówić sie z taką, nawet gdybym był zdrów na umyśle. Je trzymają pod kluczem.

Jasne, jasne. A w Polsce jeździ się po śniegu saniami ciągniętymi przez niedźwiedzie polarne.

Poza tym - Arabki piszemy wielką literą. Co więcej, są tam również uchodźcy z krajów muzułmańskich, którzy nie są Arabami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafne okreslenie "Uległośc" to tytuł książki o islamizacji Francji, obawiam się proroczej dla całego kontynentu. W dniu jej francuskiej premiery dokonano zamachu na redakcje "Charlie Hebdo".

 

http://ksiazki.onet.pl/wiadomosci/uleglosc-nowa-powiesc-houellebecqa/s8d0hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, właśnie czekam z niecierpliwością na polski przekład nowej książki Houllebecqa, który sam wcześniej nazwał Islam "najgłupszą religią świata".

"Submission" nazywała się też kilkuminutowa etiuda filmowa Holendra , Theo van Gogha (tak, z tych van Goghów), który został zamordowany przez Muzułmanina na ulicy.

To w ramach ciekawostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem islamofobem już ponad 15 lat 10 lat temu byłem nawet większym niż teraz choć wtedy interesowało to garstkę osób, a dziś widzę w necie na fejsie miliony nie chce tej zarazy w Europie szkoda że ta grupa nie ma żadnej władzy a mają ja półmózgi typu Juncker, Tusk czy Kopacz.
No i racja. Islam to nie jest pokojowa religia więc nie rozumiem jak Europa może wpuszczać tutaj tego konia trojańskiego bo co bo biedne dzieci i biedne kobiety? oj pozory mylą a u nas to brak cierpiących dzieci i matek. Zajmijmy się najpierw sobą bo świata nie naprawimy a przyprowadzając tych osobników jeszcze pogorszymy nasze położenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, tych co już tu przybyli trzeba przyjąć. 12 tys plus ich rodziny które przybędą tu za nimi. to będzie jakieś 40 tys. Mniejmy nadzieje, że to ostateczne liczby, choć to mało prawdopodobne, bo w 2016 ma być ich jeszcze więcej.

 

O zznalazłem fajny artykuł:

 

"Zakładając, że Unia nadal będzie przyjmować wszystkich z Syrii, czy myślisz, że te 4 miliony syryjskich uchodźców, którzy są w tej chwili w państwach ościennych, przeniosą się do Europy?

 

- Myślę, że znacznie więcej niż 4 miliony, bo w tych falach nie są wyłącznie Syryjczycy. Oni nie będą pewnie stanowili nawet połowy osób, którzy będą ciągnąć do Europy. Natomiast im więcej ludzi będzie przybywało do Europy, tym mniej pieniędzy i uwagi będzie poświęcane na to, co się dzieje tam (na Bliskim Wschodzie - red.). Ludzie pozostawieni tam samym sobie i zagrożeni śmiercią głodową też ruszą (ku Europie - red.). Wszyscy ruszą. Wtedy okaże się, że to zielone światło było oszustwem, bo czy to Niemcy, czy to Szwedzi zaczną zamykać granice. Niemcy mogą przyjąć jeszcze milion, dwa miliony, trzy miliony, ale nie przyjmą dziesięciu milionów. Uchodźców i IDP-sów - uchodźców wewnętrznych - tylko z Syrii, Iraku i Jemenu jest obecnie 17 mln, a oni są i będą tylko niewielką częścią tej fali."

 

Niezły cyrk sie szykuje. Z tego wynika, że nawet jezeli nie przyjmniemy ich u siebie, bedziemy musiel wydac duzo pieniedzy na pomoc tam na miejscu. A co z biednym w Polsce?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, tak to wstęp do islamizacji Europy która już dla muzułmanów jest Allaha a my innowiercami. teraz tylko sie osiądą i zaczną wprowadzać swoje rządy. Żadnego z tych osobnika nie sprawdzą czy sa na pewno bezpieczni a nie tykające bomby. Może byc spokój pół roku czy rok i sie zacznie. identifikacja osób to mydlenie oczu i czarowanie rzeczywistości najgłupsze w tym jest to, że żadnego człowieka nie sprawdzą czy aby nie popiera ISIS i nie ma bombyw sobie obok siebie. Oni nie są idiotami (syryjczycy) w przeciwieństwie do rządzących w Europie sorry i żaden terrorysta znany nie przekroczy granicy ale wystarczy, ze kuzyna wyslę inne nazwisko itd. Europa sama się zniszczy w imie zle pojętej tolerancji i dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×