Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

No i Grupa Wyszehradzka (w słowach czeskiego szefa MSZ) jest przeciwko kwotom nielegalnych imigrantów, ale polski wiceministerek spraw wewnętrznych, merdając przyjaźnie do kanclerzycy ogonkiem, mówi, że wcale tak nie jest.

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/grupa-wyszehradzka-przeciw-kwotom-imigrantow-polska-znow-sie-wylamuje-

 

Ostatnio dobry był ten, który nam wypominał, że 20 mln Polaków wyemigrowało. Szkoda, że nie wspomniał o wielu przyczynach tej emigracji, za którymi stało m.in. jego państwo (Niemcy) - germanizacja, rugi pruskie, II wojna. Ja jestem daleki od wypominania wnukom czy prawnukom czynów ich dziadów, ale skoro sam zaczął, to czuję się usprawiedliwiony. Dodatkowo ciekawe, czy wie, że Polacy dwa razy uratowali Europę - raz pod Wiedniem, a drugi podczas bitwy warszawskiej.

 

Teraz wychodzi na to, że jedyny, który w sprawie Państwa Islamskiego, robi coś konkretnego, jest Putin, bo dozbraja Asada, a lądowa ofensywa jest jedynym sposobem na walkę z tymi terrorystami, bo naloty to sobie Zachód może robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=v7CQkivQNQI][/videoyoutube]

 

Janusz Dosadny, zwórćcie uwage na reakcje eurodeputowanych :lol:

 

Haha, ogólnie uważam, że Korwin ma problemy z głową, ale czasem dobrze prawi

W tym przypadku jestem mu wdzięczna za poprawienie humoru, bo miny tych babek były faktycznie bezcenne

Nie rozumiem tylko dlaczego, w końcu nic takiego nie powiedział...

Chociaż w sumie mógł sobie darować epitet dotyczący śmieci, bo teraz cały sens merytoryczny szlag strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, bo kontrowersja to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie posłuchu. Głupi to on nie jest, na fali rosnących niepokojów wygłasza mowę, z którą zgodziłoby się bardzo wielu, a reszta mędrców z Europierdolamentu okazuje takie oburzenie(stratedzy fchuj).

 

PS: Cytat do dyskusji: "We wrześniu 2011 roku Bauman wyraził opinię, że jeśli Europa nie przyjmie w ciągu następnych 30 lat co najmniej 30 milionów nowych imigrantów, to stanie w obliczu upadku demograficznego, który doprowadzi do upadku cywilizacji europejskiej."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, bo kontrowersja to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie posłuchu.

 

Owszem, ale kontrowersja często ma negatywny wydźwięk, więc w ten sposób można sobie zyskać więcej wrogów niż zwolenników

 

Gdybym był osobą tak rozje*aną przez media, na każdym kroku spotykał się z manipulacją wycelowaną przeciwko mnie, to by mi już nie zależało. I tak ma wielu wrogów, i tak jest odbierany negatywnie, ale niewielka część społeczeństwa go popiera, a jak już pisałem, teraz leci na fali niepokoju, dzięki której może wypłynąć na wyżyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był osobą tak rozje*aną przez media, na każdym kroku spotykał się z manipulacją wycelowaną przeciwko mnie, to by mi już nie zależało. I tak ma wielu wrogów, i tak jest odbierany negatywnie, ale niewielka część społeczeństwa go popiera, a jak już pisałem, teraz leci na fali niepokoju, dzięki której może wypłynąć na wyżyny.

 

Jeśli chodzi o mnie to wolałabym być zgodna z samą sobą nie dbając o wrogów czy zwolenników, jednak ja nie jestem i nie będę politykiem

Może z Korwinem jest podobnie? Może po prostu mówi o tym o czym myśli nie wnikając w żadne manipulacyjne mechanizmy?

Jeśli tak to chwała mu za to niezależnie od wyznawanych przez niego poglądów

Cenię szczerość i prawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był osobą tak rozje*aną przez media, na każdym kroku spotykał się z manipulacją wycelowaną przeciwko mnie, to by mi już nie zależało. I tak ma wielu wrogów, i tak jest odbierany negatywnie, ale niewielka część społeczeństwa go popiera, a jak już pisałem, teraz leci na fali niepokoju, dzięki której może wypłynąć na wyżyny.

 

Jeśli chodzi o mnie to wolałabym być zgodna z samą sobą nie dbając o wrogów czy zwolenników, jednak ja nie jestem i nie będę politykiem

Może z Korwinem jest podobnie? Może po prostu mówi o tym o czym myśli nie wnikając w żadne manipulacyjne mechanizmy?

Jeśli tak to chwała mu za to niezależnie od wyznawanych przez niego poglądów

Cenię szczerość i prawdę

 

Szczerość i prawda mogą być motywami przewodnimi, celem zniszczenie koryta czy czegośtam i uratowanie Polski, a metodą kontrowersja. Nic się nie wyklucza. W każdym razie to polityk, więc nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz z 2200 uchodźców wjechała na 22000. Pomyliły jej się zera czy co?

Wiedziałem, że jest niekompetentna ale żeby do tego stopnia?

 

Nie spinaj się tak bo zaraz będziesz miał "kompetentną" Szydło. :mrgreen:

Szydło nawet jak śpi pijana we własnych rzygach jest bardziej kompetentna niż Kopacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerość i prawda mogą być motywami przewodnimi, celem zniszczenie koryta czy czegośtam i uratowanie Polski, a metodą kontrowersja. Nic się nie wyklucza. W każdym razie to polityk, więc nigdy nic nie wiadomo.

 

Nie wyklucza się, ale jeśli zamienimy kolejność i motywem przewodnim jest kontrowersja, to zmienia to postać rzeczy, przynajmniej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerość i prawda mogą być motywami przewodnimi, celem zniszczenie koryta czy czegośtam i uratowanie Polski, a metodą kontrowersja. Nic się nie wyklucza. W każdym razie to polityk, więc nigdy nic nie wiadomo.

 

Nie wyklucza się, ale jeśli zamienimy kolejność i motywem przewodnim jest kontrowersja, to zmienia to postać rzeczy, przynajmniej dla mnie

 

Po co tak leciwemu, poniekąd bogatemu i znanemu człowiekowi kontrowersja? Według mnie tylko po to, by osiągnąć cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polskaligaobrony.org.pl/

 

polecam stronę ruchu broniącego naszego kraju przed muzułmańskimi najeźdźcami.

bardzo dobrze działają, mają wiele ciekawych materiałów i informacji.

 

a wiecie co powiedział o nich jeden oszołom obrońca nazistów muzułmańskich w telewizji?

że zazdroszczą ciapatym powodzenia :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon stosuje przemoc :lol: trzeba go do pani zgłosić.Teraz tak coś napiszę.Trzeba rozróżnić uchodźców i emigrantów.

Polacy też emigrują,po większą kasę.I co ?

 

A czy Polacy też w pewien sposób nie są uchodźcami przed biedą, bezrobociem, korupcją i ogólnym bałaganem panującym w tym kraju? Ciekawe, że Polaków specjalnie i z fanfarami się na emigracji nie przyjmuje (tylko wymaga kwalifikacji, znajomości języka), a islamskim imigrantom zapewniają żarcie, nocleg, oferują kursy językowe i zawodowe, a taki przeciętny Polaczek, jak sobie sam tam nic nie zorganizuje, to nikt się nim nie przejmie (bo nie wysadzi się w tłumie, albo nie podpali dzielnicy). To jest ta sprawiedliwość i tolerancja według Unii Europejskiej?

Polak wyjeżdża, nie ucieka.Polak wyjeżdża dla pieniędzy.I ma możliwość powrotu.Pytanie czy chcę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w muzułmańskich społeczeństwach dzieci przechodzą musztrę "patriotyczno-religijną", podczas której ostrymi metodami wpaja im się islam i nienawiść do niemuzułmanów. Przed musztrą są normalnymi dziećmi, potem stają się dżihadystami lub osobami popierającymi dżihadystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchodźcy z różnych państw przybywają do Europy w ogromnej liczbie. Wśród nich są ludzie, którzy mają dobre zamiary, ale również tacy, którzy mają zamiary złe (duże grupy ludzi zazwyczaj nie są jednolite). Warto zrozumieć, że sytuacja jest bardziej złożona i nie upraszczać myślenia o niej, tylko czytać. Dowiedzieć się więcej o krajach, z których przybywają, dowiedzieć się, przed czym uciekają, itp. Po co stwarzać sobie świat czarno-biały i ciągle się bać tego, co mogą nam zrobić muzułmanie? Skoro już tak się boimy, może warto poczytać o islamie i jego założeniach? I zrozumieć, że jest bardzo wiele jego odłamów i religia ta jest tak samo niejednolita jak chrześcijaństwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, państwo islamskie tylko w nazwie jest islamskie. W Koranie zawarty jest surowy zakaz zabijania i niszczenia dziedzictwa kultury muzułmańskiej - ISIS zabija i niszczy zabytki, a więc nie stosuje się do zasad Koranu (co więcej, jestem przekonana, że większość bojowników ISIS Koranu nie czytało ). To zwykli bandyci zakrywający się religią, której nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tak się boimy, może warto poczytać o islamie i jego założeniach? I zrozumieć, że jest bardzo wiele jego odłamów i religia ta jest tak samo niejednolita jak chrześcijaństwo?

 

Każda religia to zło, a islam jest chyba najgorszy. Wartości całkowicie przeciwne europejskim i chyba nawet nie muszę tłumaczyć, dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×