Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Wsrod muzulmanow seks mesko-meski jest powszechny, poniewaz w tamtejszym systemie spolecznym panuje ostra segregacja plci. Muzulmanin nie moze umowic sie z kobieta z wlasnego kregu kulturowego na seks - jej cnoty strzeze religia i rodzina (ojciec, bracia). Kobieta, ktora "puscilaby sie" zostalaby pohanbiona, czesto skazana. Dlatego tez rozwiazaniem (obok slubu, ale nie kazdy moze sobie na slub pozwolic i nie od razu - najpierw musi miec pieniadze) jest albo kontakt seksualny z niewierna, albo zabawy z mezczyznami. I to jest ten paradoks - homoseksualizm jest zakazany przez religie, ale nikt tam takichprzelotnych kontaktow mesko-meskich nie nazywa gejostwem. Nie istnieja kluby, nie istnieje tozsamosc gejowska w rozumieniu zachodnim. Po prostu chlopcy i mlodzi mezczyzni zaspokajaja potrzeby z kolegami, a potem normalnie sie zenia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wpolityce.pl/swiat/264815-amerykanie-zydzi-i-kraje-arabskie-nie-wpuszczaja-do-siebie-uchodzcow-muzulmanskich-w-obawie-przed-terroryzmem-a-wiec-europa-popelnia-samobojstwo

najgorsze jest w tym to, że nas merkel szantazuje, że nie będzie wpływów dla Polaków z UE nasi się obawiają i godzą się na przyjmowanie dzikich tubylców tak na marginesie jakby to byli kanibale z jakis plemion to nic ważne, ze przyjechali i trzebe na nich pracować i ich przyjąć. Wiecie co odechciewa się płacić podatki :roll: Na cholere utrzymywac jakiś ciemnych tubylców? co z tego będziemy mieć prócz tego, że na pewno nie wyjdziemy na tym korzystnie ? Może ebolę, hiv lub wąglika przecież ci z afryki to niewiadomo czym zarażeni są. I popatrzcie jaki absurd polacy czekają na wizyty do lekarzy, na mieszkania a tacy mają wszystko od progu. w imie czego to nawet europa nie jest. już dokonali gwałtów więc jak mozna ich dalej sprowadzać. Bezmózgi są w te UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Na sciagniecie Polaków z Kazachstanu kasy nie ma, z Donbasu nie ma, na biedne dzieci nie ma, ciagle coś obcinają, coś zabierają, już nowe podatki wymyslaja np. podatek katastralny. Ale na ludzi, którzy maja w dupie nasza kulture, czyli ogolnie i nas, kasa jest. god,damn it!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, są podejrzenai, ze ten gościu jest z ISIS on twierdzi, ze jest Wolnej Armii Syrii a Europa go wpuszcza. :D Tak bo on się przyzna tak mordowałem bezbronnycj cywilów a teraz jestem uchodzca. :lol: Wiecie co ja tu wyczuwam albo spisek albo kuzwa skrajny kretynizm i ociężałość umysłową. Kto zdrowy na umysle wpuszcza facetów tak wygladajacych. :silence::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy fragment http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,W-Kaliszu-znaleziono-zwloki-zaginionego-29-latka,wid,17833872,wiadomosc.html

Jak ustaliło AP, w FSA Al Saleh dowodził 700-osobowym oddziałem, a przed wojną był tynkarzem w Aleppo. Po tym, jak został dwukrotnie ranny, a jego dom został zburzony, Syryjczyk postanowił uciekać do Europy. Jego celem jest Holandia. - Wszystko, co robię, robię dla mojej rodziny. Dla mojej żony oraz 3-letniego syna – mówił Al Saleh Associated Press. Pod tym wyznaniem Syryjczyka, posypały się jednak negatywne komentarze. To tylko jeden z nich: „zadziwiający to kraj, gdzie mężczyźni rzucają broń, zostawiają żony z dziećmi i uciekają w bezpieczne miejsce z nadzieją na azyl”.

 

Komentatorzy widzą pewną nieścisłość w działaniu Syryjczyka. Piszą, że z jednej strony ucieka z Syrii do Holandii, aby zapewnić byt i bezpieczeństwo rodzinie, z drugiej – zostawia w ogarniętym wojną Aleppo żonę i dziecko. A potem zapewnia, że gdy tylko uda mu się ściągnąć do Europy rodzinę, wróci do Syrii. Polski dziennikarz i podróżnik, Witold Repetowicz przekonuje jednak, że prawda dotycząca Al Saleha wygląda inaczej. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Repetowicz wielokrotnie odnosi się do historii przedstawionej przez Al Saleha w wywiadzie dla AP. „Zweryfikowałem historię tego człowieka” – przekonuje Repetowicz.

 

I dodaje: „On twierdzi, że został ranny w Kobane, więc napisałem do ludzi z Rożawy, z centrum odpowiedzialnego za kontakt z mediami i dostałem odpowiedź, że to kłamca, że ten człowiek nigdy nie walczył w Kobane. Facet nie podaje też żadnych danych, ani nazwy rzekomego oddziału, ani dowództwa operacyjnego”. Dziennikarz twierdzi także, że nie wystarczy powiedzieć, że ktoś został ranny w Kobane, żeby „zostać uznanym bohaterem walk z dżihadystami”. Repetowicz przekonuje, że słowa niewiele znaczą i konieczna jest weryfikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej ja sie ciesze. Im więcej Arabów w Polsce, tym większa miłość Polaczkow zapanuje do gejow. Bo glownym wrogiem polskiej prawicy stanie sie teraz TEN OBCY, ten śniady muzulmanin z kałachem, a nie "SWOJ" bialy pedalek, czystej krwi Polak. Prawiczki beda mieli teraz PRAWDZIWA MNIEJSZOSC, a nie mniejszosc urojona. Az dojdzie do tego, jak bylo w Austrii (Joerg Heider), ze na czele jakiejś antyimigranckiej partii stanie gej. Bo tak naprawde gejom blizej do prawicy niz lewicy - sa dobrze wyksztalceni, majetni i tak dalej. Wszystko sie politycznie pouklada, wystarczy wpuscic do Polski kilkadziesiat tysiecy obcych. Dotychczas w Polsce brakowalo naturalnych wrogow, wiec nienawisc byla kierowana do wrogow urojonych - pedalow i Zydow (ktorych nie ma od 1968 r). Spoleczenstwo zawsze organizuje sie przeciwko komus, wiec bedzie mialo teraz nowa sile napedowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ręce załamać idzie

 

http://www.fronda.pl/a/wiecej-muzulmanow-to-wiecej-gwaltow-takie-sa-fakty,56679.html

"Gatestone Institute" informuje: więcej muzułmanów oznacza więcej przestępstw i gwałtów. Fakty są nieubłagane, a najlepszym przykładem jest Szwecja. Odkąd 40 lat temu w tym kraju wprowadzono politykę multi-kulti, ilość przestępstw wzrosła o 300 procent. Ilość gwałtów - o 1472 procent! Obecnie Szwecja jest krajem, w którym dokonuje się prawie najwięcej gwałtów na świecie - wyprzedza ją tylko Lesoto w południowej Afryce!

 

Niektóre z gwałtów, jakie mają miejsce w Szwecji, są po prostu przerażające: to zbiorowe ataki 6, 7 muzułmańskich mężczyzn na kobiety. Co najgorsze sądy, opętane polityką "tolerancji", często traktują wyznawców Allaha pobłażliwie, bo skoro taką mają kulturę, no to co oni za to mogą...

 

A co robią media? Prominentne i popularne "Aftonposten" oraz "Expressen" ukrywają sprawę! Gdy chodzilo o gwałt w wydaniu imigrantów z Somalii, pisali nie o przybyszach, ale o... "szwedzkich mężczyznach".

 

Jak wyglądają statystyki? w 1975 roku, gdy w Szwecji mieszkali w zasadzie tylko Szwecji, policja odnotowała 421 gwałtów. W roku 2010, gdy w Szwecji były już dziesiątki tysięcy wyznawców islamu, odnotowano 6620 przypadków gwałtu! To wzrost o 1472 procent. To oznacza, że Szwecja ma 53,2 gwałcicieli na 100 tysięcy mieszkańców. Wyprzedza ją tylko południowo-afrykańskie Lesoto, gdzie gwałcicieli jest ponad 90 na 100 tys. mieszkańców.

Andrzej Duda odwiedził meczet Andrzej Duda odwiedził meczet

 

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się, że lwia część gwałtów nie jest w ogóle zgłaszana na policję. W badaniu przeprowadzonym w 2011 roku przez rząd aż 29 tysięcy kobiet podało, że zostało wówczas zgwałconych. To znaczy, że na policję trafia jedynie ok. 25 proc. przypadków napaści.

 

A jak wygląda ilość imigrantów w Szwecji? Jest kolosalna. W 1975 Szwecja miała 8 208 442 obywateli. W roku 2014 już 9 743 087, a przecież Szwedzi, jak wszystkie inne dekadenckie nacje Europy, wielu dzieci raczej nie mają. To oznacza, że przyrost ponad półtora miliona ludności jest efektem wyłącznie imigracji. Głównie z krajów islamskich, z Iraku, Syrii, Somalii.

 

Michael Hess, polityk ze Szwedzkiej Partii Demokratycznej, przedstawił dane, które pozwalają wywnioskować, jak często imigranci dopuszczają się gwałtów w stosunku do gwałtów popełnianych przez Szwedów. Szwedzkie prawodawstwo nie pozwala stwierdzić niczego jednozacznie, bo zabrania się klasyfikowania ludzi na podstawie pochodzenia czy religii. Jednak statystyki zebrane przez Hessa mówią same za siebie:

 

1. W latach 1960-1980 imigranci gwałcili od 1,2 do 2,6 razy tak często, jak Szwedzi

 

2. W latach 80. gwałcili od 2,1 do 4,7 razy tak często, jak Szwedzi

 

3. W latach 90. 2,1 do 8,1 razy tak często, jak Szwedzi...

 

4. ...a po roku 2000 już 2,1 do 19,5 (sic!) tak często, jak Szwedzi

 

 

 

Czy wszystkie gwałty w Szwecji popełniają imigranci? Odpowiedź przynosi porównanie z sąsiadującą ze Szwecją Danią, która ma zdecydowanie mniejszą społeczność imigrancką.

 

W roku 2011 zanotowano w Danii 392 gwałty. W Szwecji 6509. Tymczasem duńskie prawodawstwo i kultura jest podobna do szwedzkich, nie powinno być więc żadnej różnicy... gdyby nie imigranci.

 

W 2002 roku dzięki badaniu Ann-Christine Hjelm z Uniwersytetu w Karlstad wyszło na jaw, że 85 proc. osób skazanych na przynajmniej dwa lata więzienia za gwałt w sądzie apelacyjnym było imigrantami lub osobami o podłożu imigranckim.

 

Po raz kolejny dane mówią same za siebie: Więcej muzułmanów oznacza więcej gwałtów. Kto tego nie widzi, jest ślepy lub głupi. Tertium non datur!

 

Myślę, że brudy powinna po sobie czyścić USA a nie Europa a wydaje mi sie, ze Europa jest tylko marionetką w rękach USA stąd takie debilne decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze znalazłam ciekawą wypowiedz

Syryjczycy dostali w Polsce jedzenie i nowe mieszkanie. A potem bez podziękowania uciekli do Niemiec. Tak wygląda prawda o "uchodźcach" uciekających przed głodem i wojną. Syryjska rodzina miała w Śremie wszystko: jedzenie, picie, mieszkanie w nowym bloku, szkołę i przyjaznych ludzi wokół. Gdy tylko Niemcy ogłosili, że przyjmują imigrantów, Syryjczycy pod osłoną nocy - bez słowa podziękowania i pożegnania - wyjechali do naszych zachodnich sąsiadów. O bulwersującej sprawie informuje portalsremski.pl: Od lipca pod opieką parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie (województwo wielkopolskie) przebywała 5-osobowa rodzina uchodźców z Syrii: ojciec, matka i trzech synów. Nie brakowało im niczego. Jak pisze portalsremski.pl: Rodzina uchodźców miała zapewnione bardzo dobre warunki życia (mieszkanie w jednym z nowszych bloków Spółdzielni Mieszkaniowej), przysłowiowy „wikt i opierunek” oraz zapewnioną edukację w szkole katolickiej dla swoich dzieci. Syryjczycy dzięki staraniom parafii i parafian dostali także telewizję, internet i rowery. Oczywiście wszystko za darmo. Ale gdy tylko Niemcy ogłosili, że przyjmą tysiące uchodźców, "biedni" imigranci z Syrii uciekli tam, gdzie będą żyć zapewne lepiej niż ludzie, którzy w Polsce udzielili im schronienia. "W poniedziałek (07.09) w nocy, bez słowa pożegnania i podziękowania, uciekli do Niemiec – szukając tam (jeszcze) lepszego życia" - czytamy na śremskim portalu informacyjnym. Informacja o ucieczce Syryjczyków wywołała oburzenie mieszkańców Śremu. "A proboszcz tak ładnie ich przywitał i naprawdę chciał pomóc. Tylko o jaką pomoc im chodziło?" - pyta na Facebooku jedna z internautek ze Śremu. "Dostali mieszkania na które przecięty śremianin czeka parę lat, dostali schronienie, jedzenie, a ich dzieci miejsce w szkole. [...] Dostali wszystko to, czego ofiara wojny potrzebuje. Jeżeli nie potrafią tego docenić, to znaczy, że tej pomocy nie potrzebowali" - pisze inna.

 

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-polska-nie-chce-przyjac-uchodzcow-ekspert-o-kryzysie-migracy,nId,1883215#commentsZoneListutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podono Niemcy uwazaja już, ze rozdzielenie 160 tys, migrantów bedzie niedostateczne. Czyli zaraz wlepią nam 20 tys. dobrze że PiS dojdzie do władzy, bo niedługo bedzie trzeba rozwazac wyjscie z UE niech Niemcy spijają te piwo, które naważyli.Oni pewnie myśla ze jak juz przyjmniemy te 12 tys, to pozniej nie bedzie problemu wcisnac nam kolejnych kwot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, oby bo to jakaś zagłada się szykuje :roll: I w zasadzie po cholere pracować i płacić podatki? Lepiej udawać uchodzce :lol:

kolejna ciekawa wypowiedz

" "Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boje bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jada tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moja prywatna droga czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawiona gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj predzej czy później, wiec liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć raz 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, wiec jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi sie rzuca w oczy: ci uchodzcy twierdza ze za przejazd o europy musza płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze, rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze?! Ja nie mam złudzeń, ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy Jeżeli Kopacz podejmie jakąkolwiek decyzję wikłającą Polskę w tę sprawę powinna stanąć przed Sądem i ponieść odpowiedzialność karną."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, toż pisze o tym własnie:D pedofilia to jest na porządku dziennym co tam sex z 12 latką jest dozwolony i takich wprowadzili do europy fajnie nie?

 

W Europie od dawna jest, niedawno nawet chowali takiego, co lubił dzieci. I to przedstawiciel katolicyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×