Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie przez Junckera polskiej emigracji obecnej jak i tej z lat 70.80-tych do tzw "uchodźców"nie ma sensu Polacy to Europejczycy, katolicy lub świeccy a nie muzułmańska dzicz. Ponad 80% polskich migrantów pracuje za granicą i to zwykle w niechcianych przez tubylców pracach a Muzułmanie w 2/3 siedzą na zasiłkach albo zasilają grupy przestępcze i czynią z wielu miast zamknięte getta do których tubylcy boją się wchodzić.

Niby 9 tysięcy wobec 36 milionów Polaków to niewiele ale wystarczy dać im palec a wezmą całą rękę no i nawet jak tylko co 100-setny "uchodźca" zostanie dzihadystą czy terrorystą to i tak za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, miał być marsz w Wawie przeciw imigrantom, to nie dali pozwolenia na niego, z powodu ze wyraza faszystowskie tresci.

 

Znając naszych Polaków wyklętych, coś było na rzeczy. Do religii jest mi tak daleko, jak do faszyzmu, Zawsze można pomyśleć, jak przeprowadzić manifestację, by nie mogło się to spotkać ze sprzeciwem. Można skorzystać z dobrodziejstw UE i poskarżyć się do Strasburga, że łamane są prawa człowieka, można robić to w każdy inny sposób, jakieś minimanifestacje na codzień, byleby to nie szło przeciw skrajności w skrajność. Użyjcie głów, zacznijcie kombinować, wy też macie prawa, duża masa ludzi nie jest do złamania śmiesznymi zakazikami. WSZYSTKO jest lepsze od pisania w internecie. W internecie prawie każdy się z wami zgodzi, ale to nic nie znaczy i nie ma żadnego odwzorowania w normalnym świecie.

 

----

Jeto, jaki to był cytacik.. "Gdyby wybory zmieniały cokolwiek, to politycy dawno by je zdelegalizowali"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Imigranci-maszeruja-autostrada-w-Danii-Chca-sie-dostac-do-Szwecji,wid,17834838,wiadomosc.html

 

W Danii im się nie podoba choć ona słynie z wysokiego socjalu ale do Szwecji guru przyjmowania uchodźców trochę im brakuje. Wybredni coś są ci "uchodźcy" założę się że z Polski tez by zwiali nawet na tratwach przez Bałtyk do Szwecji. Pogonić to całe towarzystwo a nie się z nimi cackać. Chyba zagłosuje na partię która będzie najbardziej przeciw islamistom nawet jak będzie narodowo- katolicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem to nie 12 tys, tylko nastepne 12 i za rok znowu kolejne tysiące, bo jak imigranci zwachają ze za darmo rozdajemy mieszkania i kase to przypłynie do nas kazdy, i każdy sciagnie rodzine, wszystkich możliwych pociotków i uj wi kogo, bo przeciez nie da sie kazdego sparwdzic. I co wtedy? Otwieranie drzwi kazdemu, łacznie zagresywnymi islamistami i terrorystami to jakas idiotyczna krótkowzrocznosc, Putin sie słusznie smiał z Europy , ze sobie kreci stryczek na szyje, wystarczy poczekac i patrzeć az sie sama na nim powiesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są wyobcowani? mieszkałaś za granicą? sami się nie chcą asymilować, wolą ciągnąć socjal i plują na europejską kulturę

jakoś np. azjaci potrafią się zasymilować, są dobrymi obywatelami, nie robią burd...

w miejscu pracy jak ktoś zatrudni muzułmanina a ten się opieprza, to się boją go zwolnić bo zaraz padnie cyniczne oskarżenie o rasizm. Szwecja gdzie kobiety są gwałcone przez muzułmanów gdzie są zamieszki uznała, że ich narodową potrawą jest mięso halal, w szkołach nie dają wieprzowiny, kraje wyrzekają się własnej tożsamości by nie podpaść muzułmańskim mniejszościom, jak jeszcze bardziej można się podłożyć?

z tego co napisałaś, należy jeszcze bardziej się podłożyć, faktycznie tacy źli europejczycy tacy niesprawiedliwi wobec muzułmanów, normalnie przykre, weź się trochę zastanów.

 

to nie jest nienawiść, ludzie czują się zagrożeni, odpisz proszę na argumenty, dlaczego ci uchodźcy robią dym dlaczego wśród nich tak mało kobiet?

słucham. bo na razie to szerzysz puste slogany.

 

Doskonale zdaję sobie sprawę, że z muzułmanami jest więcej problemów niż z innymi nacjami. Nie wiem po co mi też przytoczyłeś oczywiste fakty, które każdy zna, i których wcale nie negowałam

Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, dlatego też to Tobie radzę się zastanowić, bo zalatuje mi tu niezłą nadinterpretacją

W poprzednim poście wyraźnie pisałam o tym, że pod tym względem zgadzam się z Putinem.

Nie tylko z muzułmanami jest problem, w Ameryce jest problem z murzynami, którzy też są świętymi krowami, w wielu krajach jest problem z cyganami, w przeszłości z żydami itd

Z niektórymi Azjatami faktycznie nie ma problemów, bo ich kultura jest również inna, nie opiera się tak na nienawiści

Muzułmanie nie wpasują się w naszą kulturę, która jest za bardzo odmienna od tego co znają, ona wręcz się kłóci z ich wiarą

Bardzo wiele zła powodują religie oparte na wywyższaniu się (islam, chrześcijaństwo, judaizm)

Wtedy ludźmi rządzą fanatyczne pobudki

 

Wściekły pies podkłuwany kijami będzie jeszcze bardziej wściekły

Oni wyraźnie czują naszą niechęć, z czasem dojdzie też do rękoczynów

To wszystko nakręci spiralę

I to są fakty

Nic nie dzieje się bez przyczyn, i jeśli się zacznie w nie wnikać to można odnaleźć na to odpowiedź

Nie zmieni to aktualnego położenia, jednak twierdzenie, że coś jest złe samo w sobie jest nieracjonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam nie zgadzam się, Ty masz cytacik a ja konkrety - znam ludzi którzy właśnie po tej sprawie z uchodźcami zaczną głosować na PIS który nie lubią bo po nim spodziewają się sprzeciwu wobec budowania meczetów i wpuszczania najeźdźców.

Polityk chce się utrzymać u władzy, a władzy nie będzie już z politycznej poprawności, właśnie dzięki świadomości problemu :]

to wszystko ma logiczny sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech jeszcze kilka lat wstecz było w miare normalnie, teraz ponoć to środowisko islamskie sie radykalizuje. Wszystkie Niemki według nich to szmaty, dosłownie, bo chodzą na dyskoteki, nie jak te muzułmanki, co siedzą w domach w lochu. Młodzi za to są ponoć "hartowani"dostają wpiedol, wypędzani są z domu(robią z nich macho :D ). Dzisiaj ogolądałem dokument niemieckich dziennikarzy,więc polska prokuratura moze mi cmoknać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam nie zgadzam się, Ty masz cytacik a ja konkrety - znam ludzi którzy właśnie po tej sprawie z uchodźcami zaczną głosować na PIS który nie lubią bo po nim spodziewają się sprzeciwu wobec budowania meczetów i wpuszczania najeźdźców.

Polityk chce się utrzymać u władzy, a władzy nie będzie już z politycznej poprawności, właśnie dzięki świadomości problemu :]

to wszystko ma logiczny sens.

 

Ale wiesz, nie dostaną 100%, tu jest demokracja. Będzie opozycja, będzie prawo europejskie, wspólnoty, obowiązki. Nie sądzę, że PiS zechce zrobić coś w stylu polskiego Grexit(które nawet nie doszło do skutku) albo nawet czy cokolwiek zdziałają. Wierzenie w wybory to ogromne naiwniactwo, jakiego się nie spodziewałem. Cieszycie się, że Putin nabija się z władz UE, ale nabija się też z waszej bezczynności i wiary w stawianie krzyżyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, no i dobrze ze czują niechęć, jak czuli chęć to zachęcało ich to tylko do ekspansji, właśnie przez tą chęć początkową, przez polityczną poprawność, przychylność wobec ideologii stojącej w rażącej sprzeczności z prawami człowieka, właśnie to spowodowało, że być może teraz nie ma już innej drogi niż wojna.

także to co zalecasz - brak wyraźnego sprzeciwu, wyraźnego mówienia prawdy, nazywania rzeczy po imieniu spowodowało, ze jesteśmy w tak trudnej sytuacji w tym momencie.

no i chrześcijaństwa nie stawiał bym w jednym rzędzie z islamem, chrześcijaństwo przeszło reformacje wieki temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai,

neon, nie pierwszy raz masz trudności z rozumieniem słowa pisanego, być może wynika to z "oświecenia", którego doznałeś, nie wiem. Jestem przeciwny każdej religii, a "pokojowy katolicyzm" brzmi wręcz absurdalnie. Doucz się najpierw, poczytaj trochę o historii tej pokojowej religii, a potem może zabieraj głos.
Za to pokojowy jest islam. Bonsai z reguły się zgadzamy ale tu piszesz nonsens który w ogóle nie ma nic wspólnego z rzeczywistością jakbyś był oderwany :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, trzeba odróżnić zwykłą tępą nienawiść, od uzasadnionego gniewu i sprzeciwu.

 

gdyby wszyscy dyskutowali jak ty to nie byloby problemow jednak sledze topic od samego poczatku i widze tu glownie zaslepione nienawiscia persony i to mnie wlasnie przyprawia o smutek ='(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, rozumiem, że jak wyjdziemy na ulicę razem z forumowiczami z tego tematu, coś tam pokrzyczymy, zgarnie nas policja, to zmienimy sytuacje bardziej niż niepoprawny politycznie rząd? w jaki sposób.

nie no takie manifestacje też popieram, ale każde działanie dobre, ważne by robić coś.

Ty nie chcesz robić nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole kary od UE niz przyjmowanie imigrantów. Widziałam jak Niemcy sie zmienili przez ostatnie 25 lat, własnie pod wpływem roznych ciapatych, nie chce ich w Polsce.

To zrób coś z tym. Wy sami siebie skazujecie, serio, gadanie o wyborach, deklarowanie niezadowolenia w internecie. Boicie się zakazów do manifestacji, ale europejskich kar się nie boicie. Brak logiki i lenistwo przemieszane z chęcią wyrażenia swojego, takiego samego jak wszystkich, zdania.

 

Jeto: Skoro się zgadzasz na takie manify, to jaki jest twój problem? Właśnie to mówię, każde działanie poza sieciowym.

Ja nie chcę robić nic, bo jak już pisałem, mam gdzieś swoją przyszłość i los Europy czy świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70% imigrantów to mężczyźni, jeżeli otrzymają status uchodźcy, mają prawo ściagnac tutaj swoją rodzinę. Biorać 12 tys, trzeb to pomnożyć przynajmniej przez 3. A to dopiero początek kryzysu imigracyjnego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, może piszą bardziej w skrócie i dosadnie i stąd takie wrażenie, ale chodzi im o to samo o co chodzi mnie.

Truchło, ja będę działał w sieci i na wyborach i w swoim otoczeniu też staram się unaoczniać sytuację.

Będzie z tego większy efekt niż jak pójdę wykrzykiwać i mnie zgarnie policja i stracę prace itp.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, może piszą bardziej w skrócie i dosadnie i stąd takie wrażenie, ale chodzi im o to samo o co chodzi mnie.

 

Yhy, gadanie o faszyzmie, nazistach i topieniu uchodźców to rzeczywiście tylko skróty i dosadność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem islamofobem już ponad 15 lat 10 lat temu byłem nawet większym niż teraz choć wtedy interesowało to garstkę osób, a dziś widzę w necie na fejsie miliony nie chce tej zarazy w Europie szkoda że ta grupa nie ma żadnej władzy a mają ja półmózgi typu Juncker, Tusk czy Kopacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie jestem za brakiem sprzeciwu, jestem za tym, żeby w ogóle ich tu nie wpuszczać a jeśli się tu znajdą to prawo powinno nam zapewnić bezpieczeństwo, prawo powinno być w stosunku do nich bardziej restrykcyjne, to oni powinni się dostosować, powinni mieć świadomość tego, że wyświadczamy im przysługę.

Jeśli państwo byłoby za polakami to i ci nie byliby tak rozżaleni, co mogłoby wpłynąć na lepsze kontakty.

 

To, że jestem świadoma niektórych mechanizmów nie oznacza, że chcę się im poddać :?

Nie wiem skąd w ogóle taki wymysł :?

 

 

no i chrześcijaństwa nie stawiał bym w jednym rzędzie z islamem, chrześcijaństwo przeszło reformacje wieki temu.

 

Chrześcijaństwo w porównaniu do islamu jest starszą wiarą, po wielu wiekach nabrało trochę ogłady, jednak przeszłość tej wiary jest zdecydowanie niechlubna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, znowu trollujesz, cienka ta prowo. Jak bede chciała coś zrobic to zrobie, nie potrzebuej Twojego pozwolenia i zachety, szczególnie ze sam sie asekurujesz "mi tam wszystko jedno"

 

"Znowu trollujesz" Tak ci łatwiej wytłumaczyć swoją intencjonalną bezsilność? Przykro wam, bo ktoś przyszedł i wytknął błędy? Moja postawa nie wynika z tego, że jestem internetowym krzykaczem, który zabiera głos we wszystkim i jawnie deklaruje się po danej stronie, a potem robi dokładnie nic, żeby swe poglądy przeforsować. Ja naprawdę mam tę całą sytuację gdzieś, a mam ochotę wam powytykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem islamofobem już ponad 15 lat 10 lat temu byłem nawet większym niż teraz choć wtedy interesowało to garstkę osób, a dziś widzę w necie na fejsie miliony nie chce tej zarazy w Europie

 

Wcześniej nie było specjalnych powodów, żeby o tym gadać, dlatego też osób o podobnych poglądach mogło być więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×