Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

slam to nie tylko religia to kultura, prawo i polityka nie ma tam takiego podziału jak w Chrześcijaństwo islam określa wszystko, oczywiście nie każdy muzułmanin jest tak pobożny ale jest on tym wokół wszyscy się tam jednoczą a w Europie często jest ich jedynym spoiwem.

 

W takim razie nie ma mowy o wyzbyciu się przez nich islamu, to jest niemożliwe aby wyzbyć się całej kultury, którą się żyje. W końcu nie od dziś się mówi, że czym skorupka za młodu nasiąknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Australia akurat powiedziała wprost, że mają wartości chrześcijańskie i imigranci mają to uszanować, więc to wcale nie jest taki łatwy kraj dla nich :]

detektywmonk, nie mam poglądów jak z PO bo oni zmieniają poglądy w zależności od potrzeby, a ja mam poglądy które po prostu uznaje za rozumne a nie korzystne i nie raz takie raz takie.

Politycznej poprawności nigdy nie lubiłem, bo to głupota, co nie czyni mnie jeszcze prawicowcem, bo np. do homoseksualizmu nic nie mam itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slam to nie tylko religia to kultura, prawo i polityka nie ma tam takiego podziału jak w Chrześcijaństwo islam określa wszystko, oczywiście nie każdy muzułmanin jest tak pobożny ale jest on tym wokół wszyscy się tam jednoczą a w Europie często jest ich jedynym spoiwem.

 

W takim razie nie ma mowy o wyzbyciu się przez nich islamu, to jest niemożliwe aby wyzbyć się całej kultury, którą się żyje. W końcu nie od dziś się mówi, że czym skorupka za młodu nasiąknie...

za apostazję lub konwersję religijną przewidziana jest kara śmierci, wszyscy muzułmańscy ateiści czy zmieniający wiarę muszą się z tym ukrywać nie tylko przed państwem ale rodziną, sąsiedztwem. Z islamu nie można wyjść, muzułmaninem się jest do końca życia, do tego muzułmanka nie może wyjść za mąż za niewiernego( również spotykać) pod kara śmierci, w druga stronę jest to możliwe ale dzieci już będą muzułmanami. Ta religia jest z natury ekspansywna i będzie rosnąć demograficznie wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego Niemcy z taką chęcią przyjmują uchodźców.
albo jest to jakiś uraz po Hitlerzymie, albo są przekupieni przez instytucje unijne i biurokracje. Mam rodzinę w Niemczech i raczej krytycznie się o imigrantach wypowiadają widzą w nich zagrożenie i krytykuja życie na socjalu ale oficjalna linia rządowa jest zupełnie inna. Co ciekawe w byłym NRD nastroje antyimigranckie są większe choć mniej tam imigrantów widać 40 lat życia w komunie na coś się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to możliwe, przecież na logikę skoro społeczeństwa są przeciwne to takie rządy nie powinny się utrzymać przy władzy.

gdzieś czytałem i to chyba na jakimś prawicowym portalu, że np. w Norwegii jawnie przeciwna islamizacji jest partia spod znaku tęczy i uzyskała duże poparcie i w niej jedyne nadzieja, to aż dziwne, że więcej takich partii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego Niemcy z taką chęcią przyjmują uchodźców.

 

 

Również się nad tym zastanawiałam, podobnie jak i z innymi krajami, które nie robią z nimi porządku

Uważam, że to niemożliwe aby partie rządzące nie dostrzegały problemu

Doszłam do wniosku, że musi być w tym ukryte drugie dno

 

Prawie wszystkie rozwinięte kraje cierpią na niż demograficzny, poza tym ludzie są coraz bardziej roszczeniowi, ciągle we wszystko wnikają, podważają autorytety itd

W końcu nie będzie kim tu rządzić

Muzułmanie w przeciwieństwie do wielu z nas, nie potrzebują za wiele i rozmnażają się na potęgę.

 

Takie oto moje luźne przemyślenia

Musiałam sobie to jakoś wytłumaczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to możliwe, przecież na logikę skoro społeczeństwa są przeciwne to takie rządy nie powinny się utrzymać przy władzy.

gdzieś czytałem i to chyba na jakimś prawicowym portalu, że np. w Norwegii jawnie przeciwna islamizacji jest partia spod znaku tęczy i uzyskała duże poparcie i w niej jedyne nadzieja, to aż dziwne, że więcej takich partii nie ma.

to bardzo dobrze środowisko lgtb powinno być jak najbardziej przeciwko islamizacji skoro islam za homoseksualizm karze śmiercią np przez zrzucenie z dużej wysokości. Ogólnie lewica powinna stać na straży świeckości, praw kobiet, zwierząt( dla muzułmanów psy to zwierzęta nieczyste które należy zabijać, no i ubój rytualny) ale jej dominująca cześć wspiera ta inwazje i prawa religiantów a ci którzy są temu przeciwni są spychani na margines lewicy i wyzywani od faszystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam-dlaczego nie zamknie sie dopływu emigrantów do europy w sytuacji gdy jest to bardzo łatwe do zrobienia.Czy nie jest tak że jednak komus zależy na tym by masowy eksodus miał miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Australia akurat powiedziała wprost, że mają wartości chrześcijańskie i imigranci mają to uszanować, więc to wcale nie jest taki łatwy kraj dla nich :]

detektywmonk, nie mam poglądów jak z PO bo oni zmieniają poglądy w zależności od potrzeby, a ja mam poglądy które po prostu uznaje za rozumne a nie korzystne i nie raz takie raz takie.

Politycznej poprawności nigdy nie lubiłem, bo to głupota, co nie czyni mnie jeszcze prawicowcem, bo np. do homoseksualizmu nic nie mam itd.

Ja mam poglądy świeckie,liberalne,laickie,socjalne/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne, świeże nagranie przedstawiające "uchodźców" szukających przede wszystkim pokoju i asymilacji :D

Jak widać same okaleczone wojną dzieci, przerażeni starcy i wielokrotnie zgwałcone przez "ichni" krwawy terror kobiety

Lewacy- śpieszcie z pomocą, bierzcie ich pod swoje dachy. Agent "bolek" da wam nawet zaległe , przysłowiowe już "sto milionów" które tak ochoczo miał rozdawać

Możecie ich sobie brać skoro tak obchodzi was ich los.

Tylko poproszę o jedno- akt notarialny w ktorym dożywotnio ( ich żywotnio) deklarujecie się ( i wasze potomstwo) że będziecie ich utrzymywać za WŁASNĄ kasę. Nie za kasę innych. Dobrze być samarytaninem za nie swoje pieniądze.

 

Ja jestem skurwielem, rasistą i faszystą. Ode mnie mogą dostać tylko w ryj !!!

 

[videoyoutube=zXZIVKGt73Q][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt:

Dziś z rana okazało się, że jednak ludzie nielegalni istnieją, a raczej będą dopiero istnieć, a w dodatku najpełniej zaistnieją w Polsce. Oto w Brukseli zdecydowano, że ci azylanci, imigranci, uchodźcy czy jak ich tam nazwiecie, co przyjadą do Polski nie będą mogli opuścić naszego kraju legalnie. Kapujecie? Nikt nie jest nielegalny z wyjątkiem polskiego Araba. To jest cudowna wiadomość, bo mówi ona wiele o planach Unii względem naszego kraju. Wszyscy azylanci na terenie Europy będą się mogli legalnie przemieszczać, a tylko ci zakwaterowani u nas przekraczać będą granice nielegalnie i za każdym razem jak pojadą do Niemiec i zatrzyma ich tam policją zostaną deportowani z powrotem za Odrę. Rozumiecie, że w ten sposób można tu zakwaterować dowolną ilość ludzi pochodzenia arabskiego i uniemożliwić im jakikolwiek ruch, więcej nawet, po pewnym czasie będzie można nawet na nich mówić te przeklęte, polskie świnie. To jednak nastąpi dopiero za jakiś czas. Teraz już znamy intencje Niemiec dotyczące azylantów i wszystko jest jasne. Czekamy więc na wypowiedzi polityków partii rządzącej i polityków opozycji w tej kwestii.

Co prawda jakaś urzędniczka z Brukseli powiedziała, że ta nielegalność nie będzie egzekwowana z całą surowością, ale kto by tam wierzył urzędniczkom, ona dziś jest, a jutro się ją zwolni i zastąpiona zostanie jakimś Helmutem Kapustą, czy kimś równie inspirującym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel zgadza się oni nie wyrzekną się swojej wiary i islamista nigdy nie zacznie być wyznawcą innej wiary oni zakorzenione mają od dziecka by nawracać innowierców albo ich zabijać gdy sie sprzeciwiają. Kobiety wiadomo co czeka. Europejczycy zapewne będą ze strachu przyjmować nową religie. Kobiety brane gwałtem oczywiście przymuszone do przyjęcia wiary i co i Europa stanie się Allaha bo dla nich to juz tak jest bo je przekroczyli i chyba nalezy przygotować się na meczety i dywaniki i 5 razowe wyznania Allahu Akbar :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie takiej ilosci ludzi kiedy wlasny kraj ma problemy ekonomiczne to jakas kosmiczna głupota.Daleka jestem od teorii spiskowych ale naprawde logicznie nie potrafie wytlumaczyc sobie postawy UE.

Myślę, że rząd wie, jak to się wszystko może skończyć; niewykluczone, że ktoś ma interes w tym, by w Europie zrobił się burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×