Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Powinnismy pewna czesc imigrantów przyjac do siebie. Jakby to wyglądał gdyby Europa odgrodziła się murem od reszty świata? takie zachowanie cechuje zaburzonych psychicznie ludzi. UE powinna podjąć w końcue jakies decyzje w kierunku prewencji, zapobiegania migracji już tam na miejscu. No i postawa Niemców robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam, wypowiada się głównie skrajna prawica, która ma boga w sercu i na co dzień "obdarza" mnie falą pomyj, gdy tylko napiszę coś niepochlebnego o kościele (tzn. nie tylko mnie, każdego, kto ośmiela się mieć inne zdanie). A tymczasem papież Franciszek, drugi po bogu, rzekł: Niech każda parafia, każdy klasztor i każde sanktuarium przyjmą uchodźców. Po jednej rodzinie. W ramach przykładu dwie parafie w Watykanie przyjmą dwie rodziny uchodźców.

 

No to jak to z wami jest i z waszymi katolickimi sumieniami? Gdy coś jest niewygodne, to wiara przestaje mieć znaczenie, a papież to jakiś starszy pan, który sobie gada by gadać? Zupełnie poważnie pytam, hipokryzja osób wierzących zawsze mnie ciekawiła. No bo to powinno być tak chyba, że albo słuchamy boga naszego, którego najwyższym przedstawicielem na ziemi jest nieomylny papież, albo jesteśmy fasadowymi katolikami, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam, wypowiada się głównie skrajna prawica, która ma boga w sercu i na co dzień "obdarza" mnie falą pomyj, gdy tylko napiszę coś niepochlebnego o kościele (tzn. nie tylko mnie, każdego, kto ośmiela się mieć inne zdanie). A tymczasem papież Franciszek, drugi po bogu, rzekł: Niech każda parafia, każdy klasztor i każde sanktuarium przyjmą uchodźców. Po jednej rodzinie. W ramach przykładu dwie parafie w Watykanie przyjmą dwie rodziny uchodźców.

 

No to jak to z wami jest i z waszymi katolickimi sumieniami? Gdy coś jest niewygodne, to wiara przestaje mieć znaczenie, a papież to jakiś starszy pan, który sobie gada by gadać? Zupełnie poważnie pytam, hipokryzja osób wierzących zawsze mnie ciekawiła. No bo to powinno być tak chyba, że albo słuchamy boga naszego, którego najwyższym przedstawicielem na ziemi jest nieomylny papież, albo jesteśmy fasadowymi katolikami, nie?

juz widzę jak parafie przyjmują kogoś. Bonsai powaznie wierzysz w to? Franek drugi po Bogu? Chyba sobie żartujesz... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miłosiernym być a jedzenie które im proponowali i wodę wyrzucali na tory. Nie ma miłosierności dla takich zachowań. Oni powinni zostać zapakowani i niech jadą do bogatych krajów muzułmańskich i niech odwala się od Europy. To nie sa uchodźcy bo uchodźca prosi o azyl bo wojna w jego kraju i dziękuje za wszystko co otrzymuje dobrego a ci dzicz niewiadomo czy nie zarażona syfami domaga się praw. Wysłać ich z powrotem tymi pontonami i niech spieprzają z dala. bonsai moje sumienie się ma świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. W końcu jest to szef KK, wydał polecenie/sugestię, to wypadałoby się do tego zastosować. Przecież biskupi i księża tak chętnie dzielą się wszystkim co mają z rodakami :roll: , więc muzułmanie tym bardziej mieliby u nich raj. ;)

 

Zawód papieża jest często nazywany wyniesieniem na Stolicę Piotrową. Z tego, co pamiętam, to oznacza, że właśnie jest to druga osoba po bogu, nie?

 

Nie wiem, czy Ty jesteś wierząca, ale podejrzewam, że tu wszyscy mają czyste sumienia. Taka to wiara właśnie i stosowanie się do zaleceń. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, pojawił się pierwszy prawdziwy katolik tego forum. :D Może jakoś merytorycznie byś się odniósł do słów Franciszka zamiast wyskakiwać z personalnym odniesieniem? Wiem, że to trudne dla ciebie, ale przynajmniej mógłbyś się postarać. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytajcie sobie

 

Dlaczego muzułmanie nie imigrują do innych islamskich państw nawet tych bogatych? To proste. Zgodnie z tradycją i prawem spisanym w tzw. "Karcie 'Umara" to innowiercy mają obowiązek utrzymywać muzułmanów na ziemiach podbitych przez nich, to innowiercy mają płacić specjalne upokarzające podatki jak Dżizja (W tym podatek kastralny od ziemi - włącznie z niewiernymi niewolnikami i seks niewolnicami. Bo cała ziemia i wszyscy ludzie są własnością Allaha oraz jego wyznawców Islamistów). To innowiercy mają zapewnić i finansować gościnę podróżującego muzułmanina, to innowiercy mają obowiązek dostosować się do islamskiego prawa Szariatu i to innowiercy mają być na każdym kroku upokarzani i z pokorą muszą te upokorzenie znosić - tak jak ma to miejsce w UE. Dlatego muzułmanie emigrują do Europy a nie do bogatych państw muzułmańskich - bo życie na koszt muzułmanina jest niemoralne natomiast korzystanie z pracy i majątku innowiercy jest ich prawem. Druga kwestia to podstępna kłamliwa islamizacja poprzez stopniowe zwiększanie ilości muzułmanów, aby w nadarzającej się chwili krwawo przejąć władze i ustanowić Islam i Szariat. Zasada jest taka, tam gdzie już stanęła stopa muzułmanów to już jest kraj islamski. Polska jest krajem islamskim według islamistów, bo w Polsce już jest pełno islamistów. I nawet jak wyrzucimy muzułmanów z PL to muzułmanie muszą tę ziemie odzyskać przy następnej nadarzającej się okazji! Dlatego wybudowali Meczet z Minaretem w Stolicy Kraju w Warszawie, aby wyć z niego (Allahu Akbar – Allah jest największy, większy od naszego Boga Jezusa Chrystusa) i obwieszczać muzułmanom świata i niewiernym Polakom, że Polska i Polacy już należą do Allaha i Islamu, tzn. Islam zwycięża a niewierni się wycofują przed islamem ze strachu lub ich głupiej naiwnej tolerancji wpisanej w nasze idiotyczne ateistyczne prawa jak: Konstytucja, Demokracja itd. itp. Islam nie jest TOLERANCYJNY! Według muzułmanów jesteśmy ich niewolnikami, podludźmi. Przypomina nam się niemiecki faszyzm a to jest islamo-faszyzm kilka razy gorszy od nazistowskich Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, USA walczyło z terrorystami wiec niech ich teraz wszystkich przygarnie do cholery a tak to niedługo islamiści będą ustalali prawa i zwyczaje w Europie. Najlepiej wysmarować ulice łojem ze świni i wszędzie chodzić z tym wtedy może w koncu odejdą stąd.

Śmiercionauta, terroryści a nie proszący o azyl. Dzicz która nie respetkuje praw a sciany smaruje fekaliami

 

Nie wiem, czy Ty jesteś wierząca, ale podejrzewam, że tu wszyscy mają czyste sumienia. Taka to wiara właśnie i stosowanie się do zaleceń. :great:

Na pewno nie będę ślepo słuchała co mówi jakis gościu w sukience. Co ma do tego fakt czy jestem wierząca czy nie? Mam swój rozum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno bywajac w Niemczech dziwilam sie ze pozwalaja sie tak panoszyc muzułmanom. W odpowiedzi slyszalam jakies frazesy, ze to jest inna kultura i trzba byc tolerancyjnym.Chyba Niemiaszki uwierzyli we wlasna propagande multi-kulti, ale tylko oni, bo muslimy juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po mojemu mogli by się nawet utopic te młode muzułmańskie byczki w morzu. Kobiety dzieci i starców to jeszcze rozumiem ale nie w takich skalach co my winni,ze oni się biją czy jak? bittersweet, pozostaje tylko głupio się łudzić, ze to nie terroryści ale niestety za dużo bylo ataków tego rodzaju by to nie było zastanawiające WTC to co tam parę krajów w europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×