Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

. Ludzie, weźcie zacznijcie myśleć. To jest fajne, naprawdę, uwierzcie mi na słowo!

 

Wiara to przecież coś bardzo złego i anachronicznego jak wynika z postów Twoich i Tobie podobnych person na forum, tak więc bardzo dziwne że na wiarę, obojętnie jaką się powołujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, zastanów się co piszesz.
przeciez to są fakty. Niestety ale w Afryce w ten sposób ocieplają dom właśnie fekaliami wiec co się mam zastanowic :bezradny:
A ja nie mówię o tobie, ale o takiej np. khaleesi, która cały dzień w internecie krzyczała o tym, jakie to muslimy nie są straszne i zaraz chyba skończy się świat, będą gwałcić i rabować, wprowadzą szariat, żeby ich powstrzymać trzeba zalać ulice świńską krwią.. Zwyczajna paranoja. Jak zwykle ktoś nakręca ludzi, co widać po tych postach: wywoływanie faszyzmu, porównywanie islamu do nazizmu jakoby ten pierwszy był o wiele gorszy, zwykła ślepa nienawiść w stosunku do ludzi, których się nie zna, a którzy najzwyczajniej w świecie zostali zaszczuci, w niektórych sytuacjach przywitani gazem i pałami, pakowani w wagony jak bydło. Gdzie ta chrześcijańska miłość, bo głównie takie osoby wypowiadają się w tych tematach? Politykę mam gdzieś, pewnie jest mi bliżej do lewa niż do prawa, ale sam nie jestem ślepy i chociaż nie podoba mi się obecna sytuacja, to nie zamierzam zaraz pisać Od do Hitlera czy innych takich autorytetów. Nie lubię mniejszości, bo to często analfabeci, złodzieje i patologie, nie lubię żadnej religii, co nie zmienia faktu że daleko mi wpadać od skrajności w skrajność. Mam więcej empatii niż ci, którzy w innych miejscach się nią chwalą. Żałosne, naprawdę żałosne, cenię świadomą ocenę sytuacji, brzydzi mnie zaś zachowanie trzody. Tyle.

to były zacytowane słowa oddziel i wyogogluj moje to tylko poczytajcie sobie reszta to kopiuj wklejhttp://www.nerwica.com/post2114277.html#p2114277 i zgadza się jest coś takiego, ze muzułmanin nie będzie drugiego muzułmanina utrzymywał i to ma robić innowierca.

I to chyba żart, ze mam aprobowac to, ze jacyś młodzi pełni sił muzułmanie najezdzcy chcą zajac Europe. A gdzie ich kobiety? Już zdążyli dokonać gwałtu poczytajcie sobie co będzie dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga A co do świńskiego tłuszczu chyba każdy wie, ze dla nich to miejsce wysmarowane staje sie brudne i trzymają sie z dala to sorry ale jak się zachowali wobec Greków i Węgier? Wtedy powinni zostać zawróceni. Nie zgrywajmy miłosiernych wobec Islamu i szariatu gdzie kobieta jest niżej od kozy i można ją zabić gdy zostaje zgwałcona bo jest zhańbiona ja na pewno nie zgodzę się na takie rządy w Polsce. A niby gdiz esię będa modlić każa wybudowac meczety. Oj Ich święta wojna z Europą ile razy nawoływali. Przywitałbyś ich chlebem i solą ? Zwolennicy muzułmanów i Islamu prosze bardzo przyjmujmy najedzców imigrantów bez dokumentów zapraszajmy do domów dzielmy się wszystkim :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, to nie jest razism tylko strach o własne zycie i swoich bliskich. Oni nie respektują praw Europy i nie zaakceptują. do nas nie trafiają chrześcijanie tylko pełni sił młodzi muzułmanie. Kobiety i dzieci to znikoma liczba jak będa swoje potrzeby seksualne zaspokajać owi młodzi pełni sił? Czy UE o tym pomyślała?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, w 10. Jak zwykle. :)

Pinda,Bonsai.W nas cała nadzieja by odmienić oblicze tego coraz bardziej nazistowskiego forum.W jednym palcu mamy więcej rozumu niż Neon,Marwil,Intel1 w głowach.Alleluja i do przodu.

[videoyoutube=lQH2h-eG99g][/videoyoutube]

[videoyoutube=f4EwKrTgtLQ][/videoyoutube]

 

#shotsfired

#rekt

#360noscope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, przyznaj się, że jarają Cię potyczki słowne z prawicą, nakręcasz się wtedy jak po jakimś proszku donosowym :mrgreen:

mnie osobiście trudno zakwalifikować, niektóre poglady mam lewicowe inne prawicowe, nie biore całego pakietu, bo sam wg własnego rozmu wyrabiam sobie zdanie.

 

 

khaleesi, kurde, jak nie zawsze lubie Cię czytać tak podobają mi sie Twoje wypowiedzi w tym temacie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arabowie, Turcy i ogólnie ludzie z bliskiego wschodu to też rasa biała więc jaki to rasizm. A osób obcych kulturowo a zwłaszcza muzułmanów należy się wystrzegać miliony ich już żyją w Europie co jej dali tylko przestępstwa, gwałty i zamachy nawet pracować się im nie chcę tylko wolą zasiłki. W islamie jest takie prawo ba nakaz że należy oszukiwać niewiernych, kłamać dla własnej korzyści, właśnie teraz oni to robią, wielu imamów wprost nawołuje do "europejskich" muzułmanów ; bierzcie zasiłki, nie pracujcie waszą pracą jest dżihad i rozmnażanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat się rozrósł w zastraszającym tempie, w takim razie i ja wtrącę swoje trzy grosze.

Jakie jest moje stanowisko wobec imigrantów?

Tak jak większość jestem przeciwna.

Są jednak pewna ustępstwa (niemożliwe do realizacji ale co tam)

Początkowo myślałam podobnie do carlosbueno, że niech przyjeżdżają ale pod warunkiem, że wyrzekną się swojej wiary, jednak doszłam do wniosku, że to nic by nie dało, bo to nie religia jest przyczyną ich całego zła, tylko kultura w jakiej się wychowują. W Polsce żyją Tatarzy, którzy również wyznają islam i jakoś nie ma z nimi żadnego problemu. Nasi islamiści wychowali się tutaj, w naszej kulturze, tamci nawet będąc chrześcijanami, buddystami czy ateistami będą mieli w czubie.

 

Wierzę, że wielu z nich nie chce wojny i przemocy, rozumiem ciężką sytuację w jakiej się znajdują, jednak nie zmienia to faktu, że napływ imigrantów spowoduje wiele szkód.

Jakie więc widzę ustępstwa?

Uważam tak jak Putin, obowiązkiem imigrantów jest dostosowanie się, poza tym w podzięce za azyl powinni jakoś pracować społecznie, nie wiem np sprzątać lasy, lepsze to niż groźba mordu w ich kraju.

Można byłoby też ich zaobrączkować aby mieć nad nimi kontrole, poza tym każde niepokojące zachowanie z ich strony powinno grozić natychmiastową deportacją.

 

Przy spełnieniu takich warunków mogliby tu siedzieć (ciekawe ilu z nich chciałoby wtedy przyjechać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, :D

carlosbueno, tak zobaczymy jak narobią burd w Niemczech to będą żegnani jak zostali przywitani :mrgreen:

detektywmonk no raczej wkrótce na pewno będa stanowić zagrożenie jak sobie będa tak jezdzić po całej Polsce jak ich teraz identyfikują Abbbdualah amari Abbbdualah kamari nie wiadomo kto to kultura prawo silniejszego zapewne niewyżyci seksualnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś wiadomości i jednak było w tym coś mrożącego krew w żyłach, gdy dziennikarz opowiadał, że do Niemiec pociągami przybywają tysiące osób, wszyscy są badani i jadą następnie do obozów... :roll: Na szczęście dalsza część wypowiedzi rozwiała wszelkie wątpliwości. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, w 10. Jak zwykle. :)

Pinda,Bonsai.W nas cała nadzieja by odmienić oblicze tego coraz bardziej nazistowskiego forum.W jednym palcu mamy więcej rozumu niż Neon,Marwil,Intel1 w głowach.Alleluja i do przodu.

 

Aggguguuu.

Jestem marwil, lat 40

Sieg !

Meeeeeee

Sieg !

Meeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, przyznaj się, że jarają Cię potyczki słowne z prawicą, nakręcasz się wtedy jak po jakimś proszku donosowym :mrgreen:

mnie osobiście trudno zakwalifikować, niektóre poglady mam lewicowe inne prawicowe, nie biore całego pakietu, bo sam wg własnego rozmu wyrabiam sobie zdanie.

 

 

khaleesi, kurde, jak nie zawsze lubie Cię czytać tak podobają mi sie Twoje wypowiedzi w tym temacie :]

Dyskutując z Nimi,podnoszę sobie iloraz inteligencji.Jetodik,masz poglądy jak z PO :lol: raz na lewo,raz na prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, :D

carlosbueno, tak zobaczymy jak narobią burd w Niemczech to będą żegnani jak zostali przywitani :mrgreen:

detektywmonk no raczej wkrótce na pewno będa stanowić zagrożenie jak sobie będa tak jezdzić po całej Polsce jak ich teraz identyfikują Abbbdualah amari Abbbdualah kamari nie wiadomo kto to kultura prawo silniejszego zapewne niewyżyci seksualnie...

Ja też jestem nie wyżyty seksualnie :lol: ale jak na razie jestem prawiczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, w 10. Jak zwykle. :)

Pinda,Bonsai.W nas cała nadzieja by odmienić oblicze tego coraz bardziej nazistowskiego forum.W jednym palcu mamy więcej rozumu niż Neon,Marwil,Intel1 w głowach.Alleluja i do przodu.

 

Aggguguuu.

Jestem marwil, lat 40

Sieg !

Meeeeeee

Sieg !

Meeeee

A czasem piszesz jak 11 latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałam podobnie do carlosbueno, że niech przyjeżdżają ale pod warunkiem, że wyrzekną się swojej wiary, jednak doszłam do wniosku, że to nic by nie dało, bo to nie religia jest przyczyną ich całego zła, tylko kultura w jakiej się wychowują.
islam to nie tylko religia to kultura, prawo i polityka nie ma tam takiego podziału jak w Chrześcijaństwo islam określa wszystko, oczywiście nie każdy muzułmanin jest tak pobożny ale jest on tym wokół wszyscy się tam jednoczą a w Europie często jest ich jedynym spoiwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Izrael ma przyjmować a moze lepiej by zamieszkali na Australii? Nieprzebyte rejony, klimat w zasadzie swojski dla nich.

 

Ty tsk na serio, ze ma przyjmować? ja słyszałem ze mają budować mur na granicy z Jordanią zeby przeciwwstawic sie fali imigrantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałam podobnie do carlosbueno, że niech przyjeżdżają ale pod warunkiem, że wyrzekną się swojej wiary, jednak doszłam do wniosku, że to nic by nie dało, bo to nie religia jest przyczyną ich całego zła, tylko kultura w jakiej się wychowują.
islam to nie tylko religia to kultura, prawo i polityka nie ma tam takiego podziału jak w Chrześcijaństwo islam określa wszystko, oczywiście nie każdy muzułmanin jest tak pobożny ale jest on tym wokół wszyscy się tam jednoczą a w Europie często jest ich jedynym spoiwem.

 

 

Dzisiaj przez przypadek trafiłem na film dokumentalny na canal+ discovery, na którym muzułmanin z ręka trzymającą Koran, mówił jak to wyznawcy judaizmu i chrzescijanswa spłoną w ogniu :mrgreen: żaden dzichadysta, zwykły jakis koles. Ale jaki wzrok miał, jakby recytował prawde objawioną haha oni wierza w takie durnoty, toć to srednio niedorozwinieci ludzie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×