Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

New-Tenuis

Użytkownik
 • Zawartość

  2236
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. New-Tenuis

  Poczucie własnej wartości

  A to nie jest jakiś początek depresji?
 2. New-Tenuis

  Zlot 2019 - organizator poszukiwany

  Tak, ale to może ten pan uj taki był tylko. Poza tym w Arturówku było super. 🙂
 3. New-Tenuis

  Zlot 2019 - organizator poszukiwany

  Był taki pan, który chciał od nas 600 zł za rozpalenie ogniska. 🙂
 4. New-Tenuis

  Zlot 2019 - organizator poszukiwany

  Co do ogniska w Arturówku, to nie wiem, czy przypadkiem nadal nie ma tam jakiejś wysokiej opłaty za to. Pamiętacie **uja ogniskowego?
 5. New-Tenuis

  Zjazdy - kiedy czujesz, że przychodzi najgorsze

  Nie zgadzam się. Uważam, że temat jest potrzebny. I "zjazd" to nazwa adekwatna, bo to takie uczucie, jakby się spadało z wysoka albo właśnie zjeżdżało bez żadnej kontroli. Dla mnie jeden z lepszych tematów założonych ostatnio. 🙂
 6. New-Tenuis

  Zlot 2019 - organizator poszukiwany

  Jestem za.
 7. New-Tenuis

  Być lubianym

  Ja mam problem z ustaleniem, jaka jestem. Gdybym to wiedziała, byłoby mi łatwiej, a mam poczucie, że łączę w sobie kilka osób i nie wszystkie lubię...
 8. New-Tenuis

  Być lubianym

  Bardzo dobrze powiedziane. Napisane znaczy.
 9. New-Tenuis

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Szkoda, że to wspomnienia, tak było fajnie. 🙂
 10. New-Tenuis

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  To, że na moment (mam nadzieję, że dłuższy) depresja się ode mnie odczepiła.
 11. New-Tenuis

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Czyli nie wytrzeźwiejesz do 1 stycznia? W sumie też sposób na lepszy nastrój.
 12. New-Tenuis

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Zła, bezsilna, samotna i smutna. Boję się, że odzywa się depresja.
 13. New-Tenuis

  Podsumowanie roku 2018

  Pod koniec stycznia wizyta w szpitalu u przyjaciela i moje ostatnie z nim spotkanie, 9 dni później już nie żył. W lutym i marcu przeżywałam głęboką i ciężką żałobę po jego stracie i starałam się nawiązać kontakt z jego innymi przyjaciółmi, których znałam słabo albo wcale. Zacieśniłam wtedy też więź z Tatą. W kwietniu nastąpiła mała poprawa, pogoda zrobiła się wiosenna i zachęcająca do wyjścia z domu i odzyskałam możliwość pracy nad doktoratem i w ogóle wstania z łóżka. Pospotykałam się wtedy z kilkoma znajomymi, ugościłam kuzynkę z chłopakiem. W maju byłam na konferencji naukowej, nomen omen, o obecności umarłych w naszym życiu. W czerwcu odkurzyłam rower - nauczyłam się na nowo na nim jeździć po ponad dziesięcioletniej przerwie (bo leniem jestem), odkryłam, że dzięki jeździe na rowerze zaczynam odzyskiwać spokój. Niestety wtedy odnowiła się choroba mojej Mamy i musiała mieć robione nieprzyjemne badania lekarskie. Lipiec był gorący i męczący, głównie szukałam lokatorów do mieszkania, które wynajmuję i sprzątałam tam. W sierpniu podobnie. We wrześniu dowiedziałam się, że w moim prawie skończonym doktoracie muszę zmieniać w zasadzie wszystko, całą strukturę pracy i miałam moment załamania, ale potem "wzięłam się w garść". W październiku wyszłam z najgorszego etapu żałoby, ale uruchomiła mi się nerwica społeczna i lęki. W listopadzie zmarła moja Babcia i byłam na pogrzebie (to był mój trzeci pogrzeb w tym roku). A teraz... na początku grudnia byłam chora, a niedawno dowiedziałam się, że bliska mi osoba leci w straszny kanał psychiczny i jeśli nie zaprzestanie destrukcyjnych zachowań (miks leków przeciwbólowych, alkoholu i psychotropów), to i do niej może kostucha zawitać. Bardzo nieprzyjemny był ten rok i mam wielką nadzieję, że 2019 będzie dla mnie lepszy.
 14. New-Tenuis

  Nasze Sny

  Mi się dzisiaj śniło, że musiałam nosić ciemne okulary, bo miałam fosforyzujące oczy i na kogo spojrzałam, umierał. Więc przed lustrem też musiałam mieć zasłonięte oczy.Nie wiem, skąd się taki dziwny sen wziął.
×