Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

TruchłoBoga, Ty jesteś truchłem którego Boga?

Troll z ciebie poprzednicy rozmówcy któzy mieli z tobą do czynienia dobrze twierdzili masz argumenty z dupy ...

Osobiście dostrzegam, że zazwyczaj Ty masz argumenty z dupy.

A że dupa wielka....

Ponadto pozwalasz sobie na personalne ataki, gdy argumentów dupa nie dostarcza.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, nie pochlebiaj sobie ;) nawet do truchła Boga Ci daleko.

Na argumenty chciałem walczyć, a nie na odzywki z podstawówki. Każdy orze jak może.

 

EDIT: Weźcie się nie dołączajcie bo ja jestem tylko gupim trolem w ogóle NIE DLA KUŁKA ADORACJI!!!!!1111jedendwatrzyosiem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, czego dowodzisz? Co Ty myslisz, że Biblia nei ma ciemnych spraw ale my chrześcijanie wyciągamy z niej co najlepsze a nie jak muzułmanie co najgorsze Koranie. Teraz czaisz czy nei bardzo?

 

Tłumaczę ci od jakiegoś czasu.... Ty jak widać nigdy nie zaczaisz.

 

NN4V: Nie wiedziałem i żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, Ty masz zawsze zdanie na opak dyskusja z tobą tak jak z NN pozbawiona jest sensu. EOT

 

Przykład taktyki "nasram i ucieknę, bo nie mam argumentów, a jednocześnie nie próbuję zrozumieć tych oponenta".

 

Ludzie tacy jak ty napędzają mi mizantropię i antyteizm, bo tak wygląda cały świat wiary, kilkanaście odłamów ludzi rzucających w siebie gównem, każdy myśli, że jego Buk jest najlepszy, srają tak przez całe swoje marne życia aż nie zdechną.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, doczekałaś się, śmieszku.

 

PS MAE.

 

Przykład taktyki "nasram i ucieknę, bo nie mam argumentów, a jednocześnie nie próbuję zrozumieć tych oponenta"

Niczym ten gołąb, co lubi grać w szachy. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, Ty jesteś truchłem którego Boga?

Troll z ciebie poprzednicy rozmówcy któzy mieli z tobą do czynienia dobrze twierdzili masz argumenty z dupy ....

 

TruchłoBoga, nie pochlebiaj sobie ;) nawet do truchła Boga Ci daleko.

 

Argumenty khaleesi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, czy Ty czaisz, ze oni tu uprawiają prywatną wojenkę przeciwko mnie za poprzedni temat nie mający wspólnego z tym? wyłaczam siez pyskówki. Chcesz to na pw możemy pogadać na ten temat.

W życiu nie będę z tobą rozmawiał, nie obchodzi mnie, kto się dołącza ani dlaczego, ale faktem jest, że nie potrafisz dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... faktem jest, że nie potrafisz dyskutować.

Uświadomienie tegoż przekracza mozliwości poznawcze interlokutorki. :lol:

No cóż, to tak jakby oczekiwać od głupich ludzi, by zdali sobie sprawę z własnej głupoty. Nie żebym coś sugerował.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca nie chodzi o swiete księgi, tylko o fakt, ze cywilizowany człowiek nie będzie się nimi kierował dosłownie, bo cofnie się tysiąc lat wstecz w swoim rozwoju :roll: dlatego szariat i jego wprowadzenie w ISIS czy Arabii Saudyjskiej to cofniecie się do średniowiecza, publiczne egzekucje i pozbawienie kobiet praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Religia ponownie okazała się wzbudzającym burzliwą dyskusję tematem :( Mnie też może coś buntować przeciwko religii... Nie mam "duszy ateisty", ale moja mentalność ma raczej "duszę" wygodnickiego i nieprawowiernego słabiaka, nie tradycyjnego katolika, ortodoksyjnego żyda czy radykalnego muzułmanina. Niektóre rzeczy zawarte w religiach "przerażają moją naturę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×