Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Na kalisi brak mi słów, w sumie to w Pieśni Lodu i Ognia też mnie wnerwia ta postać... Dyskutowaliśmy o tych dwóch książkach, już na początku wyprzedzając fakty wyjaśniłem, że to muzułmanie teraz są ci tępi (w średniowieczu było na odwrót), natomiast między Koranem a Biblią różnica jest dokładnie zerowa.. (nie mówiąc o oczywistych). Czego tu nie rozumieć? Ey?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca nie chodzi o swiete księgi, tylko o fakt, ze cywilizowany człowiek nie będzie się nimi kierował dosłownie, bo cofnie się tysiąc lat wstecz w swoim rozwoju :roll: dlatego szariat i jego wprowadzenie w ISIS czy Arabii Saudyjskiej to cofniecie się do średniowiecza, publiczne egzekucje i pozbawienie kobiet praw.

Nie sądziłam, że tak szybko ten problem będzie nas dotyczył. Od kilku lat miałam podobne obawy, lecz nie pozwalałam sobie na zawładnięcie nimi myśli. Poniekąd czuję się winna, bo poprzez strach zbagatelizowałam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca nie chodzi o swiete księgi, tylko o fakt, ze cywilizowany człowiek nie będzie się nimi kierował dosłownie, bo cofnie się tysiąc lat wstecz w swoim rozwoju :roll: dlatego szariat i jego wprowadzenie w ISIS czy Arabii Saudyjskiej to cofniecie się do średniowiecza, publiczne egzekucje i pozbawienie kobiet praw.

Nie sądziłam, że tak szybko ten problem będzie nas dotyczył. Od kilku lat miałam podobne obawy, lecz nie pozwalałam sobie na zawładnięcie nimi myśli. Poniekąd czuję się winna, bo poprzez strach zbagatelizowałam problem.

 

Winne to są USA i jej pachołki. Dopóki muzułmanie siedzieli pod batami dyktatorów, to było w porządku, potem w obronie petrodolara zaczęli ich obalać i teraz mamy ISIS. To tak w skrócie. A tak naprawdę i tak nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tych uchodźców było 2 razy więcej, ale żadnego muzułmanina wśród nich, to opór wobec fali uchodźców zalewającej Europę mógłby być mniejszy. Lęk przed terroryzmem i islamizacją Europy zdaje się dla mnie być głównym argumentem przeciw przyjmowaniu przybyszów, nie np. kwestie finansowe. Ludzie boją się, że kiedyś ktoś z nich lub bliskich może stracić życie w zamachu terrorystycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winne to są USA i jej pachołki. Dopóki muzułmanie siedzieli pod batami dyktatorów, to było w porządku, potem w obronie petrodolara zaczęli ich obalać i teraz mamy ISIS. To tak w skrócie. A tak naprawdę i tak nie wiadomo o co chodzi.

Bardzo możliwe. Jednak mimo wszystko czuję, że jestem ogłupioną strachem jednostką, która boi się walczyć z systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winne to są USA i jej pachołki. Dopóki muzułmanie siedzieli pod batami dyktatorów, to było w porządku, potem w obronie petrodolara zaczęli ich obalać i teraz mamy ISIS. To tak w skrócie. A tak naprawdę i tak nie wiadomo o co chodzi.

Bardzo możliwe. Jednak mimo wszystko czuję, że jestem ogłupioną strachem jednostką, która boi się walczyć z systemem.

 

A temu są winni rządzący, u nas zwłaszcza komuniści, kiedyś. Została nam banda starych kretynów i młodzi, wiejący stąd inteligenci. Chlanie wódy, TV, czasem meczyk dla uradowania ludu. Pfff.

 

Tzn. w takim znaczeniu, że lud ma siłę, ale u nas ten lud jest wyjątkowo leniwy i głupi, najwięksi zapaleńcy dają się nabierać Stonogom i Kukizom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tych uchodźców było 2 razy więcej, ale żadnego muzułmanina wśród nich, to opór wobec fali uchodźców zalewającej Europę mógłby być mniejszy. Lęk przed terroryzmem i islamizacją Europy zdaje się dla mnie być głównym argumentem przeciw przyjmowaniu przybyszów, nie np. kwestie finansowe. Ludzie boją się, że kiedyś ktoś z nich lub bliskich może stracić życie w zamachu terrorystycznym.

 

Racja, jeśli chodzi o mnie to faktycznie kwestia finansowa to sprawa drugorzędna, nawet zamachy terrorystyczne nie napawają mnie aż takim lękiem, najbardziej obawiam się przeniknięcia obcej kultury w naszą, obawiam się, że będziemy drugą Francją, Szwecją czy Wielką Brytanią, obawiam się, że imigranci są koniem trojańskim, obawiam się, że będę mogła w przyszłości się obawiać wyjść na ulicę...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mae, ja ogólnie mam lęki, jak czytam ze np. przez imigrantów poziom gwałtów w Szwecji i przestępstw skoczył w niebo. Co prawda druga połowa internetów twierdzi, ze to zwykłe przekłamanie i propaganda, ale nikt nie podważył danych, ze szwedzcy imigranci z Maroka czy Algierii dopuszczają sie gwałtów 23 razy częściej niż rodowici Szwedzi.

Dopiero co wróciłam ze Szwajcarii i dużo tam kolorowych było, często natrętnie gapiących się na białe kobiety /np. na plazy/ A jak sa ze swoimi, to te biedaczki kąpią się w ubraniu, albo w 40 stopniowym upale siedza w workach na głowie. To wszystko robi fatalne wrażenie na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tych uchodźców było 2 razy więcej, ale żadnego muzułmanina wśród nich, to opór wobec fali uchodźców zalewającej Europę mógłby być mniejszy. Lęk przed terroryzmem i islamizacją Europy zdaje się dla mnie być głównym argumentem przeciw przyjmowaniu przybyszów, nie np. kwestie finansowe. Ludzie boją się, że kiedyś ktoś z nich lub bliskich może stracić życie w zamachu terrorystycznym.

To prawda, tylko reakcja jest nieadekwatna do stopnia zmiany ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nękanie na ulicy to prawda, tak samo jak to z wydzielaniem przez muzułmanów slumsów. Zwykła dzicz. Moja siostra jest w UK i nikt biały czy żółty nie zaczepia jej na ulicy, a te brudasy... Zamordowałbym takiego na ulicy, jakby podniósł na nią rękę. Ta sama kwestia, co z cyganami, tylko jeszcze dodać ideologię.

 

Co do mieszania kultur, ras, narodowości, najstarsza unia świata, Wielka Brytania też się rozsypuje (Szkocja). Z każdym dniem coraz bardziej podoba mi się teoria, że rasizm to bzdura, ale segregacja rasowa (i nierasowa?) już niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda druga połowa internetów twierdzi, ze to zwykłe przekłamanie i propaganda, ale nikt nie podważył danych, ze szwedzcy imigranci z Maroka czy Algierii dopuszczają sie gwałtów 23 razy częściej niż rodowici Szwedzi.

 

Czyli twierdzenie drugiej połowy można uznać za nieistotnie, ponieważ brak im argumentów uzasadniających te zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda druga połowa internetów twierdzi, ze to zwykłe przekłamanie i propaganda, ale nikt nie podważył danych, ze szwedzcy imigranci z Maroka czy Algierii dopuszczają sie gwałtów 23 razy częściej niż rodowici Szwedzi.

 

Czyli twierdzenie drugiej połowy można uznać za nieistotnie, ponieważ brak im argumentów uzasadniających te zdanie

Wystarczy matematyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, niedługo będziemy się bać wyjść na ulicę. prawo chroni muzułmanow gdy dokonają gwałtu na kobietach. Tylko samosądy pozostaną. wszytskiemu jest winne USA i ich ingerowanie w polityke panstw wschodnich. Im powinna Europa wysłać imigrantów jako niespodzianki. Niech posprzątają po sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to teraz tak myślę, że się nie dziwię za bardzo tamtym kobietom, że nie specjalnie się buntują przeciwko swojemu zniewoleniu

 

Gdyby na każdym kroku groziło mi ukamienowanie czy oblanie kwasem, które nie podlega praktycznie żadnej karze, to również wolałabym nie wychodzić z domu, a zamiast burki to nawet mogłabym nosić metalową zbroję :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, czy Ty w ogóle czytałeś Koran ? Dziwi mnie jak mozna porywnywać Biblię z tym. Koran nawołuje do zabijania, gwałtów popiera pedofilie i kłamstwo i grabież innowierców wskaż mi takie wersety w Biblii gdzie Jahwe nawołuje do zabijania.
Akurat Stary Testament jest pełen przemocy i fragmentami nawołuje do przemocy wobec niewiernych a kobiety traktuje niewiele lepiej niż Koran. Ale raz Nowy testament który jednak ma dużo większe znaczenie jest zupełnie inny, dwa nikt albo prawie nikt z Chrześcijan nie wprowadza w życie starostamentowych rad typu że za nieobchodzenie szabasu czy homoseksualizm należy się śmierć, a muzułmanów takich jest multum żeby nie powiedzieć większość bo prawie każdy z nich jest za zabijaniem za apostazje, herezje czy seks pozamałeżńśki kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli boimy się ne tyle imigrantów z odległych stron świata, nawet w dużej liczbie, co ich RELIGII, IDEOLOGII i ŚWIATOPOGLĄDU. Mi też lęk przed islamskimi imigrantami towarzyszy, nie chciałbym, aby Polska kiedykolwiek doświadczyła zamachów takich jak te z Madrytu czy Londynu sprzed lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie u was są nastroje, u mnie to nawet na osiedlu jest już bojówka antyimigrancka złożona z poczciwych dresów... Ja tam wolę działać w pojedynkę, ale i tak miło. Nie ma strachu, islam polskiej ksenofobii nie pokona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja pisałam o tym czym się kierują na codzień chrzescijanie tu wykazywałam róznice tylko może nie napisałam konkretnie o co mi chodzi a dla czepialskich stało się to doskonałą pozywką.
bonsai, czy Ty w ogóle czytałeś Koran ? Dziwi mnie jak mozna porywnywać Biblię z tym. Koran nawołuje do zabijania, gwałtów popiera pedofilie i kłamstwo i grabież innowierców wskaż mi takie wersety w Biblii gdzie Jahwe nawołuje do zabijania.

 

Jak nie napisałaś konkretnie, to masz problem. Nie było mowy o tym, czym się kto kieruje, tylko o dwóch świętych księgach i ich różnicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA jest na pewno w części winne obecnej fali uchodźców zwłaszcza z Syrii i Libii ale to jak oni się zachowują w Europie i na co się im pozwala to już wina tylko i wyłącznie Europy i jej polityki multi kulti w połączeniu z rozdmuchanym socjalem. Myli się też Korwin która zwala wszystko na socjal w roponośnych państwach arabskich socjal jest jeszcze większy niż w Europie ale korzystać mogą tylko z niego rodowici obywatele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA jest na pewno w części winne obecnej fali uchodźców zwłaszcza z Syrii i Libii ale to jak oni się zachowują w Europie i na co się im pozwala to już wina tylko i wyłącznie Europy i jej polityki multi kulti w połączeniu z rozdmuchanym socjalem. Myli się też Korwin która zwala wszystko na socjal w roponośnych państwach arabskich socjal jest jeszcze większy niż w Europie ale korzystać mogą tylko z niego rodowici obywatele.

 

A w EU nierodowici, więc gdzie się myli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jak dla mnie to jest w całości winne. Ropa kusiła i co i teraz kto zbiera zniwo? Europa. Jak dobrze, ze w korei północnej jest zamordyzm bo y i oni sie zechcieli zjechać do europy. :roll: Muzułmani to naród który musi mieć dyktatora który będzie trzymał ich krótko wpieprzyli się USA i teraz mamy to co mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jak dla mnie to jest w całości winne. Ropa kusiła i co i teraz kto zbiera zniwo? Europa. Jak dobrze, ze w korei północnej jest zamordyzm bo y i oni sie zechcieli zjechać do europy. :roll: Muzułmani to naród który musi mieć dyktatora który będzie trzymał ich krótko wpieprzyli się USA i teraz mamy to co mamy.

 

>muzułmani to naród (faktycznie są takowi ale nie o nich mowa)

>niewiedzenie że azjaci sa normalni i raczej rzadko muzułmanie

>ale rak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×