Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lusesita Dolores 24 lis 2013, 14:52
wkurwia mnie dzis wszystko
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 24 lis 2013, 15:21
milady napisał(a):
Mushroom napisał(a):
to zaczął mi sprawdzać wenflon i... pogłaskał mnie po ręce

miłe
w stanach by za to został pozwany

by who? bo przeze mnie nie :P
ale w stanach to ojciec wykąpać dziecka nie może

przez Twój odpowiednik ze stanów ;)
z tą kąpielą też chore, wychowuje się pokolenie ludzi coraz mniej tolerujących dotyk
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez littleMi 24 lis 2013, 21:44
Stało się coś co nigdy nie powinno się wydarzyć! Podczas mojej nieobecności w mieszkaniu, gdzie studiuję, koleżanka nocowała w moim pokoju podczas mojej nieobecności (za moją zgodą). Zauważyłam od razu, że grzebała w moich rzeczach. Ok, no przeglądała moje ubrania, jeszcze to w porządku, ale zauważyłam, że szuflada, która jest zawsze zamknięta na klucz, tym razem jest otwarta! W niej są moje prywatne notatki!! i biżuteria srebrna oraz złota i butelka alkoholu, którą ukrywam przed wszystkimi!! Jejku tak mi wstyd! Zauważyłam, że w tej szufladzie naturalnie też grzebała. Zastanawiam się czy źle ją zamknęłam przed wyjazdem (bardzo możliwe, bo korzystałam z niej), czy otworzyły (ona i inne dziewczyny) ją jakimś sposobem. Butelka alkoholu - wstydzę się tego, ale mniej niż notatników! Moje prywatne notatki! Pisałam tam o sobie, o tym jak się czuję. No jak ja mam im się teraz na oczy pokazać? Płakać mi się chce. Jak one mogły mi to zrobić? Dlaczego grzebała w moich rzeczach?! Co ja mam teraz robić? Zachowywać się normalnie? Mam ochotę się schować gdzieś. Chcę stąd uciec i nie wracać!
Jak żyć we wspólnym mieszkaniu?! Nie dam rady, kurcze to się nie mogło stać naprawdę...
Zbuduję czołg
Złożony z części dwóch
Z mej wiary w siebie i
Niezłomnej woli, by
Ten wielki czołg
Nigdy nie poddał się

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez neon 24 lis 2013, 22:50
<tuli>, nas nieszczęścia nigdy nie omijają, co za k***a z tej Twojej koleżanki.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 24 lis 2013, 23:37
bezsensowny

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 25 lis 2013, 15:44
skonczylam szybciej zajecia, kupilam prezent dla przyjaciolki, teraz obejrzalam film, no i...tesknie za nim, ale wiem, ze lada dzien sie zobaczymy ;)

mam ochote go przytulic tak strasznie mocno...
wiem,ze poczulby to co chce mu przekazac. problem w tym ze narazie mi nie wolno..
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 25 lis 2013, 17:41
dzis spalem przez cały dzien zeby móc isc na noc do pracy jak narazie daje rade jest ok :yeah: :yeah:

Mój dzisiejszy dzień

przez miawallace 26 lis 2013, 15:15
A ja umieram;] drugi dzien po samowolnym odstawieniu wenlafaksyny uswiadomil mi wlasna glupote wiec popedzilam do lekarza i czekam z nadzieja, ze przyjmie mnie bez kolejki, mój telefon nie obsluguje polskich znaków ale w glosie mam autentyczny ocean wiec musialam sie tym z kims podzielić bo osoba z ktora dziele życie i tak ma mnie za wariatke ;))

Mój dzisiejszy dzień

przez mm 27 lis 2013, 13:34
Fatalny jak i poprzednie. Odstawianie leku nie powiodło się po raz kolejny, chociaz tym razem było mocno rozpracowane w czasie.Siedzenie w domu nie sprzyja ale nie mam nic do roboty teraz.Wczoraj rozmowa o prace ale się nie udało.Lekki dól naturalnie i znowu proza dnia codziennego.Odkąd stracilam prace jest koszmarnie. Samotnosc. Sama nie wiem jak chciałabym być pocieszona,poprostu nie wiem ,poki co nic nie pomaga.Nie pomaga dobre slowo od meża..nic.
Nie mogę się zebrac. Widze ,ze powoli wlacza mi się znowu lęk przed śmiercią i to ciągle uczucie frustracji ,że mnie to spotyka,że nie mogę normalnie funkcjonować.
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"
mm

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 28 lis 2013, 14:07
idę dzisiaj znowu do psychiatry, chodzę ostatnio do niego co tydzień a pomimo to jakoś bardziej sie denerwuję dzisiaj, chciałabym mieć to juz za sobą :(
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 01 gru 2013, 21:42
znów w pracy na noc spac mi sie chce ale nie darady bo musze pilnowac obiektu :evil:

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 02 gru 2013, 19:28
misiaki, prosze! wazna sprawa, boja nie mam worda w pakiecie na komputerze...a na jutro musze cos waznego zrobic w tym programie, a nie wiem jak...prosze pomozcie..czy jest jakas wersja online w ktorej moge stworzyc dokument :?:
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez Rebelia 02 gru 2013, 19:51
Boli kogoś głowa też? Mnie od paru dni i zastanawiam się, czy to na tle nerwicowym (+200 punktow do stresu mam ostatnio) czy taka aura niekorzystna. Dodam,że doprecyzowanie pomoże mi z tym jakoś zawalczyć. Bo na bóle napięciowe i na migrenowe/ciśnieniowe pomagają mi pule totalnie różnych rzeczy.

Mój dzisiejszy dzień

przez comatom 02 gru 2013, 19:56
Miałem rzucić dziś palenie,przykleilem plasterek.....i kupiłem kolejna paczkę lm zajebiscie jestem słaby...
Wk....ny jestem na siebie
comatom

Sortuj wg