Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

maribellcherry

Użytkownik
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 1. Też mam podduszanie w przełyku. Myślę że to stresowe
 2. Ja musze mieć biopsje tego guzka na tarczycy bo wyszedł na usg leciutko powyżej normy. Oraz tomograf całego ciała czy nie mam gdzieś w środku węzłów chłonnych powiększonych. Oczywiście ja już panika że z guzka wyjdzie rak a w środku znajdą coś przez przypadek... W ogóle w nocy źle spałam i zgrzalam się. Więc stwierdziłam że to na pewno jakiś rak...
 3. Ja mam natomiast duszności. Oczywiście już podejrzewam raka płuc albo jakieś przerzuty do płuc. Chociaż myślę że może to być od serca bo ja ostatnio, od kilku miesięcy, mam straszne napady arytmi i jestem wymeczona przez to.
 4. Uważam że najpierw powinno się iść do lekarza na badania a jak one wyjdą poprawnie, wtedy brać po uwagę nerwicę. Bo to może a nie musi być poważne.
 5. A ja stwierdziłam że wyczułam coś w prawej piersi po lewej stronie... Od kilku dni mi coś tam jakby wciąż przeszkadzało. Nie mogłam zlokalizować dokładnie więc zaczęłam macać i wymacałam... Porownalam z tą samą stroną w lewej i tam jest inaczej. Więc oczywiście neta przeszukałam. Stwierdziłam że to rąk. Oczywiście. Na szczęście nie mam innych objawów i nie widzę nic szczególnego, żadnych innych zmian. Ale oczywiście panika że to rak.
 6. A robiłeś badania na alergie pokarmowe? Właśnie na gluten, laktoze itp. Takie objawy mogą też alergie dawać
 7. Ja jestem trochę przeziębiona. Pokasluje. Mam b.lekki katar, stan podgoraczkowy 37.3(na te chwilę) ale grzeje mnie w twarz tak jakbym temp miała. Stwierdziłam że dusi mnie, ciśnie na klate i kłuje przy głębokim wdechu, więc to na pewno korona. I umrę.
 8. A ja mam sto pięćdziesiąt różnych objawów które nic do siebie nie pasują. Łamie mnie w kościach głównie tam gdzie stawy. Boli mnie od czasu do czasu kolano. Boli mnie (chyba) jelito nad pępkiem (i czuję się wtedy pełna i niedobrze mi, mam dużo wzdec, wiatrów, zaparć na zmianę z biegunkami, itp). Lekarz cały czas zwala na stres i robi mi co rusz jakieś inne badania krwi, które cały czas wychodzą dobrze. Mieszkam za granicą więc nie mogę sobie ot tak badań porobić które chcę bo nikt mi skierowana nie da. Ale ja już nawet nie myślę o hipochondrii. Czas się zegnać chyba.
 9. Mogą to być np torbiele. Mój teściu miał krew utajona właśnie przy torbielach. Zdrowia!
 10. Mnie dziś od rana znowu dziwnie głową boli. Właściwie to ból nie jest nowy ale mam taki ucisk na czubku głowy i niedobrze mi od tego.
 11. A ja mam od wczoraj z przerwami ból głowy. Taki średni. I czuję się jakaś otepiala. I w ogóle nie wiem.. brak koncentracji, mdłości, zapominam co chcialam zrobić, jakaś derealizacja, ktoś do mnie mówi a ja w ogóle jakbym obok była... Ból głowy mam taki jak obręcz lub kask, ucisk. Ja już pisałam kiedyś że się boję ameb jedzących mózg i guza mózgu ...
 12. To ja mam takie objawy gastryczne co drugi dzień od 15 lat. Jeszcze żyję. Jak masz badania okej, nie chudniesz (oczywiście nie liczy się chudniecie z powodu niejedzenia), nie czujesz się źle to raczej nie ma powodu do zmartwień. Kolatania serca z potliwoscia to typowy napad paniki. Temperatura okej. A gdzie mierzyles? Bo mierzy się albo w uchu, albo na skroni albo w odbycie, żeby była wiarygodna.
 13. A ja znowu mam zajawke na guza mózgu ech. Wczoraj rano strasznie bolała mnie głowa. Myślę że to takie migrenowe bo najlepiej było mi z zamkniętymi oczami i jak nie ruszalam głową. Przeszło mi po jednej tabletce ale cały dzień czułam się lekko otlumaniona i strasznie śpiąca. Dziś czuję lekki ból jakby mi ktoś głowę ściskal i też jestem trochę otlumaniona, jakbym w innym świecie była. Przed chwilą czułam ból jakby w środku głowy. Kiedyś mi pewna Pani neurolog powiedziała że ból w guzie mózgu jest jakby z wnętrza głowy na zewnątrz. A bóle nieguzowe z zewnątrz do wewnątrz głowy.
×