Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 14 paź 2011, 22:54
2Proof, czemu nie??ja kiedys zatwardziala przeciwniczka rudych ,nagle postanowilam zostac wlascicielkà takowych wlosow-efket-jak dla mnie i bliskich -boski :mrgreen: podobno rude wlosy bardzo podkreslajà zielone oczy-albo na odwrot-jakos tak bylo :pirate:

Mój dzisiejszy dzień

przez frytka 14 paź 2011, 22:56
no to dajemy rude :evil:
co prawda nie mam zielonych oczu ale zobaczymy jak z szarymi będzie się komponował najwyżej a tam będzie śmiesznie :lol:
Anioły są wśród Nas

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 14 paź 2011, 22:58
Z tego co poki co widze, to i mi rudy wychodzi z tego wszystkiego, ale jaja!!!!! :D Trudno, czekam jeszcze 15 min, jak przykazali i najwyzej bede ruda :mrgreen:

Tez mam zielone oczy (zielono-brazowe w zasadzie), ale karnacja chyba za ciemna dla rudzielca;)
Ostatnio edytowano 14 paź 2011, 23:00 przez marcja, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 14 paź 2011, 22:58
2Proof, ale zalezy jakie rude?? marchewkowe,ceglaste,wpadajàce w pomarancz??moze jak lis?? 8)

-- 14 paź 2011, 22:59 --

marcja, rudy rudy!!! zaden inny :D

Mój dzisiejszy dzień

przez frytka 14 paź 2011, 23:03
marchefkowy :)

reszta jakaś płona taka

marcja, ciemniejszy rudy będzie pasował do ciemniejszej karnacji.
Anioły są wśród Nas

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 14 paź 2011, 23:09
ja miałam ostatnio bardzo ciemny rudy,a teraz sama nie wiem jaki mam :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 14 paź 2011, 23:12
Ide zmywac rozjasniacz - to jest MOJA CHWILA PRAWDY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 14 paź 2011, 23:12
marcja, do ciemniejszej karnacji-tycjan,ceglasty,czerwien wrècz:) ale ja np ;tez mam cerè posrednià i mam na glowie kolor -dyni ze zlotem-i bardzo dobrze,siè czujè z tym kolorem :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez marcja 14 paź 2011, 23:43
Na razie jeszcze wlosy mokre ale widac juz, ze jest spoko - i troche podchodzi pod rudy ;) W sumie tak mysle, ze w zimie bede miec jasniejsza skore, wlasciwie juz mam wzgledem tego, co bylo np. miesiac temu, wiec spox:)

Mój dzisiejszy dzień

przez kicikici 15 paź 2011, 01:41
ja robilam sie na rudo majacc 15 lat pamietam:) ale dzis niecierpie tego koloru, a moj maz wogule juz nietoleruje. Bylam na blond kiedys tez ale blond zolknie i ogulnie nie pasuje mi blond..Ja najlepiej wygaldam w ciemnych bardzo ale nie czarnych.
moja karnacja jest opalona znaczy naturalnie nie jestem biala jakas ale i tak opalaczem sie smaruje byc opalona to do ciemnych ladnie pasuje

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Mój dzisiejszy dzień

przez Czapla 15 paź 2011, 15:51
Mój dzisiejszy dzień: na 12.00 pojechaliśmy na Stare Miasto i razem z rodzicami po stracie dzieci puściliśmy do nieba różowy balonik z imieniem naszej zmarłej córeczki. Potem pojechaliśmy na cmentarz. Zimno i przygnębiająco.

Mój dzisiejszy dzień

przez Alienated 15 paź 2011, 20:54
Niestety tak zwana "dobra passa" nie może trwać wiecznie i już dziś, praktycznie od samego rana, zacząłem u siebie obserwować gwałtowny spadek nastroju. Znaczną część dnia w ogóle przespałem nie będąc zdolnym do zaangażowania się w jakąkolwiek kreatywną działalność. Po drodze udało mi się znaleźć w sobie odrobinę natchnienia, by podłubać nieco przy swoich gitarach, ale jak się okazało, dziwnym zbiegiem okoliczności potrzebne do tego narzędzia gdzieś wyparowały, a ja zupełnie nie byłem w stanie sobie przypomnieć gdzie ewentualnie jeszcze mogłem je pozostawić.

Pod wieczór, w trakcie spaceru z psem, natknąłem się na mieszkającą gdzieś w okolicy kobietę, która również wyprowadzała akurat swojego czworonoga, a jako że miało to miejsce z dala od terenów zabudowanych, mieliśmy okazję dłużej sobie ze sobą porozmawiać. Ot zwyczajna rozmowa z rodzaju "o wszystkim i o niczym", ale dzięki temu uszło ze mnie trochę tego negatywnego napięcia, jakie towarzyszyło mi od godzin porannych... Dziś wieczorem pewnie uda mi się jeszcze odrobinę odprężyć przy szklance czegoś z "procentami", ale już od jutra świadomość zbliżającego się poniedziałku przypuszczalnie zupełnie podetnie mi skrzydła:(
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Mój dzisiejszy dzień

przez frytka 15 paź 2011, 21:18
Czapla napisał(a):Mój dzisiejszy dzień: na 12.00 pojechaliśmy na Stare Miasto i razem z rodzicami po stracie dzieci puściliśmy do nieba różowy balonik z imieniem naszej zmarłej córeczki. Potem pojechaliśmy na cmentarz. Zimno i przygnębiająco.

aż mnie zmroziło :cry:

dowiedziałam się dzisiaj, że moja znajoma straciła dziecko - była w 27 tygodniu ciąży i o mało sama nie umarła :cry: jako, że sama jestem w ciąży - nakręcam się cały dzień i trzęsę ze strachu o moje maleństwo :cry:

tulam Cię Czapla.
Anioły są wśród Nas

Mój dzisiejszy dzień

przez Aria 15 paź 2011, 22:10
Kolejny nerwowy dzień. Ale ekologiczna herbatka dla nerwusów o dziwo pomogła :mrgreen:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Sortuj wg