Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 01 gru 2010, 14:15
linka, Bomba-dziękuję Ci bardzo.
Zawsze wydawalam fortunę na Oilatum Soft w aptece,a tu widzę można inaczej. :smile:
Shadowmere

przez polakita 01 gru 2010, 15:04
jestem dziś mega wk****na, poczynając od poranku kiedy metro przestało działać i jakiś dziki tłum ludzi się przepychał, spóźniłam się do pracy, a potem było już tylko gorzej, w pracy mnie wszystko wnerwia... :roll: i nie, nie mam "tych" dni, wprost przeciwnie.

przez wovacuum 01 gru 2010, 15:19
linka, no to ja tez sie zaopatrze w Polsce-bo tutaj ceny sà przerazajàce zeli do mycia ciala i balsamow dla alergikow!!Jak po 5 zeta to zgrzewkè wezmè :mrgreen:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 01 gru 2010, 16:37
Zupa rybna wyszla pychota!!!polecam wszystkim.Linka super przepis wrzucilas :great:
wovacuum

przez *Wiola* 01 gru 2010, 16:58
To ja też się pochwalę:)) Moje dziecko zrobiło ale ja ułamałam ogonek:(
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Moderator

przez Natusia 01 gru 2010, 16:58
Boli mnie paluszek bo się skaleczyłam ;( niech ktoś podmucha :D:P

[Dodane po edycji:]

wiola173 śliczne :105:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez ALEKS*OLO 01 gru 2010, 17:03
ZIMNOOOOOOOOOOOOOOO :evil: :evil: :evil:

[Dodane po edycji:]

ooo ten balsam to ja też zakupie, może on nawilży moje ciałko, bo żaden krem ani balsam nie daje rady :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 01 gru 2010, 17:10
wiola173, :D bardzo lubię wszystkie modelinowe cudeńka - ale kurcze trzeba mieć do tego talent :D

( co do suchej skóry, moja po kilkudniowym noszeniu rajstop sypała mi się płatkami z nóg, smarowałam oliwką, balsamowałam - nic!, dopiero koleżanka kazała zakupić ten olejek pod prysznic i na noc smarować się tym balsamem - po tygodniu zapomniałam co to sucha skóra :mrgreen: )
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 01 gru 2010, 17:12
linka, Ja nie mam, ale moja córka tak. Teraz się napaliła na taką masę Fimo, ale jest tylko w dużych miastach, więc jak kupimy to będzie tworzyć:)
Moderator

przez fobia 01 gru 2010, 17:16
linka, wiola173, zajebiste to kolczyki i jakie oryginalne :105:

wovacuum, zupkę zrobię w przyszłym tygodniu - dobrze ,że wypróbowałaś przepis ;)
ja dzisiaj robię coś prostszego (bo mam lenia) - mianowicie paluszki krabowe też z przepisu linki

przez wovacuum 01 gru 2010, 17:21
fobia, zrob koniecznie-warto!!ja znalazlam ksiàzkè w domku-z przepisami kuchni srodziemnomorskiej-niektore przepisy sà trochè pracochlonne ale pychota!!!wieczorkiem cos wrzucè na forum. :smile:
wovacuum

przez linka 01 gru 2010, 17:21
Heh tylko uprzedzam dziewczyny.....z moich przepisów nic dietetycznego wam nie wyjdzie ;)

wiola173, popatrzyłam na allegro co to za masa i faktycznie świetne rzeczy z tego można wyczarować. W ogóle takim "dłubaniem" można sobie dorobić pieniążków :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 01 gru 2010, 17:29
linka, nie gadaj zupka nie wydaje się tucząca ;) ale te paluszki krabowe i krewetki to niezła bombka,ale co tam ja nie z tych co się martwi o kalorie ;)

i faktycznie na kolczykach można sobie dorobić - jak nie pracowałam to robiłam kolczyki z koralików i trochę na tym zarobiłam- najbardziej opłacało się wysyłać za granicę gdzie siostra je sprzedawała ;) Na razie nie robię bo nie mam czasu, ale materiały wszystkie mam , jak mi się zachce to do tego wrócę.

przez polakita 01 gru 2010, 18:07
jutro rano wizyta u nowej pani psychiatry. chodzę podekscytowana tym faktem już od miesiąca. Mam przygotowane wypisy z innych dwóch klinik oraz rózne inne badania które kiedyś robiłam. Niestety moja firma zmieniła opiekę medyczną więc idę do innej pani. mam cichą nadzieję że pani mi wpisze "zdrowa" to jest moje marzenie... no ale zobaczymy, może mnie zamknie w oddziale zamkniętym :pirate: :shock: :mrgreen:

Sortuj wg