Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 13 sty 2010, 21:54
jacas, bywają wzloty i upadki - nawet na lekach :( dasz rade z tą imprezą , ja kilka imprez przezyłam bez leków , czasem bywało ciężko, ale jak jest dobra ekipa to zapomina się o lękach. Trzymam kciuki

przez Donkey 13 sty 2010, 22:42
Wojny .. nie widziałam :)
Ale w weekend mam nadzieję że będe miala czas to sobie obejrze.!

przez magdalenabmw 14 sty 2010, 10:38
Dzień dobry.
Chłopak mnie obudził jak wychodził do pracy. Miał mi zostawić na jeansy i chyba zapomniał :( :( :(
Głowa mi pęka, od wczoraj bardzo mnie boli.
I tyle nauki...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 14 sty 2010, 10:47
moja matka wymysliła zebym szła do opieki po kase to po h... robiłam mgr zeby teraz vbiegac po opiece moze jeszcze zupki bede odbierac:)))))))))))))))))))
monika03

przez iryss 14 sty 2010, 11:00
Monika jesteś już dorosła więc sama zdecyduj co zrobić. Jestem pewna że podejmiesz najlepszą decyzję z możliwych!

Dzień piękny, nadal jestem chora niestety, słonko grzeje i za chwile ten cały śnieg bedzie pływał po ulicach więc zapowiada się ciekawie!
Powinnam zacząć pisać opowiadanie ale jakoś nie wiem..Chyba boje się zacząć!
Miłego dnia:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez fobia 14 sty 2010, 13:58
monika03, w opiece duzo nie dostaniesz :) z 200 zł.

przez wovacuum 14 sty 2010, 14:08
a moj dzien pozytywnie!robiè sobie dzisiaj takie domowe spa:odchwaszczanie,nawilzanie,i maski,przepis na jednà z nich:zmiksowac marchewkè ze smietankà,nalozyc na twarz i trzymac pol godzinki,buzia nabiera ladnego kolorytu :D i sposob domowy na cellulitis:nasmarowac cialo grubà warstwà balsamu anty-cellulitis,owinàc siè folià spozywczà,wskoczys pod gruby koc i tak wytrzymac 30 minut!!w gabinetach odnowy taki zabieg kosztuje od 50 do 100 zl(tak bylo 2 lata temu teraz nie wiem)pozdrawiam :D
wovacuum

przez magdalenabmw 14 sty 2010, 14:40
Jezu, ale mnie poschizowało. Mam do wyrwania dwa korzenie, ropa mi sie zaczyna w nich zbierać a ja nie mogę się zebrać aby iść do chirurga - boję sie bólu ale pieprzyć ból, bardziej sie boję że nerwica nie da mi tam iść albo że dostanę ataku jak u dentysty ostatnio- a z fotela nie zejdzie w połowie robienia zęba! A co dopiero jak mają dziąsła ciąć :cry: A potem jeszcze dwa mosty muszę wstawić :cry: :cry: Pomocy... Co ja mam robić..
magdalenabmw

przez wovacuum 14 sty 2010, 14:53
magdalenabmw, do dentysty lec!!dlutowanie nie jest takie zle,nic nie czujesz!!a zrobi siè stan zapalny i wtedy dopiero bèdziesz jèczec :? rusz tylek i lec do lekarza im prèdzej tym lepiej :D
wovacuum

przez magdalenabmw 14 sty 2010, 15:00
Dłutowanie nie jest złe?! Raz miałam, prawie umarłam! Tutaj nie wiadomo czy trzeba będzie dłutować, zależy czy korzenie są poplątane, ale na pewno trzeba ciąć.
Boję sie iść bo boję się że dostanę ataku na fotelu albo i przed jeszcze a nie można zejść, bo co- zejdę i ucieknę do domu? Z dziurami w buzi i z krwotokiem?

:cry:
magdalenabmw

przez wovacuum 14 sty 2010, 15:03
magdalenabmw, zadzwon i zapytaj czy mozesz wczesniej zazyc xanax?tez to przezylam i wiècej strachu niz bolu..a jak tego nie zrbisz to bèdziesz cierpiec..
wovacuum

przez paradoksy 14 sty 2010, 15:03
idź lepiej, chyba że chcesz, żeby Ci potem resztki zębów usuwali i wstawiali nowiuśką szczenkę :mrgreen: nie muszę chyba dodawac, że sztuczną..

mam dosyć pracy :roll: i kuźwa, niech się ktoś za mnie pouczy :evil:
z rana łeb mnie bolał jak skurwysyn.
paradoksy

przez wovacuum 14 sty 2010, 15:06
ja mialam dlutowanego zèba wlasnie po zazyciu wczesniej benzo,dalam radè,spocilam siè okropnie ale siè udalo!!dlaczego Tobie niae mialo by siè udac??odwagi Magda :D

[Dodane po edycji:]

paradoksy, a co musisz wkuwac?? ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 14 sty 2010, 15:08
Moja dentystka nie chciała mi dać znieczulenia na benzo. A teraz musze iść do obcego chirurga :cry:
Co do zębów- będą sztuczne, do wyrwania mam same korzenie popsute dwa- 6 i 7 na dole po lewej stronie, i muszę mosty wstawić (1500zł swoją ku*a drogą), bo mi sie policzek zapadnie no i jak tu jeść bez 6 i 7 na dole?! masakra jakaś... Już mam sztucznego jednego zęba , a to nie koniec widzę.

[Dodane po edycji:]

Też muszę wkuwać- anglik, ruski, niemiec, turystyka morska.
magdalenabmw

Sortuj wg