Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez ALEKS*OLO 16 kwi 2010, 12:00
Krzysiek1234 napisał(a):Przydałoby się na tym forum ulepszyć emotki: :lol: :D :smile: , strasznie głupio wg mnie wyglądają. Jakieś takie przygłupawe i dałnowate, porażka. Ta ostatnia jeszcze by uszła w tłoku.

No to czekamy na projekty i propozycje "lepsze", Panie autorytecie emotek nie "dałnowatych" :]

solipsea, amen.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Krzysiek1234 16 kwi 2010, 15:33
Nie miałem nic złego na myśli z tymi "dałnowatymi" emotkami, wśród nie takich obelg wyrosłem. Nikogo nie chciałem obrazić, po prostu emotki mi się nie podobają. Lepsze byłyby choćby ich odpowiedniki z gg, albo forum metal.pl lub battlenet.pl. Śmiertelniczka, a któż Ci broni mieć takie problemy ?

przez Krzysiek1234 16 kwi 2010, 15:52
Mam się teraz zacząć wstydzić ?
Przypominam, że jest to temat przeznaczony (tak myślę) m.in. na drobne uwagi techniczne, i takie podjazdy są kompletnie bez sensu. Chorobami licytujemy się gdzie indziej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysiek1234 16 kwi 2010, 16:30
Masz rację, w ostatnich dniach nie jest jeszcze ze mną tak źle. Ale ogólnie to nie ma czego zazdrościć, drobiazgi jak ten omawiany potrafią przyprawić mnie o rozpacz.
Tak...Na razie skrajne zobojętnienie i marazm trzymają się z daleka. Pytanie jak długo...

przez refren 25 kwi 2010, 00:40
Dla refleksji ogólnej zacytuję smsa, którego dostałam od jednego z użytkowników (Tak, właśnie tego): "Dzisiaj się wkurzyłem na ten czat. Moderatorzy wyrzucali mnie bez powodu. Już tu nigdy nie wejdę. Zawsze będę sam :( Eh, smutno." Na pewno o to Wam chodziło?
refren

przez shadow_no 25 kwi 2010, 00:51
refren, jeżeli dobrze wnioskuję chodzi o Użytkownika Fable, który zaczął floodować kanał. To jest ten brak powodu? Byłem akurat podczas tej sytuacji i drugi kick właśnie wyszedł ode mnie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez refren 25 kwi 2010, 01:16
A co to znaczy floodować? Za dużo pisać?
refren

przez linka 25 kwi 2010, 09:20
refren, a jesteś świadoma istnienia takiego wynalazku jak Google? :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez refren 25 kwi 2010, 11:24
Tak, właśnie skorzystałam. Przyjmuję, że to był jakiś powód. Dobrze by jednak było, żeby użytkownik wyrzucany też wiedział dlaczego. To się nazywa informacja zwrotna. Na forum psychologicznym mogłaby się przydać.
refren

przez linka 25 kwi 2010, 11:29
refren, słuchaj był Kicknięty z tego samego powodu kilka minut wcześniej, wrócił i dalej to samo, a jeszcze wcześniej z tego co pamiętam wielokrotnie proszony, żeby nie floodował - wiec takie pitolenie, że byłem taki spokojny a oni ci źli mnie wywalili jest naprawdę szczeniackie. :roll:

[Dodane po edycji:]

Poza tym radzę zastanowić się nad piękną frazą: Piłeś ? Nie pisz....................... :roll:

Bo najfajniej jak ktoś zupełnie nie zna sytuacji,nie było go tam, wysłucha tylko jednej ( o ile pamiętam nie całkiem trzeźwej strony) a później do nas, że my najgorsi........ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez refren 25 kwi 2010, 11:54
Ok., przepraszam.

[Dodane po edycji:]

Właśnie wyjaśniam z drugą stroną.
refren

przez Fable 25 kwi 2010, 16:37
Tylko ktos mogl mi dac najpierw ostrzezenie :/ A nie od razu wyrzucac. Jak ktos by mi o tym powiedzial to juz bym tego nie robil. Sprawa prosta. Ja nawet nie wiedzialem za co :/

przez rare 26 kwi 2010, 02:45
Ja jako jeden z nielicznych odpiszę na temat. Nie podoba mi się to forum, ponieważ jest tutaj masa spamu. Wręcz niemożliwe jest dotrzeć do jakiś sensownych postów. W każdym temacie zaczyna się normalna dyskusja 3-4 posty, a za chwilę lecą offtopy.
Spam spam i jeszcze raz spam. Rozumiem że ludzie chcą pogadać, ale można w tym celu założyć nowy temat, natomiast tutaj co chwilę muszę przewijać posty typu witaj, dawno cię nie widziałem, co u ciebie itp.. :>

Ciężko tutaj znaleźć konkretną pomoc. Większość ludzi się po prostu żali i pyta jakie jeszcze leki może wziąść. A przecież to nie tędy droga...

przez Conrado31 13 maja 2010, 12:48
to forum to zuuuo. Bardzo uzależnia. Ale jak ktoś nie może już nic innego robić, poza czytaniem postów, jak najbardziej niech czyta i się wypowiada.

Sortuj wg