Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

*Monika*

Użytkownik
 • Zawartość

  19341
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. INTEL 1, DeathOfTheMotorneuron A jak się Wasze poglądy mają do wiary w Boga? Nie podpuszczam, pytam uczciwie. Proszę o punkt odniesienia względem wiary katolickiej. Jeśli Panowie nie są wierzący to proszę napisać bez podtekstów. Liczę na konkretne wypowiedzi.
 2. *Monika*

  Jakie ja mam zaburzenia osobowosci?

  Po pierwsze nie do jakiegoś tam psychologa tylko do psychoterapeuty, który specjalizuje się w psychoterapii np. ma specjalizację w psychodynamicznej, posiada certyfikat, widnieje w Polskim Towarzystwie Psychoterapeutów i ma swojego superwizora. To są bardzo ważne aspekty. 10 spotkań u takiego psychoterapeuty Cię nie uleczy. To proces bardzo mozolny. Jedna sesja zazwyczaj w tygodniu przez minimum pół roku, nawet do 3 lat. Są osoby, które potrzebują nawet więcej. Nie załatwisz tego w 2 miesiące. Wszystko zależy od rodzaju trudności, z jakimi się borykasz, czyli od zaburzeń, które wchodzą w skład ogólnej klasyfikacji zaburzeń w psychiatrii i psychologii. A pomaga na pewno, jeśli się pacjent angażuje i mu zależy. Jeśli nie czujesz, że potrzebujesz i chcesz tam pójść... nici z tego. Powodzenia, Wesołych Świąt ☺️
 3. *Monika*

  Nowa

  Nie chcę się wdawać z Tobą w polemikę. Wesołych Świąt ☺️
 4. *Monika*

  Jakie ja mam zaburzenia osobowosci?

  Na pewno da się z tym żyć po przejściu psychoterapii. Wyleczyć, to termin raczej dla chorób typy grypa, ospa etc. Psychoterapia uczy człowieka eliminować nieprawidłowe mechanizmy postępowań, które nieświadomie człowiek wdrażał w swoje życie i z powodu których nabawił się trudności w postaci zaburzeń uniemożliwiających mu funkcjonowanie. Psychoterapia jest procesem długotrwałym i mozolnym, ale jakże opłacalnym!
 5. *Monika*

  Nowa

  Leki mogą wspomóc proces leczenia, trochę spłycą objawy, czyli skutki hipochondrii która akurat bierze się z nieuświadomionego lęku. Natomiast przyczynę leczy się głównie poprzez psychoterapię. Źródła rewelacji..., uczestniczyłeś kiedykolwiek w sesjach terapeutycznych?
 6. *Monika*

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Dobrzy ludzie wokół mnie ☺️
 7. *Monika*

  Nowa

  Hej. Najlepiej byłoby gdyby psychiatra skierował Cię do psychoterapeuty. Leki tu nie pomogą, raczej psychoterapia. Poproś o te skierowanie.
 8. *Monika*

  Jakie ja mam zaburzenia osobowosci?

  Hej. Kto Tobie zdiagnozował to zaburzenie? Byłeś u kompetentnego specjalisty czy dr google Ci powiedział?
 9. *Monika*

  Śląski zlot 2018

  Był zlot pod Częstochową. Miałam zająć się organizacją, ale mało chętnych zgłosiło swój udział no i każdy miał "ale" do terminu. Jakoś tak opornie z tym zlotem na Śląsku...
 10. *Monika*

  Nowa na Nerwica.com

  Chin-Sun.7 witaj na Forum
 11. *Monika*

  Depresja ?

  karolink to samo chcialam napisać co moja przedmówczyni Heledore . Leczenie zostawmy specjalistom, kompetentnym specjalistom i oczywiście pacjentowi, jeśli czuje taką potrzebę.
 12. *Monika*

  Śląski zlot 2018

  Kochani... mogę zacząć się rozglądać za jakimś miejscem tu na Śląsku, ale dopiero od 20-tego, dużo obowiązków w pracy mam. Napiszcie ile dni i jakie terminy Was interesują
 13. Gosiu26, bardzo dobra decyzja. I jak Ci tam... na tych mitingach? Mitingi to nie to samo co terapia indywidualna.
 14. Gosia26... na pewno powinnaś rozpocząć terapię pod kątem DDA. Musisz zmierzyć się z przeszłością i przepracować na terapii nie tylko emocje. Nauczyć się żyć tak, żeby radzić sobie z trudnościami.
 15. *Monika*

  fizyka,matematyka,nauki ścsle

  emikado, ja tam lubię rozwiązywać testy na IQ Możliwe, że nie jestem "jako tako rozumna"
×