Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 03 lis 2013, 15:27
kotyk, Wiem,wiem.
Na mnie nie zwracaj uwagi,ja i tak jestem paralitykiem w kwestii relacji międzyludzkich,odszczepieńcem,istotą oderwaną granatem od pługa :D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Tyrr 03 lis 2013, 16:36
Wziąłem się za sympatię, ustawiłem kryteria, wyszukałem tak wstępnie interesujące mnie profile, pierw sprawdzając najbliższą okolicę później ogólnie województwo. Wyszło że tak wstępnie jestem zainteresowany 35 osobami. Teraz czas na dokładniejszą selekcję i eliminacje słabszych zawodniczek ( :lol: ) i na kolejny etap - napisanie do wybranek, co łatwe nie będzie bo z moją pustką w głowie i ogromnie niską samooceną wątpie że to przyniesie jakikolwiek odzew :D Ale kto wie, może którejś z nich mój szpetny ryj nie odrzuci i coś tam odpisze... :roll:

Obrazek
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Samotność

przez Arhol 03 lis 2013, 16:39
Tyrr, Powodzenia,w mojej karierze na tym serwisie...
Dorobiłem się 2 odpowiedzi,jedna od jakiejś dziołchy co też anime oglądała,inna próbowała nawet bez zdania o sobie wysępić doładowanie za 20 zł
Ale powodzenia,może tobie się uda, i będę miał choć jeden przykład że ten gówno wart serwis jest cokolwiek wart
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Tyrr 03 lis 2013, 16:48
Kestrel napisał(a):Tyrr, Powodzenia,w mojej karierze na tym serwisie...
Dorobiłem się 2 odpowiedzi,jedna od jakiejś dziołchy co też anime oglądała,inna próbowała nawet bez zdania o sobie wysępić doładowanie za 20 zł

:lol: :lol:
Ty to jednak wiesz jak podnieść człowieka na duchu... :mrgreen:
Swoją drogą nie ogarniam tego, Tyś jej się tam na pewno naprodukował a ona odpisała "hej a może doładujesz mi fona za 20zł, misiaczku?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Siadaj koło mnie,

Samotność

przez Arhol 03 lis 2013, 16:50
Tyrr, Nie to żebym chciwy był,albo próbował przyprawiać płci przeciwnej rogi,to tylko opis własnych doświadczeń.

No i powiadają że najgorsza prawda lepsza niźli najpiękniejsze kłamstwo :lol: :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Pieprz 03 lis 2013, 16:56
No i powiadają że najgorsza prawda lepsza niźli najpiękniejsze kłamstwo

No, idioci różne rzeczy powiadają.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Tyrr 03 lis 2013, 17:01
Kestrel, ale przynajmniej spróbowałeś więc nie możesz mieć sobie nic za złe ;)
"Siadaj koło mnie,

Samotność

przez Arhol 03 lis 2013, 17:03
No, idioci różne rzeczy powiadają.

A więc nie,lepiej będę kitował i sadził puste pi*rdolenie i frazesy.

Tyrr, Próbować można,to akurat nic nie kosztuje :pirate:
Moderator

Samotność

przez Tyrr 03 lis 2013, 17:57
Niestety nie za dużo kandydatek odeszło po drugiej selekcji :/ Odejmując te z Sosnowca jeszcze to by zostało z 25 :D :lol:
Tak btw Kestrel, przeglądając sobie profile często zauważyłem wpis typu "nie mam konta premium więc nie mam jak odpisać" może tu jest pies pogrzebany? Może na tym gówno wartym portalu trzeba po prostu mieć te premium żeby odpisać? A co za tym idzie, może nie jest z Tobą aż tak źle? :mrgreen:
"Siadaj koło mnie,

Samotność

przez PJT 03 lis 2013, 17:58
bez konta premium mozna napisac 1 wiadomosc dziennie
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Arhol 03 lis 2013, 18:04
Tyrr, Nie,nie kiedyś można było pisać więcej,niedawno wprowadzili do 1 wiadomości, i za tamtych czasów też była taktyka zwana osraniem,także to nic nowego.
Ale tam ogólnie trzeba liczyć się z tym że dostaniesz 1 na 50-100 odpowiedzi,także don't worry.
Osobiście zwątpiłem w ten serwis czytając historie babki mającej na profilu 36 000 wejść,z czego strzelam jakieś 20 000 to były chłopy,i nadal nic z tego - podziękowałem :mrgreen: .
Czy jest źle,nie wiem - Wiem tyle że ten serwis to nie moja liga,jak i ogólnie chyba w necie,w realu jak mówiłem - przeciętna facjata,charakter taki sobie (chodzą typy po świecie głupsze,chamskie,bardziej egoistyczne niż ja),zaradność i siła psychiki szau nie robią,stan majątkowy przeciętny w gratisie do tego zaburzenie.
Pewnie nie byłoby źle,gdyby nie ta spier**&*& samoocena,aspołeczność i katatonia w którą popadłem i jakoś do wyjścia mi się nie zbiera.
Moderator

Samotność

przez kotyk 03 lis 2013, 18:14
<reklama>
jak już serio łapiecie się za portale 'randkowe' polecam okcupid.com ;) sam wam wyliczy, kto, jak bardzo zgodny jest z waszymi oczekiwaniami i nie wyłudza kasy za tak podstawowe funkcjonalności jak wysyłanie wiadomości. i jest fun, wszystkie 'sympatie' przy nim wysiadają ;)
</reklama>

Samotność

przez SmutnaTęcza 03 lis 2013, 18:29
Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 03 lis 2013, 20:35
No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę).

No to jest na prawdę straszne. Szczerze współczuje

Sortuj wg