Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grogu napisał(a):

A nie myślałeś nigdy iść na swoje? W sensie wyprowadzić się od rodziców i żyć po swojemu? 

Cześć. Wynajmowałam już mieszkanie, ale nic dobrego z tego nie wyniknelo. Po pracy leżałam i patrzyłam w sufit. Nie miałam siły sprzątać, właściciel mieszkania miał pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że nigdy tu już nie napiszę. Myliłem się. Tydzień temu zakończyłem prawie 3 letni związek. Z życiem finansowo-osobistym też nie najlepiej bo straciłem też pracę i została mi tylko socjalka. Wszystko przeze mnie. Związku już nie zwócę ale resztę życia staram się naprawić. Miałem już tu nie pisać ale pewnie to forum będzie teraz odskocznią od mojej rzeczywistości. Pozdrawiam wszystkich co się tu uchowali 🙂 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Semir napisał(a):

Myślałem że nigdy tu już nie napiszę. Myliłem się. Tydzień temu zakończyłem prawie 3 letni związek. Z życiem finansowo-osobistym też nie najlepiej bo straciłem też pracę i została mi tylko socjalka. Wszystko przeze mnie. Związku już nie zwócę ale resztę życia staram się naprawić. Miałem już tu nie pisać ale pewnie to forum będzie teraz odskocznią od mojej rzeczywistości. Pozdrawiam wszystkich co się tu uchowali 🙂 .

Cześć,😎

A kto by się spodziewał że na takim forum wyląduje. Niczego Co nie doradzę bo nie wiem co.mialbym napisać. 

Trzymaj się 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semir napisał(a):

@Mozo jak na razie się trzymam skupiam się na znalezieniu nowej pracy. Związek i tak już przepadł nie mniej osamotniony się czuję brak mi jakichkolwiek kontaktów dlatego wróciłem na forum ale ogólnie myślałem że gorzej to zniosę 🙂 .

 Wiðzisz sam. Nie wiem, jakie relacje były w Twoim związku,, ale dasz radę.💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MozoAkurat związek był świetny. Szkoda że się skończył i to przeze mnie. Jak na razie daję radę więc chodzi mi tylko o to by pozbierać się w kwestii zawodowej i ogólnie budżetu. Związki sobie odpuszczam bo nie nadaję się do tego. Napewno nie z tym życiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×