Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

NoMoreDepression

Użytkownik
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie nasila, to nie antydepresant. Może za to wywołać własne skutki uboczne, najczęściej senność i odrealnienie. Dziwnie na tą pregabaline reagujecie. Może to jednak zbieg okoliczności a nie od leku. Pregabalina jeśli już to zmniejsza napięcie. Na lęk działa, ale czasem dopiero po kilku dniach - na początku jest otumanienie, które może lęk potęgować.
 2. Kalebx3, zazdroszczę Ci, że po takim czasie tak małe dawki nadal na Ciebie działają. Mozesz napisać, ile razy w tygodniu to bierzesz i w jakiej dokładnie dawce? Oprócz tego, czy komuś oprócz mnie wyrobiła się duża tolerancja na lek, i czy ma jakieś sposoby na walkę z nią - oprócz przerwy? Ja biorę kilka różnych adaptogenów, które wg niektórych źródeł potrafią zredukować tolerancję - różeniec górski itp. - ale jak na razie nie przynosi to efektu pod tym względem. Jeszcze słyszałem o magnezie jako, że wpływa na receptory NMDA, ale nie wiem w jakiej dawce go trzeba brać. Aha, i nie biorę na ADHD tylko jako augumentację leczenia depresji / dystymii i na zaburzenia koncetracji.
 3. Są widoczne. Tak, jest zaznaczona.
 4. Czy można otrzymać jakaś informacje o diagnozowaniu tej usterki? Powtórzę ze tak samo jest na 3 różnych systemach operacyjnych i 3 różnych przeglądarkach. Musi to być jakoś związane z moim kontem, może to po prostu kwestia konfiguracji i jest gdzieś jakaś opcja w ustawieniach. Dodatkowo na smartfonie jeśli przeglądam forum na wifi i przełączę na internet mobilny, czyli pewnie zmieni się tez moje IP od razu wylogowuje - może to będzie pomocne?
 5. Bierze ktoś ten lek w połączeniu z bupropionem?
 6. Wyżej piszesz, że 2,5 mg wystarcza dla Ciebie, więc tu chyba też jest mały błąd? Mi się wyrobiła tolerancja i nawet 20 mg niewiele działa, może warto jednak nie brać codziennie.
 7. To jest raczej dawka dla dzieci na adhd, 5mg cr to jak 2,5 mg ir więc raczej nic specjalnego się po tym nie odczuje, jeśli w ogóle cokolwiek. Ja zaczynałem od dawki 20mg cr i to było wyraźnie odczuwalne, zarówno koncentracja jak i stymulacja. Ostatnio szukałem coś o modafinilu i z tego co ludzie piszą wygląda to raczej na odwrót, niż napisałaś - że modafinil to taka mniej ciekawa wersja z pustą stymulacją.
 8. Dzięki, dziwie się, że tylko ja o tym wspominam. Innym osobom nie przeszkadza logowanie się co 5 minut albo za każdym razem jak się zamknie przeglądarke?
 9. Da się w koncu zrobić, żeby forum się samo co chwilę nie wylogowywało? Na każdym urządzeniu, komputer, telefon, tablet, jest to jedyne forum na którym napotkałem taki problem. Miało to być przejściowe po zmianie forum a tu minął chyba rok i dalej jest to samo. Próbowalem usuwać cookies związane z tym forum, nic to nie pomaga. Przeglądarki: Chrome, Safari, Przeglądarka Samsunga na telefonie - wszędzie to samo.
 10. Kiedyś brałem ten lek w dawce 3x dziennie po 2 mg. Przestałem chyba z dnia na dzien bo faktycznie wykazywał tu takie działanie jak piszecie, aż za bardzo rozluśniał. Natomiast teraz po długim czasie dałem temu lekowi drugą szansę, z racji posiadania dużych zapasów jego i małych benzo i okazało się to w pewnym sensie zbawienne na napięcie psychiczne. Tylko tym razem za każdym razem kiedy napięcie staje się nieznośne biorę ćwiartkę tabletki, czyli 0,5 mg. W ten sposób nie przekraczam dziennej dawki 2mg (jednej tabletki), natomiast nie muszę brać ogromnych ilości benzo. W podanej dawce nie wykazuje działania euforyzującego, po prostu znacznie zmniejsza napięcie i pozwala funkcjonować. Także polecem poeksperymentować z mniejszymi dawkami jeśli ktoś nie chce się naćpać tylko sobie pomóc. Zastanawoiam się tylko czy nie wchodzi w interakcje z innymi lekami działającymi na dopaminę - np. bupropion lub metylofenidat.
 11. Brał ktoś bupropion razem z metylofenidatem?
 12. Domyślam się, natomiast w takim razie czy ktoś może porównać efekty odstawienie dulo / wenlafaksyny z odstawieniem paroksetyny? Z tą ostatnią mam doświadczenie i zastanawiam się czy może być jeszcze gorzej...
 13. Brałem duloksetyne 30mg, po przejściu na 60 nie zauważyłem kompletnie żadnej zmiany. Opłaca się w ogóle testować wyższe dawki jak 90 i 120? Mają jakiś dodatkowy efekt na dopaminę czy coś? I czy ktoś odstawiał ten lek stopniowo lub gwałtownie, czy efekty odstawienne są takie jak np. SSRI czy inne, mniejsze / większe?
 14. W Medikinecie CR w kapsułkach są kulki białe i niebieskie. Rozumiem, że jedne działają od razu a drugie po 3 - 4h. Które są które?
×