Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, misiek33344 napisał(a):

Nie każdy ma nas gdzieś, wiem, że samotność boli i aż chce się wykrzyczeć wtedy, że każdy ma nas w d*pie, nikomu na nas nie zależy, ale to zwykle nie jest prawdą i warto mieć na względzie taki fakt, że jeśli powie się tak komuś komu zależy na nas, to go po prostu zranimy wsadzając do jednego worka z wszystkimi

Dobrze, że jest forum gdzie można się wyżalić, poznac ludzi i nie czuć się samotnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi doskwiera samotność, mniej więcej od czterech lat od kiedy się rozstałem z żoną to ciężko sobie kogoś znaleźć, mam jednego przyjaciela, który ratuje sytuację, ale i tak to nie to co kiedyś. Na szczęście od jutra zaczynam terapię grupową i pewnie poznam ciekawych ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Regular. M napisał(a):

Też mi doskwiera samotność, mniej więcej od czterech lat od kiedy się rozstałem z żoną to ciężko sobie kogoś znaleźć, mam jednego przyjaciela, który ratuje sytuację, ale i tak to nie to co kiedyś. Na szczęście od jutra zaczynam terapię grupową i pewnie poznam ciekawych ludzi. 

powodzenia. ja jutro zaczynam psychoterapie indywidualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2023 o 10:04, Regular. M napisał(a):

Też mi doskwiera samotność, mniej więcej od czterech lat od kiedy się rozstałem z żoną to ciężko sobie kogoś znaleźć, mam jednego przyjaciela, który ratuje sytuację, ale i tak to nie to co kiedyś. Na szczęście od jutra zaczynam terapię grupową i pewnie poznam ciekawych ludzi. 

Cześć, czy mógłbyś powiedzieć jak wygląda taka terapia grupowa czy jest to prowadzone na zasadzie, że każdy ma jakieś 5 minut założymy na wypowiedź i inni to komentują razem z psychologiem? Czy Tobie to jakoś pomogło? Jestem ciekaw bo nigdy nie próbowałem tego typu spotkań i być może była by ona skuteczniejsza niż indywidualna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, alaguq napisał(a):

Że zawracam Wam sobą głowę. 😢

Każdy z nas mógłby to powiedzieć, że zawraca innym głowę swoimi problemami, ale wtedy po co byłoby to Forum? Ono jest przecież właśnie po to, żeby powiedzieć tu o swoich problemach. Więc po prostu pisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja depresja pogłębia się w ostatnim czasie przez samotność. Najchętniej bym leżała i patrzyła w sufit. Jeszcze na razie jakoś wstaję do pracy, ale boję się, ze niedługo nawet na to nie będę mieć siły. Trochę desperacko szukam miłości na różnych portalach randkowych i przez to robię głupoty, pogubiłam się, ale mój umysł jest w stanie chyba zrobić każde głupstwo, byleby już nie czuć samotnosci, przytulić się do kogoś :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sleepless napisał(a):

Moja depresja pogłębia się w ostatnim czasie przez samotność. Najchętniej bym leżała i patrzyła w sufit. Jeszcze na razie jakoś wstaję do pracy, ale boję się, ze niedługo nawet na to nie będę mieć siły. Trochę desperacko szukam miłości na różnych portalach randkowych i przez to robię głupoty, pogubiłam się, ale mój umysł jest w stanie chyba zrobić każde głupstwo, byleby już nie czuć samotnosci, przytulić się do kogoś 😞

Skąd ja to znam,mam identycznie :( współczuję. Przytulenia brakuje najbardziej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, rok temu nawet zacząłem chodzić do prostytutek właśnie głównie w celu poprzytulania się... Z jednej strony dobija mnie samotność, a z drugiej strony jak już wyjdę do ludzi to męczę się, nie mam o czym rozmawiać z nimi, czuję pustkę w głowie. Jakiś czas temu znajomy wyciągnął mnie do klubu i to była żenada. Nie wiedziałem jak się zachowywać, ciągle byłem spięty i jak najszybciej chciałem stamtąd uciec. Nie wiem co ze mną jest nie tak. Czy to jakiś Asperger czy co... Kilkukrotnie podejmowałem próby terapii, ale długo nie wytrzymywałem, bo spotkania te bardziej mnie stresowały niż pomagały, a nie uśmiecha mi się wydawać miesięcznie prawie 1000 zł i nie czuć, że to pomaga. Uzależniam swoje szczęście od innych, a nie potrafię być szczęśliwy sam ze sobą. Przykładowo mam myśli, że jakbym znalazł dziewczynę to dopiero wtedy byłbym szczęśliwy, a to pewnie tak nie działa. Przez to za bardzo przywiązuję się do ludzi, przy których dobrze się czuję. Oczywiście rzadko to się zdarza, bo mało jest takich osób, przy których mogę dobrze się poczuć, ale trafiłem w życiu kilka takich osób i później cholernie bolało jak taka znajomość się kończyła. Do tego uciekam w świat wirtualny, mam problem z kontrolą tego. Jak staram się robić coś konstruktywnego to co chwilę mam pokusę, aby coś na internecie sprawdzić i często ulegam tej pokusie. I kończy się tak, że godzinami scrolluję bezsensownie internet. Niby chcę coś zmienić w swoim życiu, ale nie potrafię i ciągle kręcę się w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Warrior001 napisał(a):

Oj tak, rok temu nawet zacząłem chodzić do prostytutek właśnie głównie w celu poprzytulania się...

Może warto spróbować pójść w uczęszczane miejsce z napisem : Przytulanie za darmo albo Potrzebuje przytulenia. Niektóre osoby mogą pomyśleć że to prank:⁠-⁠)  

Edytowane przez johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, johnn napisał(a):

Może warto spróbować pójść w uczęszczane miejsce z napisem : Przytulanie za darmo albo Potrzebuje przytulenia. Niektóre osoby mogą pomyśleć że to prank:⁠-⁠)  

To zdradź, gdzie za darmo można się poprzytulać nagimi ciałami z pocałunkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×