Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Moj dzien zaczal sie nieciekawie, nawet bardzo nieciekawie. W niedziele czeka mnie wyjazd do Polski i pewnie przez to tak wariuje :evil:

 

Sabaidee trzymam kciuki. Na pewno znajdziesz sile, zeby podjac wlasciwa decyzje :great:

A tak w ogole to fajny masz podpis. Po jego przeczytaniu usmialam sie serdecznie i nawet nerwy troche puscily :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa spotkania o pracę, ale żadna z nich mnie nie przyprawia o dreszczyk pozytywnej emocji...

wstyd mi to mówić wobec osób które są bez pracy i chciałyby mieć jakąkolwiek, ja wiem że praca jest wartością i że trzeba coś robić, ale prawda jest taka, że za pracę która mnei nie interesuje nie chce mi się nawet zabierać. A znaleźć to co mnie interesuje nie jest takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, trzeba robić coś co się lubi..bo potem z powodu głupiej pracy też można popadać w stany depresyjne. na pewno coś znajdziesz...

 

dzień okropny..płacze, histerie, kłotnie...chłopak się do mnie nie odzywa, próbowałam już kilka razy...nawet już zdecydowana przełamać lęk i iść nad morze...ale nic ;(;( zaraz pójdę z psem i poczytam książkę przed domem...morza już chyba nie zobaczę :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×