Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wrong ! trzeba szukać ,wierzyć jak się bardziej rozejrzysz zobaczysz jak wiele osób zmienia leki , czasami trafnie czasami nie depresja czy nerwica to nie grypa nie ma tak że łykniesz antybiotyk i bedzie ok , ja tez jestem po 3 dniu edronaxu i jest dupa czarna co mam zrobic czekac 2 tygodnie , doświaczyłem juz wiele SSRI i trojpierścieniowe ale albo nie zmienialo to mojego stanu albo było jeszcze gorzej , trzeba dac sobie czas i nie liczyc go w tygodniach i miesiącach ale niestety w latach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcol13 ! Chlopie powiem tylko tyle myslisz że ktoś Cię zrozumie , rozczuli sie nad Tobą , rozgrzeszy . Mylisz sie wszyscy tu cierpimy a narkotyki to syf sam pochowałem kilku przyjaciół wierzących w herę , opamietaj sie jeżeli jest jeszcze czas . Oszukujesz swoj oraganizm i tyle ... do czasu .... wypij piwo drinka ale nie ten syf , bez wzgledu w jakiej jesteś tera sytuacji , mamy tylko jedno zycie chcesz je przesrać twój wybór ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dobra linia frontu już minęła.

Może to głupie,ale ostatnio zacząłem szukać szczęścia w narkotykach.

 

Nie obraź się... ale to najgłupsze co mogłeś zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dobra linia frontu już minęła.

Może to głupie,ale ostatnio zacząłem szukać szczęścia w narkotykach.

 

 

Nie może, ale bardzo glupie.

To juz droga tylko w dol, nigdy w gore.

Na ile Ci one to szczescie daja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrong ! trzeba szukać ,wierzyć jak się bardziej rozejrzysz zobaczysz jak wiele osób zmienia leki , czasami trafnie czasami nie depresja czy nerwica to nie grypa nie ma tak że łykniesz antybiotyk i bedzie ok , ja tez jestem po 3 dniu edronaxu i jest dupa czarna co mam zrobic czekac 2 tygodnie , doświaczyłem juz wiele SSRI i trojpierścieniowe ale albo nie zmienialo to mojego stanu albo było jeszcze gorzej , trzeba dac sobie czas i nie liczyc go w tygodniach i miesiącach ale niestety w latach ....

 

 

Ale po takich doswiadczeniach o ktorych wiesz, ja po prostu nie chce juz zadnych lekow.

Musi mi pomoc terapia i modlitwa.

Nie moge dopuscic do tego co sie stalo i nie bede eksperymentowac czy tym razem lek jest dobry czy nie. Bede plakac, krzyczec, wsciekac sie, wezme cos ziolowego, ale nigdy psychotropow. Widocznie naleze do grupy osob, ktore reaguja destrukcyjnie na te specyfiki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, szkoda że gdy brałeś TLPD nie dorzuciłeś wtedy SSRI. Ta mieszanka to potęga, mnie z tak wielkiej i czarnej dupy wyciągneła, że masakra. Edronax brałem, trochę speeduje ale bez szału. Raczej nie nadaje się do monoterapi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrong ! twój wybor , twoja decyzja nikt nie jest w stanie ocenić czy to dobre czy złe , ja sam staram sie wytrzymac bez leków ile to mozliwe , radze sobie z dołami psychicznymi ale jak się włączają objawy somatyczne czyli totalne wyczerpanie , lęki , bezsennośc w nocy , senność w dzień , otępienie , rozkojarzenie , słaba pamięć , ból głowy , mdłości itd ... nie daje rady dlatego leczenie sama psychoterapia nie wystarczy sama wyczujesz co jest CI potrzebne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama wyczujesz co jest CI potrzebne ....

Dobrze napisane.

Ile ja bym dał żeby wszystko się skończyło.

Jeszcze niedawno tryskałem happy for ever.

Dzisiaj jestem ,,worst" do sześcianu.

Kolorowy świat zamienił się w biało-czarne kino z lat 40stych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×