Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

marcol13, nie myśl tak. Rano miałem podobnie , wyszedłem z psem , jest fajnie cieplutko. Postanowiłem , że koniec siedzenia w domu i słuchania jak mi serce bije... jutro pod parasole na piwo ! Trzeba zacząć normalnie żyć ! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak poszliśmy na plażę. dałam radę. siedzieliśmy trochę przy parkingu, raz poszliśmy kawałek i wróciliśmy...po jakimś czasie znowu..i dałam radę!! cały czas na plaży miałam atak paniki jak wrócę ..ale graliśmy w scrabble i jakoś odwracało to uwagę...

 

ale powiem wam że mam najlepszego chłopaka na świecie, tyle zrozumienia ile on okazuje jak na osobę która nie jest chora...jak ja każde jego słowo, każdy gest reaguje " o jezu jesteś zły na pewno jesteś zły nie to nie idziemy , wracamy ,zostajemy w domu" a on cierpliwie tłumaczy że nie jest zły, że możemy robić jak mi się podoba, że nic nie musimy, że świetnie sobie daję radę, nosi wszystkie rzeczy przez 400m plus ciągnącego psa, żebym ja mogła zasuwać do przodu i żeby było mi łatwiej....;( jest taki kochany. bez niego w życiu bym nie dała rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcol13, gdzie się odział Twój dobry nastrój :?

Jeśli uważasz że Twoje życie nie ma sensu to musisz sobie ten sens znaleźć

 

dominika92, noooo ten Twój facet to anioł... musi Cię straszliwie kochać... widocznie jesteś tego warta żeby tak wkoło Ciebie skakać :smile:

gratuluję kolejnego udanego wypadu na plażę... Jesteś dzielna :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, tak..chyba musi bardzo mnie kochać...choć wiele osób stąd doradzało mi rozstanie przez inne nasze problemy..ale w takich chwilach jak ten wyjazd wiem że on mnie naprawdę kocha i dobrze robię że walczę o tę miłość...bo bez niego bym zginęła. dzięki, nie jestem aż tak dzielna jakbym chciała, ale no już nie będę marudzić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie wzięło na myślenie, że i tak nic zmienię, będę sam już zawsze, itd. ale mam nadzieję, że się znowu nie nakręcę, spróbuję

 

Ja mam podobnie, że już zostanę sam, już się nawet z tym oswoiłem. Oddam się mojemu hobby - wyścigom :pirate: Przez zimę będę budował naprawdę solidny i mocny silnik, a na wiosnę już coś się pojeździ :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pije kawę. A za 15 minut jadę na łyżworolki.

 

Jaaaak fajnieeeeeee, tez chceM! :mrgreen: Dawno nie bylam!

Niestety u mnie dzis tak pada, ze zamiast jezdzic na rolkach, moge uprawiac skimboard :mrgreen:

 

Dominika, naprawde chlopak bardzo wyrozumialy, do podziwiania... :shock::smile: W ktorym sklepie mozna takich kupic ??? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupki :pirate::pirate: ja się dziwie że on ze mną wytrzymuje. jeszcze musi latać z plaży po obiad i z powrotem z obiadem zapylać na plażę dla mnie :roll: jak ja mu to wynagrodzę wszystko...nie dziwne że przy nim czuję się najbezpieczniej.

 

mam nadzieję że jutro też nie zemdleję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzien zaczal sie paskudnie i pewnie tak bedzie do wieczora :cry: Zreszta wczoraj tez nie bylo lepiej....

 

Tak naprawde to czasem wstyd mi pisac tutaj o moich dolegliwosciach.... Kiedy czytam historie innych forumowiczow, o ich problemach, traumach, ktore przeszli itd. to glupio mi wyjezdzac z moimi problemami, ktore tak naprawde to rybka w porownaniu z tym, co przezywaja i z czym musza zmagac sie inni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×