Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mój dzień - wypełniony pustką aż po brzegi zupełnie tak jak ja...

znów czuję że nigdzie nie pasuję...

nawet na forum zaczynam się czuć jakaś obca...

nie wiem czy powinnam tu być... czy w ogóle powinnam być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzień - wypełniony pustką aż po brzegi zupełnie tak jak ja...

znów czuję że nigdzie nie pasuję...

nawet na forum zaczynam się czuć jakaś obca...

nie wiem czy powinnam tu być... czy w ogóle powinnam być...

 

Lady, znam to uczucie, też tak mam. No może poza byciem na forum..., ono mi pomaga...

Ale pustka i brak przynależności odczuwam cały czas.

Mam nadzieję, że terapia na oddziale dziennym to zmieni. że tam po początkowym lęku poczuję się wśród swoich.

 

A na forum powinnaś być. Bo bym tęskniła :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, mi też forum pomaga ale ostatnio czuję się jakoś nieswojo tutaj... może potrzebuję po prostu więcej uwagi a wkurzam się bo jej nie mam czasem... nie wiem... ja po prostu permanentnie czuję że nigdzie nie pasuję... na oddziale pewnie będzie tak samo... ale muszę dać sobie szansę...

nie przesadzaj z tą tęsknotą :oops:

 

Eve, łatwiej mi walić na forum bo wtedy nie obciążam nikogo osobiście... bo mi się ciągle wydaje że kogoś obciążam... lubię pomagać innym ale jak ktoś chce mi pomóc to się blokuję... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wstałem, na dzień dobry lęki, jeszcze nie ataki paniki, ale lęki przed nimi, lęki że wyląduję w jakimś zapomnianym wariatkowie, oj czarno to widzę...

 

-- 10 lip 2011, 16:05 --

 

Lady_B, Jak to nie pasujesz? Pasujesz wręcz idealnie, wszyscy czytają co piszesz, więc mi tutaj na brak uwagi nie narzekaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Ja muszę się z tym udać do Psychiatry, niech mi nawet dołoży 0.5 Klona, mam to gdzieś byle poczuć się normalnie. Ale na "Franka" to się nie zgodzę (a zresztą sami go odradzają)...

 

-- 10 lip 2011, 16:13 --

 

Misiek_NL, Ja mam spory wiatrak, ale niestety skierowany na kompa (Jestem miłośnikiem przerabiania i podkręcania kompów) ale da się wytrzymać bo mam norę od strony północnej.

 

-- 10 lip 2011, 16:15 --

 

OK czas na konfrontację z lękiem, idę na ławkę na papierosa, odległość 150m 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, wiem... ale ja w tej chwili chyba umiem się skupiać tylko na sobie i na tych złych rzeczach... :bezradny:

 

coma, co się stało?? opowiesz nam??

 

Primavera, :brawo: miło słyszeć / czytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, co się stało?? opowiesz nam??

 

Opowiem, oczywiście, że tak. Muszę tylko sobie to poskładać i przetrawić bo teraz to szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wielki misz-masz, przenoszenie komody, przekładanie ciuchów, gratów do "swojego" pokoju, przy okazji zrobiłam sobie w salonie wielkie porządki. Od dzisiaj mam tylko jeden pokój, na szczęście wybrałam salon bo gdybym wybrała sypialnie to deprecha murowana. Zapraszam więc na imprezkę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

lokatora mam cichego i spokojnego więc nie będzie miał nic przeciwko :twisted::twisted::twisted:

Kaśka to może zrobimy zlot u Ciebie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, dzięki... niestety ja już się tam nie odnajduję w tym natłoku postów... nie nadążam czytać a co dopiero odpisywać... czuję się czasem zepchnięta na margines jakiś więc i nie wciskam się na siłę bo zwyczajnie tej siły nie mam

 

Ka_Po, przykro mi że tak to się u Ciebie potoczyło ale cieszę się że jakoś sobie z tym radzisz :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×