Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wstałam po 11-tej, kawa, papieros...telewizja w tle.

Wkurw od rana na mamę. Od słowa do słowa w kuchni.

Sprzątała, myła okna. A ja miałam poczucie winy, że ona ogarnia dół całupy, a mi się poprostu nie chce. Chyba mam takie prawo nie?

Miałabym gdyby to ona mieszkała u mnie, a nie ja u Niej.

Potem przyszła moja chrześnica z narzeczonym chwilkę pogadaliśmy.

Popołudniu pojechałam z siostrą i siostrzeńcem na zakupy i dopiero godzinę temu wróciłam. Mialam wkurwa na małego chrześniaka, kosmos...rozwydrzony i rozpieszczony mamin synek. :twisted:

Po powrocie ze sklepu ugotowałam kaszę jaglaną na masełku z owocami. Pychotka.

No i miałam w planach pojechać na rolki, ale plany runęły bo zrobilo się ciemno.

Trochę bolała mnie głowa popołudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu, przestań.

Ogarnęłaś chałupę, a to też wymaga aktywacji. No i odebrałaś Monię ze szpitala. To mało?

Pewnie tez coś przyrzadzałaś do zjedzenia. Ogarnęłąś kuwetę od Bessi, tak? Pewnie się z Nią pobawiłaś?

Gdybyś to wszystko opisała tak jak ja....wyszłoby pół strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Monika ma rację!!! :twisted:

 

Moniko, jeśli lubisz smak kokosowy to polecam kaszę jaglaną z owocami/pestkami i olejem kokosowym, jest przepyszny, ja się zajadam, może być jeszcze odrobina cynamonu do tego, i ksylitol. :D to wszystko smakuje jak ciastko, mniam. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Monika ma rację!!! :twisted:

 

Moniko, jeśli lubisz smak kokosowy to polecam kaszę jaglaną z owocami/pestkami i olejem kokosowym, jest przepyszny, ja się zajadam, może być jeszcze odrobina cynamonu do tego, i ksylitol. :D to wszystko smakuje jak ciastko, mniam. :105:

 

Asiu, mam taki przepis na kaszę jaglaną od mojego pana Mietka od ziół: zalać wrzątkiem kaszę, potem ja przepłukać parę razy, do czystej wody. Wylać wodę do zera, dodać łyżeczkę masełka. I gdy odparuje reszta wody, zalać odpowiednią ilością wody do ilości kaszy, lekko osolić solą bocheńską. Gotować jakieś 5 minut, zestawić, owinąć i pod kołdrę.

Ja dzis jadłam taką kaszę z potartym jabłuszkiem i brzoskwinią pokrojoną w kosteczkę. Nie musiałam słodzić bo jabłko było bardzo słodkie.

Na jutro już ugotowałam kaszę, po zestawieniu z ognia dodałam garść suszonych truskawek. Jeszcze nie wiem z czym jutro ją będę jadła.

Asiu kupiłam ksylitol i melasę, ale słodzę nimi kawę.

 

Asiu, a ten olej kokosowy to gdzie się kupuje? w sklepie ze zdrową żywnością?

 

Kasiu, widocznie odsypiasz bo potrzebujesz. Nie przejmuj się. Uważam,że mieszkając sama nieźle sobie radzisz!

 

Korba, Słabo coś odżywiasz się! :-|

Dlaczego? Nie masz apetytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, ja uwielbiam smak i zapach kokosowy... A olej kokosowy podobno jest dobry na grzybka :mrgreen: , tak mi się obiło o uszy. kurcze, aż bym sobie poszła teraz tę kaszę zrobić :105: , ale zaraz idę spać to nie będę jeść przed snem :evil: . znowu chuda jestem, kości wystają, ech. dobrze i źle. niby wyniki badań podstawowych są ok, okres jest, jakoś tam jem i to bardziej urozmaicenie... Więc nie powinnam się martwić. A jednak zastanawia mnie to. Może to od tych ziół, bo w sumie jak zaczęłam leczyć borelię to zaczęłam chudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcol 13 ! ale jak posrzegasz świat takim jesteś , myslisz że my wszyscy tu zyjemy kolorowo , że slonce nas rozpieszcza nie wręcz razi i przeszkadza , ni eidż w narkotyki nie idź posłuchak starszego rocznikiem , chwila przyjemności nie warta konsekwencji , nie ważne czy to amfa kwas koka zalogowałes sie tutaj w jakims celu może dla jaj nie wiem może na powaznie , więc jesli na powążnie wierz mi troche tu jestem i są tu raczej sami powazni ludzie i większość z nich by ci powiedziala jebnij się w łeb , taka jest prawda bo nie wiesz jeszce co to tak naprawde cierpienie , i brak nadziei .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja schudłam też przy borelce, ale nie od ziół (których nie piłam) ale od tego, że wiedziałam, ze bede brac antybiotyk bardzo długo, wiec bałam sie w sumie jesc dużo produktów żeby mi sie grzyb nie rozprzestrzenił... jak sie wyleczyłam i pokonałam grzyba to wróciłam do moich krągłości, wiecie co to było zjeść pizze potem? mniaam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia, no fajny przepis. :D Mi ta moja lekarka od m. chińskiej kazała jeszcze najpierw prażyć kaszę, a dopiero potem zalać wrzątkiem, wylać i na kolejnej wodzie gotować, w ten sposób niezdrowej wilgoci przez prażenie się pozbywamy. Ja kawy w ogóle nie słodzę (czasem piję z cytryną jak mam bardzo silną migrenę), a ksylitolu używam właśnie do kaszy.

 

Kasiu, mnie też martwi to, że tak słabo jesz... :( Jedna kanapka????? :shock: Jakbym tyle jadła to bym chyba zniknęła. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Korba, Słabo coś odżywiasz się! :-|

Dlaczego? Nie masz apetytu?

 

Apetyt mam średni, ale nie mam siły nic przygotowywać...

 

Kurcze, Kasiu. Nie możesz tak postępować!Jak masz się dobrze czuć? Ty się normalnie głodzisz! :evil:

Czy ktoś w końcu doceni zmianę awatwru wioli i potwierdzi że nie do twarzy jej ze starym ( awatarem oczywiście )

Ja doceniam!

Piękna z Niej kobieta!

To zdjęcie znam, mam je w swoim albumie juz od dawna. Mało tego! mam zdjęcie Wioli w stroju kąpielowym! Cóż za widok! Zjawiskowy! :105::105::105:

Dave38, doceniam także Twoją dzisiejsza aktywność-koszenie olbrzymiej powierzchni trawnika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×