Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz bedac lekko na fazie nasunela mi sie pewna mysl....Otoz nawet jak jakis mezczyzna skrajnie boi sie kobiet...to pierwsze moglby sporobowac z innym gosciem >..>>> Nabrac expa w te sprawy i pozniej hajda na dziewczyny co nie Carlos ??

 

Swoja droga wiece, ze kilkadziesiat % Geji go wlasnie faceci bojacy sie kobiet ?

 

Tylko tam jest uklad taki, ze ten kto ma malego/sredniego walka jest glownie bierny....ale mysle ze daloby sie to zalatwic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nigdy nie wiadomo jak to się wszystko skończy. "nie zrobiłbym tego" każdy tak mówi na początku ;)

Właśnie. Ja też mogę powiedzieć że bym nigdy nie zdradził. Tylko że nigdy nie miałem choćby cienia okazji ku temu. A zresztą i tak nie mam kogo zdradzać :mrgreen:

 

Temat się jakby wielowątkowy zrobił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj w miare dobry wyglad bardzo pomaga, wiec jezeli ok wygladasz, jestes mlody jeszcze 30 lat...Masz 99% , ze znajdziesz kobiete.

Nom, tutaj racja. Jak ktoś dobrze wygląda a kompletnie nie wychodzi mu w tym temacie to jest to prawdopodobnie kwestia psychiki i/lub umiejętności radzenia sobie z kobietami. Najgorszy przypadek jest wtedy gdy ktoś wygląda źle a na dodatek nie ma wspomnianych umiejętności (i w rezultacie doświadczenia) Wtedy to jest ciężka sytuacja z której cholernie trudno wybrnąć. O ile w ogóle to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy przypadek jest wtedy gdy ktoś wygląda źle a na dodatek nie ma wspomnianych umiejętności (i w rezultacie doświadczenia) Wtedy to jest ciężka sytuacja z której cholernie trudno wybrnąć. O ile w ogóle to możliwe.

Tadaaaaaaam;) - to ja jestem takim przypadkiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj w miare dobry wyglad bardzo pomaga, wiec jezeli ok wygladasz, jestes mlody jeszcze 30 lat...Masz 99% , ze znajdziesz kobiete.

Nom, tutaj racja. Jak ktoś dobrze wygląda a kompletnie nie wychodzi mu w tym temacie to jest to prawdopodobnie kwestia psychiki i/lub umiejętności radzenia sobie z kobietami. Najgorszy przypadek jest wtedy gdy ktoś wygląda źle a na dodatek nie ma wspomnianych umiejętności (i w rezultacie doświadczenia) Wtedy to jest ciężka sytuacja z której cholernie trudno wybrnąć. O ile w ogóle to możliwe.

 

No zebys wiedzial. Na szczescie ja tez przez wiele kobiet bylam uznawany za atrakcyjnego faceta, dodatkowo jestem bardzo zgrabny i swietnie zbudowany :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ballada, Urody nie oceniam, mowie tylko , ze zdarzylo sie nie raz ani nie dwa ze seksowne laski mnie rwaly....to cos tam musi byc...

Hyhyhy a mnie przez całe życie nawet największe paskudy nie próbowały podrywać :mrgreen:

Sądzisz że to jest dobry test atrakcyjności?

 

Znam prawdziewgo ADonisa - przystojniejszy duzo ode mnie , wzrost the best igfof the best 190cm i koles nigdy, nigdy nie byl podrywany...wiec roznie jest wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×