Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cynthia

Mistrz Avataru/ III Miss Forum
 • Zawartość

  939
 • Rejestracja

1 obserwujący

 1. Fluoksetyna zmniejsza apetyt (stosowana w bulimii) więc nie powoduje tycia. Sama biorę.
 2. cynthia

  Skojarzenia

  Śnieg
 3. cynthia

  Witam po przerwie

  Nie. Mam ten nick od początku.
 4. Jeśli to jedna dawka to zazwyczaj jestem... bardziej pobudzona i mam więcej energii w sobie. Czasem też pojawiają się zawroty głowy.
 5. Czytam teraz "Kasztanowego ludzika" Sorena Sveistrupa
 6. cynthia

  Samookaleczenia.

  Sama po wielu miesiącach "czystości" wróciłam do tego. Chociaż po szpitalu już tego nie robiłam i mam nadzieję, że wytrzymam. Chociaż ciągnie.
 7. Clonazepam pomógł mi szczególnie w ostatnich tygodniach, ponieważ pojawił się u mnie dziwny objaw, którego skutkiem jest - jak powiedział psychiatra - stres. Dostaję drgawek (jakbym miała padaczkę), które są na tyle silne, że nieraz się przewróciłam, próbując wstać, czy iść. Clona zawsze pomaga mi w takich sytuacjach, biorę doraźnie 2.5mg
 8. cynthia

  Skojarzenia

  okulary
 9. Byłam w kilku klinikach i z każdej mam różne, mieszane odczucia. Na oddziale dziecięco-młodzieżowym było fatalnie, również mieszanka różnych chorób; depresji, schizofrenii, nerwicy, anoreksji i bulimii. Nastawienie personelu śmiechu warte. Bywało, że wyzywali osoby w ciężkiej depresji, które siłę miały tylko spać od najgorszych i z przekonaniem mówiły, że do niczego się w życiu nie nadają. Psychiczne upokarzanie chorych. Patologia po prostu. W dwóch innych placówkach już oddział kobiecy personel z dobrym nastawieniem do pacjentów. O wiele więcej możliwości wykazania się podczas pobytu i leczenia: spacery, terapia, rozmowy z psychologiem i zajęcia manualne. Oddział zazwyczaj psychotyczny więc różnorodność chorób ograniczona. To, co się dzieje na dziecięco-młodzieżowym a co na dorosłym to niebo, a ziemia. Przynajmniej z moich doświadczeń.
 10. cynthia

  Skojarzenia

  wada wzroku
×