Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cynthia

Użytkownik
 • Zawartość

  946
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

3609 wyświetleń profilu
 1. Zrozumienia i uszanowania moich potrzeb. siusiałeś kiedyś pod prysznicem?
 2. cynthia

  Jak się ubieracie

  Nie mam w ogóle poczucia stylu, a ubieram się tak, by było mi wygodnie i mi się podobało.
 3. cynthia

  cynthia

  Dziękuję wszystkim za odzew :) Jeśli chodzi o leki, to w tej chwili biorę klozapol, rispolept, fluoksetynę i lamitrin w tabletkach. W dawkach kolejno: 350 mg, 6mg, 20mg, a lamitrinu nie pamiętam xD Czuję się stabilniej i... spokojnej? Nie mam tak częstych napadów lękowych (a mogę nawet powiedzieć, że nie mam żadnych) terapia mi dużo dała, ale to dopiero początek i nie chcę się nastawiać i dużo obiecywać samej sobie, ale chcę terapię kontynuować i dojść do siebie na tyle, bym mogła w końcu zacząć dalszą edukację. Moja historia choroby jest długa, powiem tylko, że od 2016 roku leczę się na schizofrenię paranoidalną i zaburzenia osobowości schizoidalne. (to ostatnie mi teraz zdiagnozowano).
 4. cynthia

  cynthia

  Jestem w Gnieźnie na oddziale 18. Na oddziale są wyznaczone godziny posiadania telefonów i internet można sobie udostępniać z telefonu na laptopa.
 5. cynthia

  cynthia

  Schizofrenia paranoidalna.
 6. cynthia

  cynthia

  Jestem już trzeci miesiąc na półrocznej terapii na oddziale zamkniętym. Jestem zadowolona, że tyle już wytrzymałam, że otworzyłam się na psychoterapeutę, a sesja daje wyraźną poprawę. Jestem bardziej świadoma własnego ja i własnych emocji oraz mechanizmów jakie kierują moim umysłem. Uczę się na nowo siebie, odnajduję, bo już z dziesięć lat jak siebie zatraciłam. To naprawdę daje poprawę i zachęcam każdego by się przełamał i zrobił ten krok do przodu, bo jak go zrobisz kolejne przyjdą z łatwością.
 7. cynthia

  Tfurczość własna

  Tyś Królową mą Aniele o czarnych skrzydłach Ty, który siejesz strach i zniszczenie W umyśle Ty, który umysł mój Niczym w klatce Więzisz Karmiąc okruszkami nadziei Aniele mój Unieś mnie na swych skrzydłach Daleko, poza umysł i cierpienia Ponad strumień świadomości istnienia
 8. Fluoksetyna zmniejsza apetyt (stosowana w bulimii) więc nie powoduje tycia. Sama biorę.
 9. cynthia

  Witam po przerwie

  Nie. Mam ten nick od początku.
 10. Jeśli to jedna dawka to zazwyczaj jestem... bardziej pobudzona i mam więcej energii w sobie. Czasem też pojawiają się zawroty głowy.
×