Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cynthia

Użytkownik
 • Zawartość

  335
 • Rejestracja

1 obserwujący

 1. cynthia

  Nasze Sny

  Ostatniej nocy śniło mi się, że przedawkowałam leki próbując się zabić. Ale mnie odratowali. Jednak jakimś cudem te leki spowodowały, że moje ciało zaczęło gnić. Tak jak u trupa. I tak zaczęłam się rozpadać. I zdałam sobie wtedy sprawę, że nie chcę umierać. Ale było już za późno. Nie było powrotu. Gniłam i zaraz miało mnie nie być.
 2. cynthia

  Mój dzisiejszy dzień

  Załatwiłam sporo papierkowej roboty, wysłałam list, byłam w banku. Trochę wyszłam do ludzi.
 3. Twoje wyniki testu sugerują, że Twój styl osobowości wiąże się z: Tym, że istnieje znaczna różnorodność cech stylu osobowości, który jest najsilniej wskazany przez Twoje odpowiedzi (styl schizotypowy). Jednak Twoją podstawową cechą wydaje się być pewna osobliwość - osobliwość w myśleniu, osobliwość w zachowaniu, osobliwość w mowie i osobliwość w postrzeganiu. Twoje "dziwne" wyobrażenia bywają albo złudne w swojej istocie (np. skłonność do myślenia magicznego), albo cechują się skłonnością do podejrzeń w tym sensie, że myślisz, że osoby obce są dziwne, groźne lub ich celem jest wyrządzenie Ci krzywdy. Nawet osoby Tobie najbliższe czasami myślą, że jesteś ‘nieobecny(a),’ bardziej pochłonięty(a) swoimi własnymi myślami niż tym, co dzieje się wokół Ciebie. W punkt.
 4. cynthia

  Cześć

  Witaj na forum.
 5. cynthia

  Nasze Sny

  Ostatnio śnił mi się pożar w domu, przebudziłam się w środku nocy z niepokojem i sprawdzałam każde kąty czy aby gdzieś się nie pali.
 6. cynthia

  Co teraz robisz?

  Piję kawkę i palę papierosa.
 7. Pozałatwiałam pewne sprawy i cieszę się, że mam to w końcu z głowy.
 8. cynthia

  Opóźnienia

  Życzę zdrowia.
×