Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

utrapienie

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 1. utrapienie

  ulubione Seriale

  Dorzucam do swoich ulubionych seriali : * drugi sezon "Sex Education" - sztos! * "Outsider"
 2. utrapienie

  Mój dzisiejszy dzień

  Mój dzisiejszy dzień - wstałam, wzięłam leki, ogarnęłam się (wykąpałam, wysuszyłam włosy, umyłam zęby, nałożyłam na twarz co potrzeba :D ), zjadłam śniadanie i wypiłam herbatę (zdecydowanie za mało piję). Odpoczęłam trochę przed pracą, ugotowałam sobie i chłopakowi obiad, zjedliśmy, naszykowałam kanapki do pracy i poszliśmy na popołudniówkę. Wróciliśmy niedawno, posprzątaliśmy w mieszkaniu i teraz mamy czas na serial! :)
 3. @cynthia, super! Uwielbiam pastele, zwłaszcza suche. Mam do nich wielki sentyment, bo w momencie, gdy kochałam rysować i cała się temu oddawałam (x lat temu), to właśnie najbardziej lubiłam technikę pasteli. Dawno nie rysowałam, mam gdzieś swój stary rysunek z dwoma kotkami, może dodam tutaj pózniej jakieś zdjęcie tego.
 4. Nienawidzę kilka osób w pracy, właśnie jestem po popołudniowej zmianie i mam ich serdecznie dość Cieszę się, że już w domu i chociaż kilkanaście godzin odpocznę od tej kiepskiej atmosfery.
 5. utrapienie

  Cześć :)

  Czarną herbatę czy jakąś inną? Podaj tytuły swoich ulubionych gier, jestem ciekawa. I tak poza tym - skąd pomysł na nick? Lubisz jeść sznycle?
 6. utrapienie

  ulubione Seriale

  Polecam "Spinning Out". Jest świetny! Do tego jeszcze wyszedł 3 sezon "Ania, nie Anna".
 7. utrapienie

  Filmy!

  Ostatnio oglądałam "Zabawa w pochowanego" , " Czarownica 2", "Dwóch papieży" , "Na noże". Te dwa ostatnie filmy są dla mnie naj!
 8. utrapienie

  Orgazm mózgu ASMR

  Ja od dziecka dosłownie kocham dźwięk suszarki do włosów i odkurzacza. Relaksuję się przy tym i np jestem w stanie szybko zasnąć.
 9. utrapienie

  Cześć :)

  Cześć Mam nadzieję, że będziesz się czuł tutaj dobrze. Wolisz kawę czy herbatę? Masz swoje ulubione gry komputerowe?
 10. Cześć Moim zdaniem dobrze, że nie bagatelizowałaś swoich problemów zdrowotnych i chodziłaś po specjalistach w celu diagnozy i przede wszystkim wyleczenia swoich przypadłości. Nie jestem ekspertką, ale też miałam/mam podobne objawy (głównie spore problemy żołądkowe, problemy kardiologiczne, ogólnie bólowe). Stres wpływa bardzo na ciało, nie tylko niszczy psychikę , ale również fizycznie odbija się to. Świetnie, że już byłaś u psychiatry, że idziesz niedługo na psychoterapię. Im szybciej, tym lepiej dla Ciebie. Masz wsparcie w najbliższych? Przede wszystkim postaraj się zaufać lekarzom. Wiadomo, czasami są przypadki, że się mylą, ale jeśli już kilku lekarzy twierdzi podobnie to pewno coś w tym jest. Jesteś silna, bo walczysz. Trzymam kciuki za Ciebie.
 11. Witaj Rozumiem Cię doskonale, bo też miałam/mam podobny problem. Też dokuczano mi w latach szkolnych, bardzo się to odbiło na mojej psychice i późniejszym życiu. Też mam żal i jestem pamiętliwa. Chyba tylko praca nad sobą oraz terapia są w stanie jakoś pomóc. Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj dobrze.
 12. utrapienie

  [Kraków]

  Piszę się na spotkania w Krakowie, ale nie z płcią przeciwną
 13. utrapienie

  Witam :)

  Witaj
 14. utrapienie

  Oi! Oi! Oi!

  Cześć
×