Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ŚwiatŚwiateł

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ŚwiatŚwiateł

  To już chyba koniec.

  Nie będę ci opowiadać o nadziei i o tym że będzie dobrze bo sam tego nie lubię. Ja mam podobny problem i radzę soboty na różne sposoby. Raz się uda a raz nie. Najbardziej pomocne dla mnie było otoczenie się osobami które miały podobny problem. Rozumieliśmy się. Nie warto przejmować się tym co inni pomyślą bo często okazuje się że są bardziej pojeb...ni od nas. Tylko im już nikt nie pomoże. A teściowa powinna zrozumieć jeśli sama jej powiesz. Może nawet zechce co pomóc.
 2. To tajemnica. Ale w sekrecie mogę powiedzieć że są naprawdę dobre. Na ciepło na zimno do wszystkiego i ze wszystkim.
 3. Tak ma prawie 3 lata.
 4. W sumie dużo do opowiadania nie ma. Mam 22 lata moje problemy zaczęły się jak miałem 20 naprawdę straszny rok. Najpierw problem z dzieckiem ciągle chodziłem zmartwiony bo był bardzo chorowity, później zmarła Moja mama straciłem pracę a na koniec jeszcze złamałem rękę i musiałem poddać się operacji. A później to już tylko gorzej. Straszny ból w klatce piersiowej kołatania serca i ciągłe pogarszanie się stanu zdrowia. Od tamtej pory nie mam żadnych zainteresowań i nie potrafię zorganizować czasu. Mimo terapii i leczenia mam wrażenie że moje życie nigdy się nie zrównoważy. Ale żeby nie było tak ponuro to uwielbiam dwie rzeczy lody i czekoladę.
 5. Miałem bardzo podobnie z tym że u mnie były jeszcze przeszywające bóle w klatce piersiowej i duszności. Jak doszło do tego że bałem się przekroczyć próg szpitala (w sensie wyjść z niego) to załadowali mnie w karetkę i zawieźli do szpitala psychiatrycznego z którego nie wypuścili mnie przez miesiąc. Dopiero po silnych lekach które przyjmowałem przez pierwszy tydzień pobytu coś zaczęło się uspokajać. Nie zwlekaj z leczeniem u mnie mogło być o wiele lepiej gdyby nie diagnoza lekarza który stwierdził początkowo że to na pewno żołądek. Pamiętaj też że nie leczona nerwica nasila się.
 6. ŚwiatŚwiateł

  [Koszalin]

  Cześć. Ktoś tu jeszcze jest?
 7. Cześć, znalazłem was przez przypadek mam zdiagnozowaną nerwicę z zaburzeniami lękowymi od dwóch lat. Żyje w sumie tylko dzięki lekom które przyjmuje każdego dnia. Mam nadzieję że znajdę u was pomoc i może sam podzielę się z kimś swoimi przemyśleniami.
×