Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Zenonek

Użytkownik
 • Zawartość

  3565
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Bez znaczenia nigdy nie wiadomo jak zadziala na daną osobę dana substancja zwłaszcza oddziałująca na noradrenaline (pod kątem objawów kardiologicznych).
 2. szy123, Nie powinieneś, za to jak najszybciej nalezy sie zgłosić do swojego lekarza prowadzącego.
 3. Zenonek

  lekarstwo na nerwicę lękową

  Mi np ulzyło dizisjaj dopiero po 3 piwach i 100 ml wódy :) -- 25 wrz 2012, 20:39 -- http://www.narkotyki.pl/aktualnosci/art743,pigulka-odwagi.html W następnym etapie badań wzięło udział 70 ochotników. Połowie z nich podano nową "pigułkę odwagi", reszta przyjęła placebo. Po farmakologicznym wprowadzniu wszystkich uczestników w stan lęku obserwowano ich zachowanie. Jak się okazało, wszystkie osoby, które zażyły XBD173 były spokojne, opanowane i zrelaksowane. Jednorazowe podanie preparatu poskutkowało usunięciem objawów lękowych na kilka godzin. Zdaniem autorów badania nowa substancja oddziałuje w mózgu na inhibitory neurotransmitera o nazwie GABA (Kwas Gamma Amino Masłowy), przez co zmniejsza pobudliwość neuronów i przewodnictwo nerwowe w ciele migdałowatym, czyli w tej strukturze mózgu, która odpowiada za generowanie uczucia strachu. Być może już wkrótce na bazie nowoodkrytego związku powstanie preparat, który skutecznie pomoże osobom cierpiącym na ciężkie stany lękowe i napady paniki. Nie wykluczone, że będzie on mogł być stosowany także przez zdrowych ludzi, którzy chca przezwyciężyć tremę na przykład przed publicznym wystąpieniem. Skuteczność nowego preparatu w tego typu sytuacjach wymaga jednak dalszych szczegółowych badań. -- 25 wrz 2012, 20:44 -- Emapunil (AC-5216, XBD-173) is an anxiolytic drug which acts as a selective agonist at the peripheral benzodiazepine receptor, also known as the mitochondrial 18 kDa translocator protein or TSPO.[1][2] This protein has multiple functions, among which is regulation of steroidogenesis,[3][4] particularly the production of neuroactive steroids such as allopregnanolone in the brain.[5][6][7] In both animal and human trials, emapunil produced fast acting anxiolytic and anti-panic effects, without producing sedation or withdrawal symptoms following cessation of use.[8][9] Emapunil is also used in its 11C radiolabelled form to map the distribution of TSPO receptors in the brain.[10][11]
 4. inbvo, Może po prostu to czy chciałaby się z Tobą umowić do kawiarni ? (w KR jest tego troche). -- 25 wrz 2012, 20:36 -- http://www.narkotyki.pl/aktualnosci/art743,pigulka-odwagi.html -- 25 wrz 2012, 20:45 -- Emapunil (AC-5216, XBD-173) is an anxiolytic drug which acts as a selective agonist at the peripheral benzodiazepine receptor, also known as the mitochondrial 18 kDa translocator protein or TSPO.[1][2] This protein has multiple functions, among which is regulation of steroidogenesis,[3][4] particularly the production of neuroactive steroids such as allopregnanolone in the brain.[5][6][7] In both animal and human trials, emapunil produced fast acting anxiolytic and anti-panic effects, without producing sedation or withdrawal symptoms following cessation of use.[8][9] Emapunil is also used in its 11C radiolabelled form to map the distribution of TSPO receptors in the brain.[10][11]
 5. Zenonek

  lekarstwo na nerwicę lękową

  niestety na ciężkie zaburzenia lękowe działają tylko litry piwa, ćwiartka wódy wypite w naraz bądź cięzkie miligramy Xanaxu lub Zolpidemu.
 6. inbvo, To, że związki zakładają ludzie niepełnosprawni np....to co dopiero człowiek, bardzo młody mężczyzna ktory jest w pełni sprawny...Uwierz w to, że mozesz zmienić swoje życie.
 7. inbvo, Masz dwie ręce, dwie nogi , jesteś sprawny ? Jezeli masz nerwice to idź na terapie , bo nic innego tu nie pomoze...akurat w KR jest sporo dobrych psychiatrów/psychoterapeutów.
 8. inbvo, NIe jestem "normal"...też miałem problemy z tymi sprawami, przebyta: nerwica , stany depresyjne...łykanie SSRI, Xanaxu...itp itd i jakoś "żem" wyszedł z tego...w tym aspekcie....po prostu zdobywanie doswiadczenia.... -- 25 wrz 2012, 19:43 -- inbvo, Tragicznie ??? Wiesz co to znaczy "tragicznie" ??? Tragicznie to by było jabyś : był sparaliżowany, był chory na karłowatość i miał np 120 cm wzrostu, miał mikropenie i np 5 cm w stanie w zwodu , był chory na słoniowaciznę itp itd Nie jesteś w tragicznej sytuacji zrozum to.... Jesl myslisz, ze jestes w tragicznym położeniu to biochemia w Twoim mózgu ulega zaburzeniu, bo myśli są nacechowane silnym ładunkiem negatwynym....co za tym idzie pogłębia to depresje, nerwice i lęki....Jesli zaczniesz myśleć w bardziej kolorowych barwach o swoim zyciu to złagodzi to nieco depresje. A przynajmniej nie pogłębi... Zrozum...Twoje doswiadczenia NIE mają znaczenia...jesli spodobasz się dziewczynie to takie rzeczy NIE maja znaczenia...
 9. inbvo, Ale twoje doswiadczenia NIE mają znaczenia jesli jestes chociaż średnio atrakcyjny ogólnie....Po prostu nie przyznawaj się do tego, że nie miałeś nigdy seksu....nic o tym nie mów....po prostu....Gdybyś miał kłopoty ze wzwodem spowodu lęków to trza iść do seksuologa po wspomagacze gwarantujące wzwód...Potem przywykniesz i nie będziesz potrzebował tychże. Co do podrywania kobiet....jest na to prosta reguła...żadnych specjalnych zabiegów...po prostu zwykłe umawianie się np na kawe i kontynuowanie znajomości...
 10. Zenonek

  lekarstwo na nerwicę lękową

  zatracony, O dziwo na znajomą mi osobę świetnie podziałał na lęki, bezsenność Coaxil...o dziwo bo jest to lek uważany za słaby i mało skuteczny....Poza tym Pramolan, Doksepina , Paroksetyna, Gabitril, Gabapentyna.
 11. inbvo, W każdym wieku można zrobić wszystko...chocbyć smiał nie 23 ale 33 lata......... To zależy od Twojej psychiki, atrakcyjności fizycznej, inteligencji, zamożności.... Dla pustaków i puszczalskich szmat , które szukają 20 centymetrowych bolców nie ma sensu tracić nerwów...ale pozostaje cała reszta normalnych kobiet u których masz szanse (pewnie około 2/3 do 3/4).
 12. inbvo, 23 lata to nie jest zle...w sumie to jeszcze ok....naprawde. Intrygą się nie przejmuj, bo to żenująco niski poziom. Próbowałeś terapi ? Leków antydepresyjnych ? SSRI, TLPD ? wiem, wiem ,ze ich skuteczność jest w sumie śmiesznie niska, ale zawsze jest jakas szansa :)
 13. Wielu mężczyzn zostaje gejami dlatego, że boją się kobiet oraz dlatego, że bierny seks analny jest z reguły przyjemny i dla kobiet i dla facetów. inbvo, Ile masz lat i jakie mialesi do tej pory doswiadczenia z kobietami ? (wazne sa jakiekolwiek doswiadczenia chociazby wspólne spacery, wypady do kawiarni czy pocałunki).
 14. I z takich powodów wielu, bardzo wielu facetów zostaje gejami(więcej osób zostaje homoseksualistami z takich powodów niż większości ludzu się wydaje).....Łatwiej jest po prostu dać kiszki mężczyźnie aniżeli budować relację z kobietą... Ja jednak polecam to drugie. Aczkolwiek w beznadziejnych przypadkach to chyba lepiej zostać gejem niż być samemu do końca życia.
×