Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w wieku 16 lat myślałem że większość osób ma to za sobą, a dziś to mi się wydaje że w wieku 13-14 zaczynają nastolatki uprawiać seks. Poznałem kiedyś w necie dziewczynę co miała 15 lat i mówiła że się wszyscy w klasie z niej naśmiewają że nie miała chłopaka i seksu, no ale wiadomo jak w takim wieku się kłamie i fantazjuje w tej kwestii

no niestety średnia wieku trochę spada z roku na rok, sporo teraz takich małych pindź co się puszczają, a ogólnie w wieku 15-16 lat się właśnie sporo ściemnia w tej kwestii, zwłaszcza wśród facetów

Oczywiście, że zorientowałaby się, raczej każdy doświadczony by poznał.

hee, bym powiedział żem z wprawy wyszedł ;p no ale jakbym został 'nakryty' to trza by było przestać zgrywać ogiera, w późniejszym etapie znajomości może wybaczy takie małe kłamstewko w celu zbajerowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Morfikiem, co do tego, ze ilosc przebylych zwiazkow, lub ich brak to kwestia pecha lub tez szczescia. Dzis na basenie widzialam tak przebrzydlego faceta, ze az nam sie zle z kolezanka robilo na jego widok - twarz okropna, cialo tluste (otylosc typowo kobieca), do tego dlugie tlustawe klaki, a jednak u boku "przystojniaka", na reczniku siedziala niewatpliwie jego dziewczyna 8) Inna sprawa jest, ze jedni wchodza w zwiazki latwo, a inni trudniej - czasem zadziwia mnie, kiedy slysze, ze ktos spotkal sie 3 razy z kims i twierdzi: "W zasadzie juz jestesmy para" :shock: Mi cos takiego sie w glowie nie miesci, a nie naleze wcale do osob zamknietych, czy tez nieufnych.

 

Co do nauki na studiach, czy w szkole zgadzam sie z Zenonkiem. Najwieksze kujony twierdzily zawsze, ze sie nigdy nie ucza. :mrgreen:

 

Co do alkoholu, Margolka ma troche racji, ale nie przesadzalabym... Fajnie wypic troche alkoholu dla lepszej zabawy i wg.mnie nie ma to nic wspolnego z alkoholizmem :mrgreen:

Czujna jestem za to w stosunku do osob, ktore czesto pija alkohol w samotnosci, bo tu trudno czasem odroznic alkoholika od niealkoholika...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee, bym powiedział żem z wprawy wyszedł ;p no ale jakbym został 'nakryty' to trza by było przestać zgrywać ogiera, w późniejszym etapie znajomości może wybaczy takie małe kłamstewko w celu zbajerowania

 

Ja wybaczylabym w pierwszym etapie... Pozniej bym uznala, ze to cale krycie bylo zalosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hee, bym powiedział żem z wprawy wyszedł ;p no ale jakbym został 'nakryty' to trza by było przestać zgrywać ogiera, w późniejszym etapie znajomości może wybaczy takie małe kłamstewko w celu zbajerowania

 

Ja wybaczylabym w pierwszym etapie... Pozniej bym uznala, ze to cale krycie bylo zalosne...

 

marcja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31, sam nie wiem czego szukam, w ogóle trudno nawiązać mi relacje, a jak nawiążę to nie potrafię jej pociągnąć zgłębić, lęki obawy mam różne. Nie jestem ani brzydki ani superprzystojny z reszta nie wygląd to problem tylko moja samoocena, brak osiągnięć życiowych i skrajny pesymizm, lenistwo przez które nic nie robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety średnia wieku trochę spada z roku na rok, sporo teraz takich małych pindź co się puszczają, a ogólnie w wieku 15-16 lat się właśnie sporo ściemnia w tej kwestii, zwłaszcza wśród facetów

 

Z tego co sie orientuje (mam kuzynke 16 letnia) osoby w tym wieku raczej nie uprawiaja seksu. U niej w klasie tylko jedna dziewczyna ma za soba 1 raz (i wiele innych razy :mrgreen: ) Jesli chodzi o facetow, zero. I co ciekawsze, paru ponoc wcale by jeszcze nie chcialo zaczynac... Klasa w dosc malym miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje (mam kuzynke 16 letnia) osoby w tym wieku raczej nie uprawiaja seksu. U niej w klasie tylko jedna dziewczyna ma za soba 1 raz (i wiele innych razy :mrgreen: ) Jesli chodzi o facetow, zero. I co ciekawsze, paru ponoc wcale by jeszcze nie chcialo zaczynac... Klasa w dosc malym miescie.

może takie środowisko i tyle. wiadomo, jedne środowiska zawyżają, drugie zaniżają średnią. ale w sumie większość w liceum zaczyna właśnie dopiero. nie wiem jaka jest średnia wieku teraz, bo są różne źródła, ale tego się nie da stwierdzić po prostu, można tylko szacować ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a wiecie co mnie ostatnio naszło? Teraz jestem sam, uważam, że znalezienie dziewczyny odmieni wszystko, dni staną się piękne a noce namiętne :P A co jeżeli tak nie będzie? Będę zakochany i może nawet ze wzajemnością, ale co jeżeli dalej będę się czuł nieszczęśliwy? Boję się trochę tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ballada, a ja wiem, chłopak się obejrzał... To, że ktoś kogoś zdradza to wcale nie musi oznaczać, że już kogoś nie kocha. Jeżeli chodzi o kochankę to w większości przypadków chodzi tylko o nowe doświadczenia seksualne. A niech tylko dla takiego chłopka roztropka coś się poważnego stanie np. śmierć kogoś bliskiego to od razu do żony z podkulonym ogonem wraca. Kochanka = seks, żona= ktoś kto rozumie, opoka... Ot taka moja ostatnia teoria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a wiecie co mnie ostatnio naszło? Teraz jestem sam, uważam, że znalezienie dziewczyny odmieni wszystko, dni staną się piękne a noce namiętne :P A co jeżeli tak nie będzie? Będę zakochany i może nawet ze wzajemnością, ale co jeżeli dalej będę się czuł nieszczęśliwy? Boję się trochę tego...

to lepiej się nie napalać tak że laska będzie lekarstwem na wszystko. na pewno będzie fajnie, ale dojdą też nowe problemy tzw. związkowe, mimo to lepiej spróbować niż nie spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×