Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

ballada, a ja wiem. Można kochać się nawzajem, ale co jeżeli załóżmy 20-25 lat małżeństwa. Para kochała się od ogólniaka, a później po 20 latach coś się wypaliło. Rutyna? Nie wiem, ale uważam, że każda miłość nawet największa kiedyś w końcu przygasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Michuj,nie zrobił bym tego...A gdyby,no nie wiem coś w związku bylo nie tak,to starał bym się to naprawić.Jeżeli już to poszedł bym do łóżka już po rozstaniu się z partnerką.

 

Pięknie. : ) można się wzruszyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Michuj,nie zrobił bym tego...A gdyby,no nie wiem coś w związku bylo nie tak,to starał bym się to naprawić.Jeżeli już to poszedł bym do łóżka już po rozstaniu się z partnerką.

większość tak pewnie mówi nie będąc wcześniej z kimś. a wychodzić może naprawdę różnie, tam są inne emocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wzmożyc poszukiwania bo na cud juz przestałem liczyc

 

Sluchaj w miare dobry wyglad bardzo pomaga, wiec jezeli ok wygladasz, jestes mlody jeszcze 30 lat...Masz 99% , ze znajdziesz kobiete. Co do braku doswiadczen seksualnych....Uwierz nie ma w tym nic trudnego...To nie sa zadne zawody...Kobieta ma Cie akceptowac takiego jakim jestes.

 

Natomiast jezeli boisz sie, ze za szybko dojdziesz to mozesz sprobowac specyfiki obnizajace czulosc narzadu. Tzn nie wiem jak to dziala do konca, bo nie probowalem, ale kazdy wie, ze sa jakies takie srodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkałem w Londynie to wiele razy miałem propozycje seksu wystarczyło tylko przejść się późna porą ulicą. Tylko te panie były za pieniądze w dodatku mało atrakcyjne, wyniszczone prze nałogi i pewnie z hivem także nie skorzystałem choć znałem takich co się skusili bo tanio.

Może i jeszcze młody ale moje rówieśniczki czy troszkę młodsze jeśli są jeszcze wolne to myślą o rodzinie, dzieciach itp ja bym na to gotowy nie był teraz przynajmniej w moim obecnym stanie psychicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbuenow takiej sytuacji jak ty nie patrz na innych, na razie najwyżej ucz się obcowania z kobietami, musisz przeżyć to czego nie przeżyłeś, bo po co się od razu na głęboką wodę rzucać. oczywiście wiadomo że spoko byłoby jakbyś poznał jedną i porządną i już byś z nią został. w sumie jeśli chodzi o żenienie się ja tam planuje tak 35 lat +/- około ;p i myślę że to akurat ok. wiek na to, teraz w sumie to nie to co kiedyś jak brało się ślub w wieku 20 lat już i było to powszechne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×