Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

mnie to podrywały ale albo mało atrakcyjne albo dużo starsze niż ja, albo mężatki, nawet niezłe ale jakoś bym nie mógł.

A ja ciągle nie wiem dlaczego u mnie nigdy tego nie było. Ostatni raz jakaś dziewczyna zwróciła na mnie uwagę jak byłem w liceum, czyli kilkanaście lat temu. Potem już cisza, nawet bym powiedział że im więcej lat tym gorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, w tym wątku zrobił się off top, proszę o nie pisanie już tutaj na ten temat. Wszystkie posty dotyczące zjadu przenoszę do wątku "Zlot".

:D

 

Oki, ale masz bardzo mily glos Moniczko :smile:

 

-- 22 sie 2011, 21:52 --

 

hehe, no Zenonek widzę że rzeczywiście masz fazę i zaraz tu grubą bajerę rozpoczniesz ;p

 

co nie zmienia faktu, że najlepiej zbudowany jestem ja, no powiedzmy coś w stylu davida hasselhoffa

 

Dobre, dobre :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, prawda jest taka, choc wiekszosc kobiet sie do tego nie przyzna, ze pieniadze przyciagaja...

 

Nie chodzi o miliony...Tylko o to, ze mezczyzna powinien byc zaradny, umiec zadbac o rodzine itp itd...

Zatem nie chodzi o perfidne i wyrachowane lecenie na kase (w stylu 20 latka jest z 70 letnim dziadkiem).

Dobre zarobki takze zwiekszaja ogromnie pewnosc siebie mezczyzny, co tez ma oczywisty wplyw na powodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×