Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

MuminIDM

Użytkownik
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. 2tygodnie to przeważnie skutki uboczne leku. Poczekaj do czwartego , piątego tygodnia. Jaka dawka ?
 2. Witam. Jestem na paroksetynie jakieś 11tygodni , w tym 4 na dawce 30 mg. Poprawa jakąś tam jest ale bez szału. Do normalności daleka droga. I mam zwiększyć do 40 mg . Czy to coś da ? Jak u was było , warto ? Aha i dokucza mi straszne drżenie ciała . Trzęsę się jakbym siedział w zamrażarce. Dostałem na to propranolol , ale nie pomaga.
 3. Skad masz takie dane odnośnie stężenia u mężczyzn a kobiet ?
 4. Witam. Jestem na paroksetynie 8 tygodni , w tym 4 tygodnie w dawce 30 mg. Nie czuję żadnej poprawy. Dać se już spokój ? Dajcie znać bo nie wiem co robić.
 5. MuminIDM

  Przełamywanie lęków

  Chodzi tylko o tą sytuacje . Zanim to nastąpiło to było ok , pracę lubię , smak spoko kolegów w pracy. Zawsze z wychodzeniem to jest także najgorzej przed wyjściem . A jak już wyjdę to lęk się zmniejsza.
 6. MuminIDM

  Przełamywanie lęków

  Jak wchodzę do pracy , muszę się przebrać w szatni , i tam dostałem ataku paniki , nie mogłem się ruszyć że strachu. W końcu wtedy byłem w pracy , ale ten lęk po tej sytuacji pozostał. I tak siedzi mi to w głowie. Cały czas sobie powtarzam że to tylko lęk i ewentualnie napad który mi nic nie zrobi , że to tylko straszak . To samo tyczy się wyjścia z domu. Największy lęk przed wyjściem a później już nie jest tak źle. Mój mózg nie chce zapamiętać tych dobrych sytuacji , tylko cały czas widzi zagrożenie.
 7. MuminIDM

  Przełamywanie lęków

  Cześć. U mnie to wygląda tak , że jak mam wyjść do pracy to jest cały czas lęk , nogi z waty itd... ale jak już jestem na stanowisku to jest lepiej. I tak za każdym razem. Chodzę bo muszę.
 8. Witam. Po jakim czasie i jakiej dawce paroksetyny poczuliście się naprawdę dobrze ? Najbardziej chodzi mi o lęki .
 9. O jakich porach bierzecie 40 mg paroksetyne ? Całość z rana , czy rano i popołudniu ? Czy jeszcze inaczej ?
 10. A ja biorę paro miesiąc czasu , w tym 2 tygodnie 30 mg i żadnej poprawy nie widzę jeśli chodzi o lęki. Czekać czy dać sobie już spokój ?
 11. MuminIDM

  Przełamywanie lęków

  Nie stać mnie na to. A na NFZ nic nie znalazłem u siebie. Bardzo bym chciał iść.
 12. MuminIDM

  Przełamywanie lęków

  No właśnie dzisiaj idę na noc po L4 , jestem przerażony. Cały czas lęk i pewnie skończy się atakiem paniki. Rozmawiałem z lekarka i mówiła mi żebym się przełamał bo przecież nic mi się nie stanie. Ale nie mogę nsobie tego wbić do łba.
 13. Witam. Czy wejście na klomipramine jest takie ciężkie ? jak niektórzy piszą ? Jakie jest porównanie z SSRI a dokładnie z paroksetyna
 14. Odstawiał ktoś paroksetyne po miesiącu czasu. Też trzeba stopniowo ? Bo moja lekarka powiedziała że mam zejść z paroksetyny w 5 dni i później włączyć Anafranil. Nie za szybko ?
 15. Odstawiał ktoś paroksetyne po miesiącu czasu. Też trzeba stopniowo ? Bo moja lekarka powiedziała że mam zejść z paroksetyny w 5 dni i później włączyć Anafranil. Nie za szybko ?
×