Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez keram 12 maja 2008, 13:18
heh u mnie nawet light, wstałem o 6, wizyta u promotora, spacer po miescie, no i własnie wrociłem , a teraz biore koc, mp3 i ide sie zdrzemnac na zewnatrz:::::::) jak ktos ma ochote to moze sie przyłaczyc;)
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez depresyjny86 12 maja 2008, 14:14
A ja nie poszlam do dyrektora:/ jestem głupia.

Idż do dyrektora,dasz sobie rade,a poza tym to rzeczywiście lepiej żeby wiedział.

kolejny dzien z serii "rozlalzłe dziecko nieszczescia walczy same z soba "...

Mam taki sam dzień.....
:)

przez clover 12 maja 2008, 16:44
Ja jutro ide do psychologa, pogadam co slychac i takie tam. Jeszcze nie wyciagnelam papierow ze szkoly, boje sie jej na sam widok, nie mowiac o rozmowie z wychowawczynia, ktora rozmawiala z moim ojcem na forum klasy. Jak sie dowiedzialam o tym to sie poplakalam i i przez reszte dnia mialam zaj*** nerwa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 12 maja 2008, 17:27
człowiek nerwica napisał(a):Idż do dyrektora,dasz sobie rade,a poza tym to rzeczywiście lepiej żeby wiedział.

jakos nie mam ochoty, dowie sie jak zadzwoni do niego dyrektor innej szkoly , wiem ze to niewdziecznośc i wyraz lekceważenia z mojej strony ale ja mam juz dosc latania po sekretariatach gdzie traktuja mnie jak intruza :/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez smutna48 12 maja 2008, 18:16
Oj Polina bedę musiala wytrzymac dziś rozmaiwaiłam jeszcze z dyr. mogłam mieć umowe zlecenia do końca maja i mam ale za przepracowane dni ... i teraz oto stwierdzam ze narobił mi ktoś wielką K... i ja teraz musze znosić smród... Nie mam pojęcia co dalej ale nie to najgorsze czuje ze zawiodłam nie tylko siebie ( nie wiem czemu tak czuje ale czuje) ale I J. ;( bo sobie nie poradziałam a powinnam zycie mnie przerasta ... Boszzzzzz coś się dzieje ale wolałam to miec za sobą juz nie przed. Nie wiem czy to była słuszna decyzja czy nie ale ją podjęłam i :roll: :?
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez julie 12 maja 2008, 20:41
Cholera, mam wrażenie, że wszyscy albo przerażająca większość ludzi tego świata to nieszczęśliwcy :roll:
niech "Bóg" wreszcie stworzy lepszy świat, bo ten daleki jest od ideału :x
Can as well die if cannot fly

przez depresyjny86 12 maja 2008, 21:23
niech "Bóg" wreszcie stworzy lepszy świat, bo ten daleki jest od ideału

Przyłączam sie do tego życzenia...

Znowu zawiodłem samego siebie........znowu się obżarłem jak porąbany :cry: <czasami sie zdarza>....co za brak konsekwencji........ :cry: ..
Czy ja w końcu zmądrzeje??czy nadal będe się zachowywał jak dziecko we mgle???inni ludzie wiedzą czego chcą w życiu i jak do tego dojśc a ja nie wiem czego chce w życiu.....synalek mamusi :cry: <to o sobie>///
:)

przez piterus 12 maja 2008, 21:28
Ja mam masakre w tym i nastepnym miesiacu!!! ludzie co ja zrobie to nie wiem :cry: tyle egzow i prace mgr napisac ....wzialem w weekend drugsy....zalamka...znowu nerwy....najpierw blogi spokoj a potem szal. jak jestem sam to sobie nie radze...a tyle sioe ma dziac w najblizszym czasie :cry:
coś JEST nie tak...czy nie??

przez Sorrow 13 maja 2008, 00:13
człowiek nerwica napisał(a):
niech "Bóg" wreszcie stworzy lepszy świat, bo ten daleki jest od ideału

Przyłączam sie do tego życzenia...

Znowu zawiodłem samego siebie........znowu się obżarłem jak porąbany :cry: <czasami sie zdarza>....co za brak konsekwencji........ :cry: ..
Czy ja w końcu zmądrzeje??czy nadal będe się zachowywał jak dziecko we mgle???inni ludzie wiedzą czego chcą w życiu i jak do tego dojśc a ja nie wiem czego chce w życiu.....synalek mamusi :cry: <to o sobie>///

I Ja. Czuję, że nie potrafię sobie poradzić z życiem, z nauką, z pracą. I im dłużej żyję, tym więcej jest rzeczy, z, którymi nie potrafię sobie poradzić.

przez piterus 13 maja 2008, 05:49
Sorrow wyjmujesz slowa z moich ust....mam dokladnie to samo. czuje sie jak wsrod swoich....ale sluchajcie,my musimy sobie z tym jakos radzic,pomoc sobie nawzajem,cos robic z tym bo to mozna oszalec... :twisted:
coś JEST nie tak...czy nie??

przez smutna48 13 maja 2008, 09:38
Hej Ludzie ja wam mowię ja wieczny nieudacznik jak chodzi sprawy zawodowe nie wolno się nigdy w zyciu poddawać. Choć by nie wiem jak się działo trzeba o siebie walczyć jak zamkną wam drzwi wchodzcie oknem ja juz tyle takich przykrych historii mam za sobą i zawodowych i osobistych ale nie poddawałąm się choć było roznie były dni kiedy nie wstawałąm z łozka wogle bo i po co ????? włąsnie włąncza się taki bezbsens do wszystkiego, ale walczcie o siebie Bo pomimo przeciwności warto .... I ja rowniez walcze i tym razem tez nie zamierzam się poddać są wakacje juz prawie zawsze w tych miesiącach jest najwięcej ogłoszeń i mało chętnych wiec zamierzam to wykorzystać
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez pyzia1 13 maja 2008, 14:25
Przyłączam się do ogólnego zawodzenia. Świat jest podły, ludzie są podli. Tylko ja jestem dobra i wartościowa ale nikt tego nie widzi. Właściwie - ja też nie.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez IceMan 13 maja 2008, 15:29
To trzeba odciąć się od podłości tego świata, ewentualnie vice versa się zrewanżować. Na pewno każdy znajdzie coś pozytywnego w swoim życiu tylko trzeba przestać skupiać się na negatywach (sam to przerabiałem i czasem do tego - niestety - wracam).

Maniana mnie czeka.... kolosy już blisko, bliżej niż myślałem. Człowiek jeszcze juwenaliów nie zaczął a tu już termin za terminem goni. Irytujące. No ale na razie skupię się na Juwenaliach a potem trzeba będzie zacisnąć zęby i do przodu 8)
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 13 maja 2008, 17:55
A ja kilka dni temu chlasnęłam się ręką w czoło, przeanalizowałam lęki i okazało się że w 3/4 one są wynikiem... Agorafobii. Kiedyś gdy byłam młodsza myślałam że nerwica i agorafobia to takie pitu pitu nic, a teraz widzę jak bardzo się myliłam... Czasem chciałabym wrócić do tych czasów.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Sortuj wg