Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 09 mar 2008, 01:55
Czytam wasze posty i coś widzę, że nie jest fajnie. Ale trzymajcie się, choćby i brzytwy... :?

U mnie też jakoś niewesoło, jestem zaziębiona, na niczym się nie mogę skupić, atmosfera w domu nieprzyjemna.

Poważnie się już zastanawiam nad psychologiem. Musiałabym jedynie uświadomić sobie, czy czegoś nie wyolbrzymiam albo przeciwnie, nie przegapiam...
Amy Lee

przez IceMan 09 mar 2008, 02:23
Jak wyjde to juz nie wroce.. pozatym jest pochmuro , zly dzien na zrobienie sobie krzywdy. :)

W Twoim przypadku każdy dzień jest zły na zrobienie sobie krzywdy ;)
raven napisał(a):Zaraz wezme sobie piwko z lodówi to przynajmniej troche sie uspokoje...

Miałem się dzisiaj napić, ale tak mnie zajął Władca Pierścieni, że sobie dopiero teraz o zawartości szafki przypomniałem :lol:

Gosiulka ale chociaż trochę spokoju masz... a może z dziećmi byś się gdzieś wybrała?

Darek a czemu ty się zachowujesz jak chorągiewka? Jak wiatr zawieje? A może Ci którzy litowali nie litowali się nad Tobą jako takim jakim się w ostatnich postach opisałeś tylko nad tym jak Cię to dotknęło - zupełnie niepotrzebnie. I przy okazji zadałeś kłam temu że ludzie się z Ciebie śmieją. Po prostu sam się rozglądasz za tymi którzy się śmieją i nie widzisz w ogóle tych dobrych. Jeśli będziesz się załamywać ciągle to tym oprawcom będziesz wiecznie pożywkę robić, a reszta będzie tylko załamywać ręce nad Tobą bo do Ciebie nic nie dociera. Nie ma nigdy na świecie tak że będziesz przez wszystkich lubiany, po prostu skłoń się ku tym którzy widzą Cię w pozytywnym świetle, odwróć od tych co się śmieją, a przede wszystkim zrozum swoją własną wartość i pokaż ją innym.
Przyjaciel forum

przez xCarmen 09 mar 2008, 12:46
IceMan napisał(a):W Twoim przypadku każdy dzień jest zły na zrobienie sobie krzywdy

noo nie wiem xD
A tak w przy okazji to moje siostra w ciagu dwoch dni dostala 80 róż a ja jej wcale nie zazdroszcze. :mrgreen:

ps. znowu sie zakochalam xD ale moj obiekt jest nieosiagalny :D .. zycie jest okrutne...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roshena 09 mar 2008, 20:19
dzień z du.. wyjęty

przez depresyjny86 09 mar 2008, 20:55
IceMan-
Darek a czemu ty się zachowujesz jak chorągiewka? Jak wiatr zawieje? A może Ci którzy litowali nie litowali się nad Tobą jako takim jakim się w ostatnich postach opisałeś tylko nad tym jak Cię to dotknęło - zupełnie niepotrzebnie. I przy okazji zadałeś kłam temu że ludzie się z Ciebie śmieją. Po prostu sam się rozglądasz za tymi którzy się śmieją i nie widzisz w ogóle tych dobrych.

To nie jest tak...nie zachowuje się jak chorągiewka...
To nie jest tak nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć.....to jest zbyt skomplikowane.....zresztą Ci ktorych uważałęm za dobrych tez zawodzą.....w sumie w mojej grupie ufam tylko 2 osobom.....<ufam co nie znaczy ze rozmawiam>
A dzisiaj od samego początku heh docinki różne pod moim adresem i kurde co najbardziej mnie wkuża znowu ludzie opowiadali że najważniejsze jest zrozumienie drugiego człowieka itp.. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .............dobrze że dzisiaj i tak mialęm naprawde mało ćwiczeń.a poza tym to potem dobieraliśmy się w grupy aby zrobićzadanie jakieśno i oczywiście nikt mnie do swojej grupy nie chciał........sam się wprosiłem do któejś z grup i dobrze zrobilem bo tak mialbym duuuuuże problemy
:)

przez IceMan 09 mar 2008, 21:55
xCarmen napisał(a):noo nie wiem xD

nu nu... :P nie kombinuj ;)

Darek a jak reagujesz na te docinki? Czy nie jest tak że sobie na nie pozwalasz?
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 09 mar 2008, 22:17
Tak tylko ze to sa takie docinki ironicze wiec boje sięzę moge zostaćoskarzony o to żę niczego nie zrozumialęm....
:)

przez asieńka13 09 mar 2008, 22:52
hej, jestem nowa. Od stycznia choruje na nerwicę lękową. To naprawdę utrudnia mi codzienne życie. Nie wiem nawet co napisać, od czego zacząć. Ale to forum bardzo mi pomaga, bo wiem, że nie jestem w tym wszystkim sama...Dlatego postanowiłam do Was dołączyć :smile: Wiem, że tylko ludzie stąd zrozumieją to, co czuję.

przez Jaśkowa 09 mar 2008, 23:00
asieńka10 witaj :)

a mi się ząb ukruszył no w szoku jestem bo mam bardzo zdrowe i mocne zęby w tym wieku a mam tylko trzy plomby i to maleńkie i właśnie taki jeden ząb plombowany mi się ukruszył jutro pędzę do dentysty bo mam totalne zboczenie na punkcie zębów i już czuję się źle jakaś brudna niedomyta przez ten ząb :roll:

Darek GRATULUJE :) ta ranga Ci się w pełni należy :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez IceMan 10 mar 2008, 01:24
Tak tylko ze to sa takie docinki ironicze wiec boje sięzę moge zostaćoskarzony o to żę niczego nie zrozumialęm....

A może coś zbyt poważnie odbierasz? Nie mówię o każdej sytuacji ale w niektórych przypadkach mogłeś być przewrażliwiony. A jeśli dołożą Ci ironię to odwdzięcz się tym samym.
Jaśkowa widzę że dentysta Ci nie straszny ;)
Przyjaciel forum

przez xCarmen 10 mar 2008, 01:36
Ja znowu mam bezsenna noc...

Dzisiaj pozbylam sie mojej najwiekszej tajemnicy. Przyznalam sie kolezanom ze nie przechodze do nastepnej klasy i nie pisze matury. ( przyznam ze te ich niedowierzajace spojrzenia mnie troche zbily z tropu)
jedna ktorej powiedzialam prosto w oczy mi nie uwierzyla ... druga tez nie dopiero po pol godziny jak obdzwonila moich kolegow z klasy wyslala mi smsa ze bedzie dobrze .. XD ahh jak milo byc pocieszanym , mimo wszystko nie rozumieja mojego problemu...

Jutro cala wies sie dowie ale co tam :D Terraz bede pod obserwacja.
Nudze sie strasznie w domu ;/ Buu
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Jaśkowa 10 mar 2008, 01:42
Jaśkowa widzę że dentysta Ci nie straszny Wink

nie luzik tzn nie powiem, żeby to byl mój ulubiony lekarz zresztą tak jak gin chodzę bo muszę i już.... ma po prostu zboczenie na punkcie zębów nie ważne czy są równe, ale muszą być czyste i zadbane wymagam tego od siebie i od innych mam na tym punkcie maly fetysz :mrgreen:
zresztą tak samo jak na punkcie paznokci. Reasumując jak ktoś ma brudne zęby i paznokcie to ja jestem w stanie zwymiotować :?
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez pyzia1 10 mar 2008, 10:27
Ja się boję dentysty :( A zęby psują mi się strasznie więc muszę chodzić. Teraz właśnie miałam pół roku przerwy i już czuję, że zaczyna mnie boleć kolejny ząb. Jak zwykle pewnie będę zwlekać przez parę miesięcy zanim pójdę.
Dzisiejszy dzień zapowiada się nieźle. Kiepsko spałam i dzień rozpoczęłam lękami ale teraz mi minęło więc się cieszę. No i to słoneczko za oknem-cuuuudne :!:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Roshena 10 mar 2008, 16:50
jadę leczyć sie z lęków do koleżanki mam nadzieje ze pomoże a dzień jak na razie da sie przeżyć

Sortuj wg