Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Gosiulka 04 mar 2008, 10:36
Jaśkowa ja tez się odchudzam od jakiegoś czasu :oops: piję dużo czerwonej herbaty (ponoć pomaga) chociaż na sobie już też poczułam skutki picie tej herbatki ;) Trzymam kciuki za teściową napewno wszystko bedzie dobrze :P

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:54 am ]
Dzisiaj mam lepszy humor (wreszcie). Wczoraj z allegro przysłali mi moje ukochane kiwi (krzew) który posadzę sobie dzisiaj na działce :mrgreen: chociaż śnieg pada :? ale co tam i tak pójdę :mrgreen: i będę cierpliwie czekała na owoce hi hi
Przyjaciel forum

przez xCarmen 04 mar 2008, 12:07
IceMan napisał(a):Ja pracowałem na miejscu i żeby było śmieszniej nie ja znalazłem pracę ale praca mnie (tzn. kumpel mnie namówił), inni jeździli do pobliskiego miasta, nieliczni wyjechali pracować do Wrocka.

Chcialabym tak , niestety u mnie na wsi pracy nie ma jak narazie ;)

IceMan napisał(a):Z tego co wiem to ze szkoły zrezygnowałaś (również formalnie jeśli chodzi o ten rok) - więc co to ma do rzeczy?

IceMan nie wiem jak ci to wytlumaczyc. Zrezygnowalam ale nieformalnie. Nauczyciele wiedza ze raczej nie pojawie sie w szkole ale dokumenty tam zostaly i zostana do konca roku wiec oficjalnie jestem jeszcze uczennica.

Jaśkowa napisał(a):zaczęłam się odchudzać za dwa miesiące muszę pokazać się na plaży

Gosiulka napisał(a):Jaśkowa ja tez się odchudzam od jakiegoś czasu piję dużo czerwonej herbaty (ponoć pomaga) chociaż na sobie już też poczułam skutki picie tej herbatki

No to jest nas trojka xD Ja musze schudnac bo mnie do zespolu tanecznego nie przyjeli, mam za duzy obwarzanek na biodrach :mrgreen:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez depresyjny86 04 mar 2008, 13:30
No to jest nas trojka xD

Już czwórka ;) ,po raz kolejny od ostatniej niedzieli się odchudzam
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooni 04 mar 2008, 14:50
Mnie jest dziś nawet dobrze, choć ostatnio się nie wysypiam zbytnio. Wiosna idzie, zmęczenie wiosenne, ale się cieszę, ze dzionek dłuższy i wogóle jakoś optymistyczniej się robi wokół.
Też bym się poodchudzała, ale mi się nie chce zbytnio :roll:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 04 mar 2008, 15:53
Odchudzają się tylko i odchudzają. A ja z kolei muszę się trochę utuczyć i przerobić to na siłce ;) tylko ciągle znajduję sobie jakąś wymówkę... np teraz się pochorowałem i nici z jakichkolwiek treningów :roll:
Przyjaciel forum

przez anonim 05 mar 2008, 01:03
Ostatnie dni są bardzo miłe, niektórzy wiedzą dlaczego :) Tylko z nauką trochę nie bardzo bo nawet nie chce mi się streszczenia innego świata przeczytać :lol: Humor mam dobry, czuję, że wychodzę z tego gówna. Oby tylko deprecha nie wróciła...

Odchudzają się tylko i odchudzają. A ja z kolei muszę się trochę utuczyć i przerobić to na siłce Wink tylko ciągle znajduję sobie jakąś wymówkę... np teraz się pochorowałem i nici z jakichkolwiek treningów

Ja tam przybieram, w tym miesiącu 2 kg, i cieszę się z tego, mój cel to dojechać do 80 kg jeszcze 13 kg... Na razie robię treningi w domu tzn w garażu dopóki mi sprzęt na to pozwala, potem sobie załatwię karnet na siłkę u znajomych i będę ćwiczył :)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 05 mar 2008, 01:22
No a ja wystartować nie mogę. Albo roboty od cholery (uczelnia) albo tak jak teraz się usmarkałem i muszę swoje odchorować xD

A co do szkoły, bez streszczenia się świat nie zawali. Co prawda co do tej książki mogę zaryzykować stwierdzenie: nie wiesz, co tracisz, bo naprawdę warto to przeczytać - jedna z niewielu porządnych lektur (no ale na razie można Ci wybaczyć bo masz co innego na głowie ;) ). Ale streszczenie od kolegi na przerwie przed polskim to też nic zdrożnego :D na razie trzymaj tak jak jest - najważniejsze samopoczucie, potem reszta przyjdzie
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 05 mar 2008, 02:26
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: WIOSNA IDZIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:28 am ]
KTO JA JUZ WIDZIAL REKA DO GORY :mrgreen: :?: :?:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez IceMan 05 mar 2008, 02:32
<podnosi rękę> ostatnio na pasie zieleni pomiędzy jezdniami w środku miasta krokusy powyrastały. Miłe zaskoczenie ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 05 mar 2008, 02:39
<ja też podnosze ręke>,krokusy wyrosły koło mojego domu ;)
:)

przez ALEKS*OLO 05 mar 2008, 02:46
Moj dzisiejszy dzien hmm :mrgreen: kolejny atak...EUFORII :mrgreen: jakis swiatełko w tunelu sie pokazało :mrgreen: cudnie po tygodniu spedzonym w smetnej otchłani :mrgreen: pytanie czy isc w strone tego swiatła :P

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:47 am ]
NO I TE KROKUSY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez IceMan 05 mar 2008, 10:33
Widzę że wiosna wszystkim pomaga na dobry humor ;) tylko czemu mi nie pomaga w tym żebym ruszył wreszcie 4 litery xD zajęcia mam niedługo na uczelni :P
Przyjaciel forum

przez Gosiulka 05 mar 2008, 10:48
U mnie na działce też widać wiosnę tulipany już wychodzą, bez wypuszcza pączki, hiacynty zaczynają kwitnąć ale co z tego jak dzisiaj zasypał je śnieg :cry:
Przyjaciel forum

przez xCarmen 05 mar 2008, 11:24
człowiek nerwica napisał(a):krokusy wyrosły koło mojego domu

IceMan napisał(a):krokusy powyrastały

Gosiulka napisał(a):U mnie na działce też widać wiosnę tulipany już wychodzą, bez wypuszcza pączki, hiacynty zaczynają kwitnąć ale co z tego jak dzisiaj zasypał je śnieg

a u mniee sąsiedzi wstawiaja głowy z domów, wychodza wszystkie tajemnice i kwitna plotki :mrgreen:

Kocham zycie na wsi! wiosna sie zaczeła,wszyscy sa przy płotach ! :twisted:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg