Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 30 lis 2007, 01:01
Mój weekend zaczął się iście wspaniale. Poszliśmy z kumplem ze stancji do klubu, chcieliśmy potańczyć, niestety nie zdołałem wejść na parkiet. Zadzwonili rodzice. Powiedzieli że w przeciągu pół godziny mam wrócić na stancję. I nie mam tu nic do rodziców bo teraz dokończę historię. Okazało się że właścicielka stancji zrobiła aferę że poszedłem do klubu i w ogóle zadaję się z niewłaściwym towarzystwem. Mniejsza z tym że niewłaściwe towarzystwo to ona sobie raczej ubzdurała, a my popełniliśmy wielką zbrodnie idąc w andrzejkowy weekend do klubu, no przecież my jesteśmy na maxa niepoprawni - widocznie prawdziwi studenci w wieczór andrzejkowy przerabiają listy zadań, no bo co innego mogliby robić. Do klubu iść? Wypić? Potańczyć? Spędzić czas ze znajomymi? Studenci!!! Do boju!!! Uczyć się!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 30 lis 2007, 01:06
Dzisiaj są Andrzejki???????????Nawet nie wiedziałem o tym.....
No to masz troche porąbaną właścicielke stancji... :cry:
:)

przez Amy Lee 30 lis 2007, 01:15
IceMan napisał(a):Okazało się że właścicielka stancji zrobiła aferę że poszedłem do klubu i w ogóle zadaję się z niewłaściwym towarzystwem.

Bo wy macie 8 lat, a ona jest waszym prawnym opiekunem... :roll: Słów mi brak :o
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 30 lis 2007, 01:45
Ice, ale jazda :shock:
a ja jestem ostatnimi czasy taka beznadziejna, że szok i dlatego nie pisuje na forum bo szkoda słów i Waszego czasy na czytanie każdy mój dzień tak samo beznadziejny ech.............. :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 30 lis 2007, 01:58
Jaśkowa zobaczysz kiedyś nadejdą lepsze dni,co ja mówie kiedyś...nadejdą szybciej niż się spodziewasz ;)
:)

przez smutna48 30 lis 2007, 10:03
Co za m...n....a z tego babska :roll: :roll:

a ja dopiero wstalam i zaraz jade po kase imiałam jechac na 8 ale coż po co sie wysilać pojade zaraz :roll:

człowiek nerwica napisał(a):Dzisiaj są Andrzejki???????????Nawet nie wiedziałem o tym.....
No to masz troche porąbaną właścicielke stancji

eghhh a ja nie wiem czemu myślałam ze dziś ale co tam to npije się dziś za wczoraj :roll:

To mnie szm..a jeszcze okradła na koniec powinnam dostać 320 a dostałam 240 i jak tu nie byc wk... i niemiec nerwicy wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 30 lis 2007, 15:04
bethi napisał(a):wsiadam w samochód i jadę do mojego nieba

tak właśnie i nie przejmuj się codziennoscia ;)

IceMan napisał(a):popełniliśmy wielką zbrodnie idąc w andrzejkowy weekend do klubu, no przecież my jesteśmy na maxa niepoprawni

:twisted: właśnie! jestem zbulwersowana! jak mogliście?! przecież to nie uchodzi. Zachowaliście się jak gówniarze! :mrgreen:
Olej kobitę i tyle. Jak chce gdzieś spozytkować swoją nadopiekuńczośc, to kupcie jej np. pieska :twisted:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:07 pm ]
Jaśkowa napisał(a):nie pisuje na forum bo szkoda słów i Waszego czasy

co ty opowiadasz. Lepiej pisz :smile:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 30 lis 2007, 15:23
cerbera jedna głowa gędzie ją gryzla druga głowa będzie ją gryzła a trzecia co zeby się nudzić tez będzie ją gryzla Obrazek

mozg się lasuje nad takimi babami
Susan Taylor

przez IceMan 30 lis 2007, 15:31
Wnerw mi jeszcze po wczorajszym nie przeszedł. Na przełomie semestrów rozejrzę się czy nie pojawiły się jakieś sensowniejsze opcje mieszkania we Wrocku.
Przyjaciel forum

przez smutna48 30 lis 2007, 15:34
znowu albo nadal mam dzień Obrazek

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:37 pm ]
proponuje ją Obrazek albo z grubej rury od razu Obrazek

a potem olać i nie zawracac sobie głowy nie psuć zdrowia i nie szargać nierwów Obrazek
Susan Taylor

przez IceMan 30 lis 2007, 15:55
dzięki smutna48 ... muszę tylko wytłumaczyć rodzicom jak sytuacja wygląda. Z tego co wnioskuję to miała problemy z alkoholem w rodzinie i teraz by najchętniej z wszystkich zrobiła maniaków abstynentów stroniących od miejsc gdzie podczas imprezy można przy okazji coś wypić. Nie mam w ogóle wyrzutów sumienia poza tym że moi rodzice wczoraj mieli jazdę za darmo bo pewnie naopowiadała bzdur z jakim to ja towarzystwem się nie zadaję (bo o to poszło że poszedłem z kumplem na którego się uwzięła - nawiasem mówiąc ten kumpel ponoć jest "na wylocie" ze stancji a mi mówiła żebym się z nim nie zadawał - za to tak po nim jeździ bo od kiedy mieszkamy wypił trochę piw na stancji). Mało tego: jest taka dwulicowa że jak ten dokładnie kumpel się zapytał co jest nie tak to powiedziała że jest wszystko w porządku i że zachowuje się dobrze. A za plecami wszystkim nam (studentom) robi koło d*** dzwoniąc do rodziców i opowiadając nieco wybujałe historyjki. 2 (słownie: dwa) razy obejrzeliśmy razem w 3 osoby film, nam nic nie powiedziała a do rodziców poszły telefony że tylko oglądamy filmy, nie uczymy się i jeszcze jej przeszkadzamy. Do kuzyna może z 5-10 razy licząc od października przyszła dziewczyna - poszedł telefon że wiecznie dziewczyna do niego chodzi, cały czas się spotykają i w ogóle się nie uczą. Ta właścicielka żyje w swoim świecie i nie widzi co się dzieje :?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:57 pm ]
Polina łopatą w łeb, walcem, shotgunem i do piachu :twisted:
Przyjaciel forum

przez makanti 30 lis 2007, 16:06
Ugh!!!! Co za parszywy dzień i parszywe samopoczucie. Dzisiejszy dzień wcale nie powinien się zacząć :!:
...

przez smutna48 30 lis 2007, 16:07
Polina napisał(a):Smutna, walcem ją, walcem :lol: :lol: :lol: Iceman, Tobie też polecam walec!! Niezawodna metoda na wnerwiające gnidy

Ja chcę palić <choć nie powinnam ze względu na osłabienie> i kawy, kawyyyyy uuu i słodyczy. I ciepłych butów!

wspołczuje Polina bo ja bez kawy i fajków nie egzystuje :oops: coż smutne ale prawdziwe nie mogła bym zyć nornlanie kawa jak kawa ale fajki :roll:
Susan Taylor

przez makanti 30 lis 2007, 18:14
kawa bez fajki to nie kawa :!:
...

Sortuj wg