Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 07 maja 2010, 00:51
Wzielam antybiotyk i nie czuje sie najlepiej. Tzn mdli mnie... Ale normalnie jestem w kropce... Bez kitu. Bez antyciotykoterapii nie pozbede sie zapalenia gardla, ale na antybiotykoterapii moze wrocic biegunka, a moga dojsc tez wymioty z tego co czuje. Do kitu :-|
Be the change you want to see in the world

przez fobia 07 maja 2010, 01:19
agaska, strasznie cierpisz ostatnio. Zal mi Ciebie bidulko <pociesza>

przez puszekokruszek 07 maja 2010, 08:58
Chyba zmienię psychiatrę :evil: moja wczorajsza wizyta trwała nie więcej jak 3 minuty "leki pomagają","nie","to proszę doxepin i zobaczymy, dziękuje, do widzenia". No zobaczymy z doxepinem, jak nie pomoże będziem zmieniać lekarza :evil:
Narazie słonko świeci więc mam nadzieję na jakis dłuższy spacer z dzieciem. Potem sprzatanie, obiad zrobić, no i po południu siedzę z brata synem.
Narazie nastrój do d..., oczywiście bez powodu. Jeszcze z godzinka i powienno się poprawić mam nadzieje
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 07 maja 2010, 09:38
Szaro i deszczowo u mnie dzisiaj za oknem:dzisiaj mam duzo spraw do pozalatwiania-dobrze,bo mam wolny dzien,wièc bez pospiechu wszystko zalatwimy.Màz wlasnie jest w szpitalu i stara siè wydèbic od pulmunologa zgodè na powrot do pracy :? o wlasnie dzwonil!!juz ma wszystkie papiery :D Od poniedzialku zaczyna,to i tak cud,ze po takim wypadku,tak szybko powrocil do zdrowia,i jak na razie nie ma zadnych komplikacji-zebra sie zrosly,dziury w plucu tez,no i najwazniejsze aorta z zalatanà dziurà,tez siè ladnie zagoila.Jestem szczèsliwa dzisiaj i to bardzo-wyskoczymy gdzies z tego powodu gdzies na obiadek, wtrakcie zalatwiania spraw.Uff,kamien z serca mi spadl.Jeszcze raz dzièkujè wszystkim ,ktorzy mnie tu wspierali w trudnych dla mnie wtedy chwilach :mrgreen: buziaki dla Was kochani.
wovacuum

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 11:25
Agaska- haha bardzo mi się podoba Twoje załatwienie sprawy z sąsiadką :great: Niektórzy ludzie niestety zapominają, że nie mieszkają w domu jednorodzinnym i trzeba im o tym przypomnieć. A jak umie się bzykać tylko tak, że ją całe osiedle słyszy (w tym wszystkie dzieci :!: ) to trzeba ją zawstydzić przy ludziach, to jedyna słuszna metoda. Przecież to obrzydliwe słuchać jęków zza ściany. Następnym razem jak będzie głośno to wtedy idz do niej i jej przerwij waląc w drzwi. Zawsze też może ją policja pouczyć w ostateczności albo dzielnicowy- oni mają obowiązek reagować na zakłócanie ciszy nie tylko w nocy.
Ja też mam takich sąsiadów nade mną gdzieś, że tak ze dwa razy w miesiącu około 6 rano coś puka w ich podłogę. Myśleliśmy, że to łóżko jak się teges majonez, ale tak monotonie...? :bezradny: Jeśli tak to już dam spokój kobiecie, i tak jest już pokarana takim nudnym kochankiem ;)
Co do aft- jako, że miałam ich już setki w życiu, a mój rekord to pięć na raz, to mam już na nie sposób- Amol. Bierzesz trochę Amolu na wacik do czyszczenia uszu i przykładasz do afty. Boli, ale zaraz ból przechodzi i szybciej schodzą. Polecam tą metodę :P

Shadowmere- dużo pij ale też jedz, bo od samego picia będziesz się żle czuć- tak jak Joasia pisze. Poza tym jedzenie też pociągnie ze sobą resztki leku.

Ja wstałam zła bo jakiś frajer mi od rana wierci nad głową i kuje coś :evil: Poza tym czuję się średnio, ale jak na moje poranki to i tak nie najgorzej. Nie może być idealnie, czy po prostu DOBRZE- jak kiedyś :-| Ech... Chciałam iść dziś do psychiatry i mam nadzieję że X tak się z pracy uwinie żeby mnie zawiezc. Póki co pojechał z kotem na zastrzyk. A ja mam dzisiaj sprzątania i robienia torebki ciąg dalszy. Poza tym muszę już zacząć myśleć nad ogarnianiem szkoły. A za tydzień w czwartek zdjęcia, boję się :why: :hide:

Spokojnego dnia :smile:
Ostatnio edytowano 07 maja 2010, 11:27 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Koturre 07 maja 2010, 11:27
Heja :)
Mam wspaniały dzień z dwóch powodów. Po pierwsze samolot z moją kobieta bezpiecznie właśnie wylądował a po drugie to, że poleciała z nią jej mama i nie muszę jej oglądać :D

Dzień się zapowiada zajebiście, jest nawet znośna pogoda - ogólnie super :D

Oczywiście miłego dnia wszystkim :D
Koturre

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 11:29
Koturre napisał(a):Mam wspaniały dzień z dwóch powodów (...)
a po drugie to, że poleciała z nią jej mama i nie muszę jej oglądać :D

:lol: Umrzyj, teraz :!:hahhahahahhaha :lol: :mrgreen: Nie mogę... Oplułam monitor Obrazek
magdalenabmw

przez Koturre 07 maja 2010, 11:31
no tak..
wiem jak to brzmi.. ale hmm, właśnie tak jest :D
Koturre

przez Shadowmere 07 maja 2010, 11:34
Mogę sie tu żalic?mimo wszystko dotyczy to mojego dzisiejszego dnia.
przypomnialo mi sie z rana ,że nie mam rodziny,takiej dobrej własnej.
I smutno mi.Jak ślimak bez skorupki sie czuję.
Do tego detoksykacji ciąg dalszy-mrowienie w mózgu,szczękościsk,brzuch boli.
Ale! jest lepiej niż wczoraj.I to jest pozytyw.
Shadowmere

przez Koturre 07 maja 2010, 11:36
Shadowmere,
dasz radę. Rób cokolwiek ale nie ćpaj tego syfu.

Powodzenia.
Koturre

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 11:46
A mi 'ten syf konkretny' pomógł zdać maturę itd więc w sumie pomimo ogromu jego minusów to jestem mu wdzięczna. Mi się po prostu wydaje Shadowmere że Ty zaczęłaś z za dużej dawki. 100mg to ja brałam na początek, ale ja byłam w tragicznym stanie i już gorzej być chyba nie mogło, no i do tego jadłam 2mg benzo żeby to jakoś zrównoważyć. Dlatego myślę że po prostu za dużą dawkę Ci dowalili.
Co do rodziny- ja mam za to bardzo wąskie grono rodziny, praktycznie rodziców i siostrę (tyle to i tak dużo), bo cała reszta jest skłócona, wiele rzeczy mnie boli w tej rodzinie... Ale wystarczy o tym, bo już płakać zaczynam. Bądz co bądz nie jesteś sama 'bez skorupki'... :-| Nie smutaj :*
magdalenabmw

przez puszekokruszek 07 maja 2010, 11:54
Czasem lepszy brak rodziny niż "zła"rodzina...ja na szczęście mam za sobą babcię no i małzona rodzinę. Ale osoby z rodziny które powinny być mi najbliższe zniszczyły mi psychę i spory kawał życia więc czasem myślę, że lepiej by było gdybym ich nie miała....................

Ząb ćmi :twisted: łudziłam się, że obejdzie się bez leczenia kanałowego ale pupa. Dobra, tydzień jakoś przegibię

Shadowmere co ja mogę..niewiele ale może choc wirtualne przytulenie ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 07 maja 2010, 11:58
puszekokruszek, Ty też jakby "nie masz" mamusi i tatusia?Czyli nie jestem sama..dziekuje za wirtualne przytulenie,dla mnie to wiele znaczy.buziak.
Shadowmere

przez rober6666 07 maja 2010, 12:02
Shadow
czytałem o twoim dzieciństwie
totalne, przerażające gówno.
ja też miałem lipę
mam gdzieś życiorys psychologiczny jaki musialem napisac na psychoterapię....
jeśli chcesz poczytac to na PW mogę wysłać
Trzymaj się
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Sortuj wg