Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Co Wam daje to forum..?

przez madzia26 24 sie 2008, 20:37
dzieki temu forum dowiedziałam się dużo,mogę się zawsze doradzić albo komuś pomuc w miare wiedzy,nie wstydze sie pisać o moich chodz by błachych problemach...fajnie że jest takie forum...

przez Magdalenka81 10 wrz 2008, 23:31
Pozdrawiam ludzi z forum i dziekuje za wsparcie,
Forum to Ludzie :D

przez wróbelek Elemelek 11 wrz 2008, 11:52
to forum to mój mały sekret, nikt nie wie że tutaj pisze, a daje mi to niesamowite poczucie bezpieczeństwa, ja wiem ze moge tu przyjść zawsze z kimś porozmawiac, napisać, wyżalić się... tutaj wszyscy się rozumieją bo każdy przechodzi mniej więcej przez to samo, więc nie ma żdnych głupich pytań: "No ale co ci się dzieje? Bo wyglądasz normalnie..." całe szczęście że jest to forum :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 16 wrz 2008, 21:01
Chyba najważniejsze co daje mi to forum... to że widze że nie tylko ja mam takie "problemy" :smile:

przez Jola27 24 wrz 2008, 09:59
mi to forun nadaje coraz wiekszej motywacj do zyci gdyby nie to forum to chyba by mnie wogule juz nie bylo
ludzie natym forum sa tacy kochani pomimo swoich wielkich problemow zawsze mnie wysluchaja doradza i tylko tu wsrud was czuje sie czlowiekiem
bardzo i to bardzo serdecznie dziekuje moderatorom za utwozenie tego forum jak i ruwniesz pragne podziekowac wszystkim formulowicza zato ze jestescie i mnie wspieracie SERDECZNIE DZIEKUJE
jeny co ja bym bezwas zrobila kochani :P

przez Duran84 24 wrz 2008, 11:24
Może to dziwnie zabrzmi, ale mnie to forum daje nadzieję... Nadzieję na to, że pewnego dnia będę mógł powiedzieć, że wygrałem z samym sobą. I jestem "normalnym" człowiekiem, który nie boi się rozmawiać przez telefon (jakoś udało się pokonać to już :P) i podczas spotkań live (nad tym trzeba trochę jeszcze popracować...) Ale dam radę... Wytrwam... Jestem silny... A przynajmniej tak mi sie wydaje ;)
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez czarna40 24 wrz 2008, 16:04
Witam wszystkich serdecznie!Jestem tu pierwszy raz .Weszłam tu nieukrywam z nadzieją , że porozmawiam z kimś kto zrozumie co przechodzę. Niestety w moim najbliższym otoczeniu nikt nie rozumie depresji.Cieszę się ,że znalazłam to forum.Pozdrawiam :smile:

Lęk a korzystanie z forum...

przez Neko 22 paź 2008, 23:55
Hej. Zastanawia mnie fakt czy tylko ja tak mam. Otóż przez długi czas wahałam się czy w ogóle tu się zarejestrować - owszem, można pogadać, poznać innych ludzi, wyżalić się, naprawdę doceniam tu i podziwiam wszystkich, ale każdemu mojemu wejściu na to forum towarzyszy lęk. Forum przypomina mi o nim, nakręca strach i to nawet na kilka dni. Co o tym myślicie? Ma ktoś tak? To dla mnie tak jakby za każdym wejściem na forum prowokować lęk.
Neko

Re: Lęk a korzystanie z forum...

przez linka 23 paź 2008, 06:56
Mi się zdaje, że każdy przeszedł taką fazę, ja bynajmniej też, najpierw się ucieszyłam, że to tylko nerwica i na forum znalazłam dużo osób z takimi samymi objawami (uff więc to nie rak), potem się dołowałam i nakręcałam - bo skoro tyle osób nie potrafi sobie z tym poradzić to ja pewnie też nie będę umieć,a teraz po prostu nauczyłam się korzystać z forum i znalazłam wspaniałych znajomych którzy zrozumieją, pocieszą, zmobilizują i nakrzyczą kiedy trzeba:-)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Alexandra 23 paź 2008, 07:06
ja sie nie boje, mnie pomaga
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez Ridllic 23 paź 2008, 07:33
No tak przeszło rok temu długo myślałem a nawet bardzo długo czy się tu zarejestrować , przeglądałem ale nie wiedziałem co zrobić a jednak jestem i nie żałuje nauczyłem się rozgraniczać to co czytałem i nie brać do siebie dla mnie to był jakiś kolejny krok . Lecz zauważyłem też posty które opisywały że przez forum ludzie wkręcają sobie różne dolegliwości no ale jak tego nie robić jak ktoś jest hipochondrykiem tak ,że to indywidualna sprawa każdego z nas ;)
Ridllic

przez eradek 23 paź 2008, 07:55
Witam. Ja to forum odbieram jak terapie , cos co mi pomaga. Dwa tygodnie temu zaczeło cos sie dziać , od tygodnia codziennie umieram a od wtorku , odkąd znalazłem to forum, czytam o Waszych problemach,objawach,jak sobie radzicie i jest mi hmmmm "raźniej" i napewno w jakimś stopniu łatwiej. Żałuje że nie znalazłem tej strony kilka lat temu......

przez arturk 23 paź 2008, 10:57
Dla mnie forum to tez terapia, nawet jak jestem gdzieś daleko myslę sobioe, spoko, dziś wieczorem siądziesz sobie przed kompem, tam jest wielu takich świrow jak ty, poczytasz, popiszesz, nie jesteś sam. To mnie strasznie pociesza i jakoś tak miło się robi w głowie i bardzo mnie wspomaga. Dzięki za forum ;) Pozdrawiam.

przez Neko 23 paź 2008, 13:00
Dzięki za odpowiedź :) Forum dużo daje, naprawdę dobrze jest wiedzieć, że nie jest się samemu, ale ehh... chyba musze sie jakoś zdystansować? Jestem na etapie braku ataków lęku od dłuższego czasu, a jedynie wtedy jak rozmyślam o różnych osobach i ich problemach stąd, lęki nawracają, ale - to oznacza że czeka mnie dalsza walka z nerwicą ;) W końcu n ie mozna pozwolić żeby to ona dyktowała jak żyć... I ja również dziękuję, że jesteście i za to forum :)
Neko

Sortuj wg