Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez Candy14 22 cze 2012, 10:43
Tworzy się bezpieczna enklawa dla wszelkiego rodzaju 40-letnich prawiczków, zbyt ślicznych dziewczyn, które zostały zgwałcone, tych mniej ślicznych, które paradoksalnie by chciały, ale nikt nie chce ich dotknąć, nastoletnich "Borderów", nerwicowców, depresyjnych, schizofreników, CHAD-owców i CHAJ-owców, DDA-ków i DDD-ków

To chyba dobrze? Takie miejsce jest potrzebne
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kafka 22 cze 2012, 11:09
Candy14, zgadzam się. A i tak mnie czasem niektórzy wkurzają, ale wybaczam, bo wiem że mają problemy.
kafka

przez Candy14 22 cze 2012, 13:00
kafka, to normalne :) Przy takiej ilosci ludzi trudno zeby bylo inaczej. Nie wszyscy musza lubic Ciebie i Ty nie musisz lubic wszystkich. Wazne zeby nie dokuczac sobie wzajemnie bo to bez sensu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kafka 22 cze 2012, 13:19
Wazne zeby nie dokuczac sobie wzajemnie bo to bez sensu

No właśnie, a niektórzy mają głupie odzywki. Ja 5 razy pomyślę zanim cos napiszę. Pisząc na tym forum trzeba sobie zdawać sprawę z pewnych rzeczy i być odpowiedzialnym. No i trzeba się uczyć dystansu ;)
kafka

przez Artemizja 22 cze 2012, 13:58
kafka, niestety,nie wszyscy mają takie podejście-niektórzy traktują forum jak pole bitwy,inni odbierają je w sposób wyjątkowo emocjonalny(to był też i mój problem,więc jestem jedną z osób,która wciąż nabiera dystansu ;) ).Innymi słowy-ludzie są różni i mają inne podejścia i inne postrzeganie sytuacji-dlatego zawsze znajdzie się ktoś,komu coś nie będzie pasowało.Poza tym,zaburzenia też nie ułatwiają sprawy...czasami to jak siedzenie na wulkanie-tylko patrzeć,kiedy wybuchnie...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Joahim 01 lip 2012, 03:01
Klimat tego forum jest tu niepowtarzalny, nikomu nic nie wychodzi, wszyscy mają długi, wszystkich ktoś rzucił, każdy ma doła, albo choroba...
Żyjemy w smutku i w strasznej rozpaczy gdyż - life is brutal, a nie tam jakieś:
-Hi, how are u? :D
-I'm fine, im very good, everything is good, excellent! :yeah:
-Success, success! :great:
Co za fałszywa i sztuczna otoczka hamerykańskiego snu, fu. :blabla:

Karierowicze ludzie, spełnieni oni osiągnęli szczyt.
A trawa wydaje się zawsze bardziej zielona na podwórku sąsiada, stare angielskie przysłowie.

Zazdrościmy innym tego czego sami nie posiadamy, a tak naprawdę to nie dostrzegamy problemów poza naszym "trawnikiem".

I weź tu miej depreche bo co z tego, że Twoje życie dzieje się Tu i Teraz? Skoro Tam! Ktoś umiera. I odpływa w zapomnienie?

Złożyłem te konto, gdyż depresja mnie wykańcza ale jak ja mam czuć się słaby i bez szans na lepsze dni?
I jak mam napisać co mnie boli? No jak? Czym są nasze problemy według takich obrazów?

Obrazek
Świat zachodu, nasz świat tego nie zrozumie, ja również nie jestem w stanie pojąc ogromu tego cierpienia.

I to nie jest tak, że wstawiam ten ckliwy obrazek aby kogoś tu dotknąć problemami ludzkiej nacji.
Po prostu ktoś kiedyś powiedział.
Narze­kałem, że nie mam butów, dopóki nie spot­kałem człowieka, który nie miał stóp.

Czasami lepiej nie mówić nikomu o tym co leży na sercu, czasem lepiej stanąć twardo mimo wszystko, a jak człowiek nie wytrzyma, odebrać sobie życie. Bo życie, tak naprawdę jest nic nie warte, nic nie warte ono jest bo jest.
Ta część postu jest nie ważna, więc nie musisz jej czytać.

Dziękuję

przez *Monika* 02 lip 2012, 10:51
Joahim napisał(a):
a jak człowiek nie wytrzyma, odebrać sobie życie. Bo życie, tak naprawdę jest nic nie warte, nic nie warte ono jest bo jest.

Mam nadzieję, że tak nie myślisz. Że napisałeś to pod wpływem gorszego nastroju. :evil:
Obrazek
Główny Moderator

przez Candy14 02 lip 2012, 11:03
Narze­kałem, że nie mam butów, dopóki nie spot­kałem człowieka, który nie miał stóp.

cos w tym jest

przez intel 02 lip 2012, 11:39

....a może ten ktoś nie ma stóp, bo stracił je w wyniku kilkuletniego chlania i efektownego wpadnięcia pod tramwaj, a ja nie mam butów bo straciłem pracę w wyniku choroby psychicznej ?

I co wtedy?

Nie rozumiem tego porównywania swojej sytuacji do tych , którzy mają "gorzej"
To wątłe podejście , nasilające depresyjne myślenie.
Dlaczego , ktoś kto nie ma butów powinien porównywać się do tych co nie mają nóg , a nie do tych , którym w szafce brakuje już miejsca na obuwie ? Przecież tych drugich jest zdecydowanie więcej i to oni stanowią "normę"

Właśnie takie uwstecznianie powoduje że trudniej wyjśc z naszych chorób, czy przynajmniej poczuć się lepiej.
Nasuwa mi się również porównanie "samochodowe" ( niektórzy wiedzą dlaczego :twisted: )

Gdy ukradną mi 15 letni samochód , a na nowy,nawet jakikolwiek nie mam kasy, to jakim pocieszeniem ma być fakt, że sąsiadowi ukradli nowego Passata za 150 tys ? On ma"gorzej" i to ma stanowić dla mnie jakiekolwiek pocieszenie ? Tym bardziej , że wartośc dotychczas posiadanego przez sąsiada samochodu sugeruje, że z pewnością za chwilę kupi sobie kolejny-stać go.
Może lepiej porównać swoją sytuację z tymi, którym pomimo tego że nawet nie mają autoalarmu niczego nigdy nie ukradziono ?

Co mnie obchodzą Etiopczycy?
Czy bogatych Brytyjczyków obchodzi , że miałem ostatnio dylemat-czynsz czy leki dla dziecka?
Czy taki bogaty Brytyjczyk , chory na np depresję poczuje się lepiej i wyleczy z depresji gdy uświadomi sobie że tak naprawdę ma w porównaniu ze mną High Live , zwłaszcza że ja również jestem poważnie chory ??
Nie -to bzdura.
On chce być znów zdrowy i wali go taki polaczek jak ja , podobnie jak mnie wali etiopczyk.
intel

przez kafka 02 lip 2012, 12:03
Czasami lepiej nie mówić nikomu o tym co leży na sercu, czasem lepiej stanąć twardo mimo wszystko, a jak człowiek nie wytrzyma, odebrać sobie życie.

No i właśnie po to żeby nie miec chęci odebrania sobie życia, warto mówic o swoich problemach, uczuciach, zamiast w sobie tłumić.
zawsze będzie ktoś kto ma lepiej, tak samo zawsze będzie ktos kto ma gorzej.
kafka

przez *Monika* 02 lip 2012, 17:36
kafka napisał(a):zawsze będzie ktoś kto ma lepiej, tak samo zawsze będzie ktos kto ma gorzej.

Tak było, tak jest i tak będzie, święte słowa.
Obrazek
Główny Moderator

przez takemeaway7 02 lip 2012, 21:32
do moda który przeniósł mój temat: ty grzybie
takemeaway7

przez Artemizja 02 lip 2012, 21:53
takemeaway7, na grzybkach bardzo łatwo się"przejechać"-ktoś,kto się nie zna,może przez przypadek zjeść muchomora ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez gdzie idziesz? 04 lip 2012, 14:14
Zaznaczyłem, że NIE. Bo nikt mi nie chce pomóc i doradzić czym zastąpić, uzyskać przynajmniej zbliżony efekt do sertraliny. A już kuźwa 25 razy się pytałem.

Sortuj wg