Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez kochanie 28 sie 2010, 18:14
linka napisał(a):kochanie, wychodzi na to, że coś co według ciebie nie jest problemem - nie może być problemem dla innych........ewidentne prowokacje są wyrzucane.....a reszta...być może ktoś ma potrzebę popisania sobie "co zrobię gdy przestanie mnie kochać" nie bardzo rozumiem, czemu aż tak ci to przeszkadza.......

ale temat : co zrobie gdy przestanie mnie kochać? jest jak najbardziej sensowny, wrecz wskazany, można w nim zastanowić sie nad tym, czy poradze sobie sama, można poruszyć wątek wiary w siebie, własnych możliwości itp. Diametralnie różni się od tematu : co by było gdybym przestała go kochać?
Oczywiście nie wykluczam też, że są osoby chore, które mają takie natręctwo myślowe i cierpią z tego powodu,myśle że jest to bardzo uciązliwe i przykre.

Ale masz rację, nie powinno mnie to obchodzić.

przez ALEKS*OLO 28 sie 2010, 19:01
kochanie, na szczeście to nie Ty decydujesz wg jakich "kryteriów" zostawiamy temat lub usuwamy i jakie tematy są kretyńskie a jakie nie.
A polemizowanie czy czyjś problem jest mniejszy, większy, kretyński czy nie w Twoim wykonaniu jest żenujący i wielce egoistyczny.
Pozdrawiam.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wrazliwy 28 sie 2010, 19:20
Jestem umiarkowanie zadowolony z tego forum.

Zaletą forum jest to, że można odnaleźć ludzi o podobnych problemach psychicznych, można zamieścić temat o swoich dolegliwościach psychicznych, emocjonalnych, można tutaj się wyżalić, można znaleźć podobne osoby.

Wadą zaś jest... monotematyczność forum i ogólnie smętny, ponury klimat większości postów. Oczywiście jest to moje subiektywne postrzeganie i dla mnie większość tematów krąży wokół jednego: depresji, psychiatrów, leczenia psychiatrycznego. Mnie akurat te tematy średnio interesują, rozumiem że innych mogą bardziej. Nie widzę w tym forum płaszczyzny pozytywnej, dającej wiarę i pozytywną energię forumowiczom - brakuje mi tu pozytywnych wątków (może były, ale zaginęły). Brakuje mi też na tym forum aktywnego czata.

Zatem moja obecność na forum ogranicza się do przeglądania paru wątków, inne omijam (albo mnie nie interesują merytorycznie albo z powodu tego że są dołujące). Niemniej zawsze interesowała mnie psychologia, problemy emocjonalne, zawsze lubiłem zaglądać do wnętrza człowieka - dlatego szukałem forum gdzie mogą być osoby o podobnej do mojej wrażliwości i tak znalazłem się na tym forum.
Mam nadzieję, że forum kiedyś pójdzie w tym kierunku, żebym był z niego dużo bardziej zadowolony jak jestem teraz. :smile:
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieidealna 28 sie 2010, 19:21
czemu nie ma w ankiecie wariantu 'nie wiem.'.?
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez kochanie 28 sie 2010, 19:24
ALEKS*OLO napisał(a):kochanie, na szczeście to nie Ty decydujesz wg jakich "kryteriów" zostawiamy temat lub usuwamy i jakie tematy są kretyńskie a jakie nie.
A polemizowanie czy czyjś problem jest mniejszy, większy, kretyński czy nie w Twoim wykonaniu jest żenujący i wielce egoistyczny.
Pozdrawiam.

No wiesz! Moderator, który obaraża w bezczelny sposób forumowicza??!! :shock:
To dopiero jest żenujące! No i nie na poziomie..
Również gorąco pozdrawiam!!
Ostatnio edytowano 28 sie 2010, 19:35 przez kochanie, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 28 sie 2010, 19:31
wrazliwy napisał(a): Brakuje mi też na tym forum aktywnego czata.

Jest aktywny czat, pięknie na czerwono zaznaczony zaraz obok opcji SZUKAJ.........
TUTAJ
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kochanie 28 sie 2010, 19:34
Amon_Rah napisał(a):Radzę się uspokoić, zanim dostaniesz drugie i ostatnie ostrzeżenie.

wiesz co?? wyrządzisz mi przysługę, usuwając mnie z tego forum!! Mówię bardzo serio!! Nie bedę się niepotrzebnie denerwować i marnować mojego cennego czasu...
Z góry dziękuję i również gorąco pozdrawiam!!

przez shadow_no 28 sie 2010, 19:35
nieidealna napisał(a):czemu nie ma w ankiecie wariantu 'nie wiem.'.?

Jaki jest sens umieszczenia takiej odpowiedzi? :)
"Nie wiem" wg. mnie oznacza brak zdania. A skoro nie ma się zdania na jakiś temat to po co się wypowiadać w ogóle.

Takie jest moje zdanie :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 28 sie 2010, 19:40
kochanie, nie wszystko musi być po twojej myśli....pomyśl jak poczuli się ci których ty obraziłaś nazywając rozpieszczonymi nastolatkami i wyśmiewając ich problemy......staramy się tu wystrzegać takich reakcji i nawet jeśłi tak sądzisz, do czego masz pełne prawo - to kulturą byłoby zachowanie tego dla siebie.........
Z racji tematyki tego forum staramy się być wyrozumiali....
Poza tym nikomu się nie dogodzi, część użytkowników twierdzi, ze jesteśmy zbyt restrykcyjni, część osób twierdzi, że zbyt pobłażliwi...ehhhh
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wrazliwy 28 sie 2010, 19:48
linka, fakt, zapomniałem o tym czacie.
Jednak chodziło mi o czata w wersji forumowej - wiem, że istnieje, ale nie jest używany coś za często przez forumowiczów.
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez shadow_no 28 sie 2010, 20:03
Jedynym oficjalnym czatem jest kanał IRC (link na górze).
Ew. dostęp poprzez klienta irc. Dane do połączenia:

serwer: irc.nerwica.com
port: 6667
nick: nick jaki masz zarejestrowany na forum

przez nieidealna 28 sie 2010, 20:23
shadow_no, nie mogę się zdecydować co do odpowiedzi. i boję się cokolwiek wybrać. po to mi wariant "nie wiem".

a co do czata. rany. tam dopiero czułam się, jakbym była niewidzialna.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez shadow_no 28 sie 2010, 21:02
Zazwyczaj to właśnie nowe osoby zaczynają rozmowę z osobami, które przyszły tam wcześniej:) Najczęściej jednak rozmowy prowadzone są na 'ogólnym' więc wystarczy powiedzieć 'sie macie ludzie' i później samo leci.;-)

przez nieidealna 28 sie 2010, 21:07
sięę tak wydaje, że potem leci..

Sortuj wg