Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez polakita 24 mar 2010, 11:36
Amon_Rah, scrat mi powiedział że od tego typu dyskusji jest inne miejsce na forum, więc robisz w tej chwili offtop, łamiąc regulamin. Jeśli oczywiście ja dobrze rozumiem ten regulamin, czasem nie jestem pewna.
polakita

przez paradoksy 24 mar 2010, 12:04
polakita napisał(a):Amon_Rah, scrat mi powiedział że od tego typu dyskusji jest inne miejsce na forum, więc robisz w tej chwili offtop, łamiąc regulamin. Jeśli oczywiście ja dobrze rozumiem ten regulamin, czasem nie jestem pewna.

halo :shock:
moderator/admin upominając kogoś postem nie robi offtopu.
forum działa wg ichniego Regulaminu, nie wg Regulaminu w Twojej głowie.

co to ma być :?: :shock:
paradoksy

przez wovacuum 24 mar 2010, 12:10
polakita, no dajze spokoj babo :D na forum jestes dla siebie,a nie z powodu Blade M.prawda??
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawwwle 04 kwi 2010, 10:07
Jestem zażenowany tym forum, a właściwie ludźmi, którzy się tutaj wypowiadają. Piszą przeważnie osoby, które miały przejściowe problemy, które potem im same minęły, albo z drobną pomocą lekarza. I teraz te osoby myślą, że mają receptę na zdrowie i dobre samopoczucie i tylko ich sposób jest właściwy. To bardzo denerwujące, gdy człowiek jest poważnie chory od urodzenia, lekarze nie potrafią pomóc, a osoby te udzielają rad jakby wszystkie rozumy zjadły. Do tych osób: Leczcie się dalej, bo widocznie nie jesteście jeszcze całkowicie zdrowi!

Jestem tutaj już drugi raz zarejestrowany, pod innym nickiem, więc piszę o całości moich doświadczeń na forum.
Pawwwle

przez linka 04 kwi 2010, 12:52
Pawwwle, jeśli można wiedzieć, po kiego rejestrowałeś się drugi raz skoro tak strasznie tutaj źle ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Krzysiek1234 04 kwi 2010, 13:17
Jestem bardzo niezadowolony, że nie można tutaj dowolnie edytować swoich postów. Na innych forach nie ma z tym żadnych ograniczeń i nikomu nie dzieje się krzywda, więc o co tutaj biega?

przez Pawwwle 04 kwi 2010, 14:27
linka napisał(a):Pawwwle, jeśli można wiedzieć, po kiego rejestrowałeś się drugi raz skoro tak strasznie tutaj źle ?

Już rozumiem. Przykład idzie z góry.
Jak można oczekiwać kultury od zwykłych użytkowników, jak taką jędzą jest Moderatorka.
Już się wykasowuję. Ale wcześniej muszą zostać skasowane tematy, które założyłem.

[Dodane po edycji:]

Krzysiek1234 napisał(a):Jestem bardzo niezadowolony, że nie można tutaj dowolnie edytować swoich postów. Na innych forach nie ma z tym żadnych ograniczeń i nikomu nie dzieje się krzywda, więc o co tutaj biega?

Nie można edytować, nie można kasować. Pozostaje zapytać, kto może skasować mój temat, który założyłem, a który nic nie wniósł do sprawy? Zanim usunę się stąd, chciałbym usunąć założony przez siebie temat. Help.
Pawwwle

przez linka 04 kwi 2010, 15:01
Pawwwle, ja nikogo nie obraziłam w przeciwności do ciebie. Jak na razie to tylko ty okazujesz tu brak kultury.
Jeśli życzysz sobie skasować swoje posty, tematy, wystarczy, ze je zaraportujesz - któryś z moderatorów lub administratorów je usunie.

Co do twojego podpisu - :uklon: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pawwwle 04 kwi 2010, 15:19
W każdej poważnej firmie jakbyś powiedziała do kogoś "po kiego grzyba tutaj przyszedł" to byś wyleciała na zbity pysk - bo takie słownictwo powoduje utratę klientów. Brak klientów = brak zysków. Widzisz, że dałem Wam drugą szansę, to powinnaś się cieszyć i tym bardziej powinnaś podwójnie zwracać uwagę na to, co piszesz i jak może zostać to odebrane, by nikogo nie urazić. Takiego słownictwa możesz używać do koleżanki lub kolegi w Twoim wieku, którego znasz już wiele lat, a nie do obcej osoby, która jest dużo starsza od Ciebie.

Pomijam już fakt, że tutaj są ludzie chorzy, bardziej wrażliwi, których łatwiej zranić itd. Poszukałem archiwalne posty i widzę, że nie tylko ja mam takie uwagi. Zbyt często padają tutaj słowa, które nie powinny paść i to z ust samych Moderatorów. Nie macie odpowiedniego przygotowania/przeszkolenia do prowadzenia takiego forum.

Proszę jeszcze o pierwszą i ostatnią przysługę - skasuj proszę mój temat, bo był wielką pomyłką od początku czy-mo-na-ca-kowicie-wyleczy-si-z-l-kow-t20096.html
Pawwwle

przez Pawwwle 04 kwi 2010, 15:36
Nie, nie. To nie do Ciebie były te uwagi, tylko do Moderatorki. :) Mój błąd - powinienem zacytować, na czyją wypowiedź odpowiadam.
Pawwwle

przez Pawwwle 04 kwi 2010, 15:46
Aha, wiec już odpowiadam:
Ja napisałem o drugiej szansie a nie o robieniu komuś łaski.
Nie ja tutaj walczę o klientów. Każdy chyba ma prawo oczekiwać profesjonalnej obsługi.
Nikogo nie obrażam - zwracam tylko uwagę na pewne braki.
Pawwwle

przez paradoksy 04 kwi 2010, 15:48
Pawwwle napisał(a):Aha, wiec już odpowiadam:
Ja napisałem o drugiej szansie a nie o robieniu komuś łaski.
Nie ja tutaj walczę o klientów. Każdy chyba ma prawo oczekiwać profesjonalnej obsługi.
Nikogo nie obrażam - zwracam tylko uwagę na pewne braki.

Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.
Forum ma charakter informacyjny.
paradoksy

przez Krzysiek1234 04 kwi 2010, 16:45
Śmiertelniczka napisał(a): Można edytować, ale tylko do pewnego momentu. Gdyby można było to robić bez żadnych ograniczeń, ludzie (tacy jak Ty) korzystaliby z tego przywileju i na forum zrobiłoby się straszne zamieszanie. Rozumiesz, czy może wytłumaczyć to jaśniej?

No właśnie proszę o jaśniejsze wytłumaczenie. Co, boicie się że ludzie na gwałt będą edytować swoje posty? Toż to jakaś bzdura. Ja wczoraj byłem wściekły i zdołowany zarazem, bo owszem, mam w zwyczaju po kilka razy edytować posty, a tu się nagle okazuje, że nie można tego zrobić. I nie jest to w moim przypadku żadne wypaczanie treści, pisanie posta od nowa po 30 razy, tylko korekta błędów i niedoprecyzowań, które często mi się zdarzają, a z których wychwytywaniem nie zawsze sobie sprawnie radzę, z powodu obniżonej koncentracji. Na innych forach jakoś mogłem edytować posty po 2 razy, wielu tak robiło, i zamieszania absolutnie nie było!

przez Pawwwle 04 kwi 2010, 17:05
Śmiertelniczka napisał(a):
Pawwwle napisał(a):Nie ja tutaj walczę o klientów. Każdy chyba ma prawo oczekiwać profesjonalnej obsługi.
Klientów? Jakich znowu klientów? Nie wiem czy wiesz, ale moderatorzy na tym forum również mają problemy natury psychicznej... Są zwykłymi ludźmi, jak ja i Ty. I też mogą mieć swoje zdanie na różne tematy, więc niby dlaczego mieliby go nie wyrażać? Zwłaszcza, jeśli mają rację. Według mnie bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli, nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń.

Aha. A ja myślałem, że osoby odpowiedzialne za obsługę strony, w tym moderację, są osobami zdrowymi, zatrudnionymi w firmie i przeszkolonymi przez pracodawcę pod kątem kontaktu z klientami, public relations i psychologi, bo przecież ci pracownicy cały czas mają tutaj "kontakt" z ludźmi chorymi, wiec to bardzo ważne. Po tym co napisałaś, to trochę tchnie to amatorszczyzną. A serwis wygląda bardzo poważnie - widzę, że utrzymuje się głównie z reklam - myślałem, że zatrudnia fachowców.

Żeby nie było, że tylko krytykuję i wytykam błędy to chciałem wskazać też plusy - bardzo szybko został skasowany mój temat, o którego skasowanie prosiłem. Dziękuje bardzo temu Moderatorowi.
Pawwwle

Sortuj wg