Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bluepb 15 lut 2016, 01:46
Dzisiaj samotność odczuwana podwójnie.

A u mnie standard..
Miałem dzisiaj dziwne natrętne myśli, niepokój to nawet nie myślałem o tym, że dzisiaj (wczoraj) 14.02...
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez omeeena 15 lut 2016, 01:53
Podsumowanie... :bezradny:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Samotność

przez little_girl 15 lut 2016, 02:20
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

Kiedyś owszem, stawiałam sobie za cel więcej kontaktu z ludźmi... Ostro się przejechałam. Co do zdziwaczenia to chyba jestem zdziwaczała od urodzenia - ogółem lubię rozmawiać, ale na konkretne tematy. Nie znoszę plotkowania, gadania o pierdołach.... Nie mam umiejętności "społecznych", nie rozwinęłam ich chyba w okresie dzieciństwa i dojrzewania.
Oczywiście potrzebuję tej jedynej osoby do kochania, ale wiem że nie zasłużyłam.... Taki los.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 15 lut 2016, 09:04
Walenie tynków,aczkolwiek jak donoszą intranety było darmowe premium na jednym ze znanych serwisów robótek nadgarstkowo-ręcznych...
Sunday is not fap day
Shame.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez dar 16 lut 2016, 03:07
little_girl napisał(a):ogółem lubię rozmawiać, ale na konkretne tematy. Nie znoszę plotkowania, gadania o pierdołach....

k... mam podobnie
dar

Samotność

przez insadness 16 lut 2016, 03:13
Walentynki walentynkami, trzeba to przemyśleć. Dzień jak co dzień. A dla mnie osobiście święto-pokazówa.

Samotność

przez kryty_k 16 lut 2016, 10:17
Okropna jest ta samotność. Zwariować idzie - chociaż... może nawet to już nastąpiło...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Samotność

przez akwen 16 lut 2016, 10:22
dar napisał(a):
little_girl napisał(a):ogółem lubię rozmawiać, ale na konkretne tematy. Nie znoszę plotkowania, gadania o pierdołach....

k... mam podobnie

Plotkowanie to nic dobrego i odraza wobec niej jest naturalną reakcją.

Gadanie o pierdołach to już całkiem inna sprawa. Nieraz z takich pierdół można się sporo dowiedzieć o człowieku i świecie. Świat składa się z detali, warto znać ich jak najwięcej. To znacznie potem ułatwia życie.

Samotność

przez mark123 16 lut 2016, 10:30
Ja nienawidzę dyskusji o pierdołach, ani nawet nie umiem prowadzić takich dyskusji. Dyskusje prowadzę tylko na konkretne tematy. Dyskusja musi także być poważna, nienawidzę poczucia humoru.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Samotność

przez akwen 16 lut 2016, 14:45
mark123 napisał(a):Ja nienawidzę dyskusji o pierdołach, ani nawet nie umiem prowadzić takich dyskusji. Dyskusje prowadzę tylko na konkretne tematy. Dyskusja musi także być poważna, nienawidzę poczucia humoru.

Nie lubisz dyskusji o pierdołach, bo nie umiesz jej prowadzić.

Proszę bez urazy.

- tak tak, wyczuwam w Twoim poście autoironie i to fajna sprawa.

Samotność

przez panhm 17 lut 2016, 01:29
Jestem samotny od wielu lat, nie mam kolegów koleżanek, nie mam nikogo z kim mógłbym się spotkać i porozmawiać.
"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią."

Samotność

przez mark123 17 lut 2016, 07:03
akwen napisał(a):
mark123 napisał(a):Ja nienawidzę dyskusji o pierdołach, ani nawet nie umiem prowadzić takich dyskusji. Dyskusje prowadzę tylko na konkretne tematy. Dyskusja musi także być poważna, nienawidzę poczucia humoru.

Nie wiem, czemu nie lubię dyskusji o pierdołach i dyskusji z poczuciem humoru; po prostu nie lubię.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Samotność

przez akwen 17 lut 2016, 07:09
panhm napisał(a):Jestem samotny od wielu lat, nie mam kolegów koleżanek, nie mam nikogo z kim mógłbym się spotkać i porozmawiać.

Znam to uczucie, tyle mam do powiedzenia, samotność po upływie pewnej ilości lat zwyczajnie zabija, zjada człowieka kawałek po kawałeczku.

Zrób coś z tym, póki czas

mark123 napisał(a):
akwen napisał(a):

Nie wiem, czemu nie lubię dyskusji o pierdołach i dyskusji z poczuciem humoru; po prostu nie lubię.

Każdy ma swoje ograniczenia i każdy może w jakimś stopniu stawić im czoła.

Samotność

przez Peter88 17 lut 2016, 16:07
Czy spotkaliście się kiedykolwiek z jakimiś złośliwymi komentarzami, że nie macie nikogo u boku itp.?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Sortuj wg