Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez little_girl 10 lut 2016, 04:30
tiptip napisał(a):little_girl, koty bliższe niż ludzie?

Nie napisałam że bliższe, ale już chyba mówiłam - jestem sama, rodzice daleko, przelewam miłość na moje koty, co w tym dziwnego? Czasem chcę z kimś porozmawiać a nie ma z kim, to do zwierzaka się odezwę :P Albo piszę tutaj.

Samotność

przez tiptip 10 lut 2016, 04:56
little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)
tiptip

Samotność

przez NN4V 10 lut 2016, 08:47
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

Koty są lepsze od wielu ludzi.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 10 lut 2016, 12:08
little_girl napisał(a):
insadness napisał(a):
Follow_ napisał(a):Przytłacza mnie samotność. Nie mogę sobie poradzić z tyloma rzeczami. Jestem zupełnie sama. SAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Przechodziłam przez to. Teraz jestem 'prawie' sama. Okropne chwile.

Witam w klubie. No ja jestem prawie sama, są jednak rodzice. Tata cicho wspiera, mama codziennie trajkocze do telefonu że mam wziąć się w garść. Mam jeszcze koty, które szczerze kocham i ta miłość trzyma mnie przy tym moim "życiu".

Rodzice, którzy wspierają to ogromny skarb. Moja Mama nie żyje a ojciec ma za punkt honoru mnie dobijać i doprowadzać do granicy wytrzymałości swoimi genialnymi pomysłami pijaka, kłamcy i nieudacznika.

Samotność

przez Follow_ 10 lut 2016, 12:40
NN4V napisał(a):
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

bo gardzą ludźmi :P

Samotność

przez arrivistE 10 lut 2016, 12:51
Follow_ napisał(a):
NN4V napisał(a):

bo gardzą ludźmi :P

widzisz, zmien avka i ludzie przybiegna, :P

Samotność

przez alone05 10 lut 2016, 13:34
Już tyle lat żyję w samotności, że przyzwyczaiłam się do samotności. Odrzuciłam kilku facetów z powodu wyglądu, mi musi się podobać facet, kilku starszych facetów mnie molestowało, uciekłam, powinni w pysk dostać, ci którzy mi się podobają nie są mną zainteresowani, chyba już nie znajdę faceta dla siebie, takiego sobie wymarzyłam idealnego faceta, przystojnego, inteligentnego, wiernego który będzie na dobre i na złe i nigdy mnie nie opuści, wydaje mi się że taki nie istnieje, zazdrosna jestem, wszędzie widzę zdradę, nikomu nie jestem w stanie zaufać, ale żyję samotnie oddając się swoim hobby, przynajmniej mam dużo czasu na hobby.

Samotność

przez Bluepb 10 lut 2016, 14:26
kilku starszych facetów mnie molestowało

:shock:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez khaleesi 10 lut 2016, 16:25
Bluepb, też się zdziwiłam :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez akwen 11 lut 2016, 06:33
Follow_ napisał(a):Rodzice, którzy wspierają to ogromny skarb. Moja Mama nie żyje a ojciec ma za punkt honoru mnie dobijać i doprowadzać do granicy wytrzymałości swoimi genialnymi pomysłami pijaka, kłamcy i nieudacznika.

Skarb ten docenić chyba może tylko ten, który go nie ma.

Co do owego ojca, miałem podobnego. Najlepszą reakcją nie jest nienawiść, ale współczucie. Biedne dziecko topi smutki i swoją ogólną beznadziejność w alkoholu, a potem promieniuje chamstwem na otoczenie. Nienawidzenie dużego dziecka nie ma sensu, lepiej - chociaż w myślach - pogłaskać je po główce. Wiem z autopsji, że to tylko łatwo tak powiedzieć.

Samotność

przez mark123 11 lut 2016, 10:49
Ja chyba przestanę nienawidzić ojca dopiero wtedy, gdy kiedyś wyprowadzę się od rodziców.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez akwen 11 lut 2016, 12:26
mark123 napisał(a):Ja chyba przestanę nienawidzić ojca dopiero wtedy, gdy kiedyś wyprowadzę się od rodziców.

Też uznałbym to uprzednio za awykonalne, mądrze prawisz.

Samotność

przez sisterofnight 11 lut 2016, 13:23
zwariuję z tej samotności :why:

Samotność

przez Goni 11 lut 2016, 16:36
Samotność jest uczuciem jak najbardziej subiektywnym. Zastanów się, czy aby na pewno masz podstawy do bycia samotną? Może okazać się, że niekoniecznie ;)

Sortuj wg