Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

didado1

przez runa 12 lip 2006, 22:55
masz zupełną racje, je przez dwa lata się bałam wszystkiego a teraz ( fakt jestem na lekach ) czasem chodze z mężem na zlecenia i nie raz już się tak zdażyło,że on musiał iść do innego klienta a ja dokańczałam co trzeba i potem dochodziłam do męża do kolejnego klienta i nic mi się nigdy nie stało.A jak mam jeszcze przy sobie komórke to już totalny luzik :D tylko jeszcze nie odważyłam się wsiąść sama do autobusu :(
ale popracuje nad tym

pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia

MUSZE SIE POCHWALIĆ !!!

przez kika76 26 paź 2006, 16:59
WITAM!!

OD 2 lat nie poszłam sama w centrum mojego miasteczka na nózkach.....mam nerwice lekową boje się że dostane biegunki a nie bedzie nigdzie kibelka .od 24 dni jestem na Pramolanie.dzis postanowiłam przejśc z synkiem na spacer w centrum....pokonałam wiadukt , przesłam 3 uliczki czyli razem prawie 2 km.i byłam w centrum .powiem Wam nawet weszłam do paru sklepów.....troszke jakby myśli napływały co bedzie ale nic poza tym żadnych dolegliwości ze strony jelit itp......jestem tak szczęśliwa że zrobiłam w końcu ten kroczek.........mam nadzieje ze bedzie dobrze i bede mogła żyć jak przed 2 laty czyli żadnych lęków itp zdarzeń.............pozdrawiam wszystkich i życze powodzonka!!!!! :smile:

przez gusia 26 paź 2006, 20:54
Kika no brawo,brawo :!: :!: :!:
Rewelacja...jesteś dzielna :D
hmm,ciekawe kiedy mnie się uda? :?
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Poziomka 26 paź 2006, 22:07
No no no...Wielkie brawa!! Dodajesz nam wszystkim nadzieji :)

przez bedlambloke 27 paź 2006, 01:35
a fe!
nara!
żartowałem...?
Pozdrawiam synka, życze odwagi i gratuluje osiągnięcia.

przez Lusi 27 paź 2006, 10:54
Gratulacje!
Oby więcej nas takich było.
ExModerator

przez marmarc 30 paź 2006, 14:17
a ja kupiłem 30 dkg mięska i poprosiłem żeby mi to zmielić (pierwszy raz w życiu). Może to nie jest sukces przez duże S, ale trochę oporu musiałem przełamać.
Dziękuję.

p.s. ciekawe co by było gdybym musiał dodatkowo coś wtedy podpisać...

Maly Sukces ! ;)

przez Kret 30 paź 2006, 14:35
Witam

Pierwszy raz od bardzo dawna wybralem sie do klubu jechalem samochodem i juz sobie wyobrazalem co tam sie bedzie zemna dzialo ale wszystko bylo wporzadku pobawilem sie fantastyczne pare godzin czuje ze wszystko wraca do normy :) i to bez brania zadnych lekow ;) maly sukces ale zawsze :P

Pozdr.. :)

przez Aga1 31 paź 2006, 14:24
Czesc , wcale nie taki maly sukces. Tak trzymac a bedzie wszystko dobrze. Pozdrawiam :twisted:

przez depresyjny86 09 lis 2006, 01:51
Brawo!!!Trzymaj tak dalej!! ;)
:)

przez anonim 09 lis 2006, 23:53
[quote]Pierwszy raz od bardzo dawna wybralem sie do klubu jechalem samochodem i juz sobie wyobrazalem co tam sie bedzie zemna dzialo ale wszystko bylo wporzadku pobawilem sie fantastyczne pare godzin czuje ze wszystko wraca do normy :) i to bez brania zadnych lekow Wink maly sukces ale zawsze Razz [/qutoe]

Mały??Na moje duży i to bardzo znaczący :smile: Ja nie mogę się przełamać, żeby iść na jakąś impereze, ale widze że tobie się udało i gratuluje Ci tego :smile: Ale pamiętaj, że to nie koniec wygrałeś bitwe i musisz jeszcze trochę powalczyć, żeby wygrać wojnę, ale skoro udało ci sie coś takiego zrobić to wierzę, że ci się uda :smile:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Kret 10 lis 2006, 17:44
Witam

Dzieki hehe ;) walcz walcze jeszcze troche i z tego wyjde ;) nerwice da sie POKONAC !

pozdr..

przez gusia 11 lis 2006, 02:49
Czasami zdażają mi się takie małe "sukcesiki",ale później ......jak znowu jest zastój(tzn.jak nie wychodzę z domku),jest cięzko.Spotkania ze znajomymi?ok...jak najbardziej bo jestem bardzo towarzyska a poza tym mam kaca moralnego jak kogoś zawiodę,więc jak obiecuję---jestem......ale..no właśnie...wspomagacz :? Głupia jestem i tyle :!: :cry:
Pozdrawiam gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez nitka 24 lut 2007, 04:10
W środku nocy proponuję nowy temat ;) Usuniecie go?? ;)
Nasze sukcesy...Różne mamy choróbska, zmagamy się z podobnymi problemami, depresjoniści, nerwicoicy i natręty ;) jesteśmy tacy sami jak wszyscy inni -zdrowi, ale nasze sukcesy dla nich są zwykłymi sprawami robionymi mechanicznie. Proponuję, żebyśmy wpisywali tu swoje codziene, małe ale dla nas OGROMNE sukcesy.
Więc.....
Moje dzisiejsze:
- sama dojechałam autobusem do domu :)
- zrobiłam zakupy (uciekłam ze sklepu i narobiłam bałaganu), ale kupiłam co chciałam!!!
- przeprosiłam mojego chłopaka i powiedziałam jak bardzo go kocham i dziękuję, że jeszcze ze mną wytrzymuje ;)
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

Sortuj wg