Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bmm 30 mar 2015, 15:42
Ja dziś miałam okropna noc. Spałam może że 3 godziny i do tego 2 razy się mocno spocilam. Oczywiście od razu rano pobieglam zrobić badania. No bo z czym się kojarzą nocne poty. ... Z jednym . Ale od paru dni biorę taki lek Trittico i nie wiem czy to nie skutki uboczne bo w ogóle czuje się okropnie . W środku się cała trzese i mam takie uuczucie kręcenia w głowie . Dziwne dość. Czy to może być po leku?? Boję sie jutra i wynikow. Ostatnio morfo robilam 15 mcy temu. Poradzcie cos.
bmm

przez nefretis 30 mar 2015, 17:03
bmm ja biorę też Tricitto
dopiero 4 dni
z dnia na dzien odstawiłam Bioxetin
moje nowe objawy to: poranne zamulenie, bóle głowy, zawroty, jakieś spowolnienie funkcjonowania jelit, bóle jelit i żoładka, nocne poty (szczegolnie nad ranem), zatkany nos jakimiś dziwnymi smarkami nie wiadomo skąd
przeczytałam skutki uboczne, są okropne :( - np. leukopenia, zapalenie żołądka, jelit, i w ogóle rózne straszne rzeczy
boję sie tego leku
co prawda śpię po nim mocno i prawie całą noc i czuję mniej porannego lęku to i tak mam obawy:(

przez Ardash 30 mar 2015, 17:54
Witam :D

Poczytalam co nasmarowaliscie i oczywiscie popadlam w lekka panike :? Mam tu na mysli historie o kobiecie, u ktorej 3 dermatologow nie rozpoznalo czerniaka i o tym, ze czasem nawet badanie histopatologiczne moze sprawic psikusa :cry: :cry: Kurka wodna mam nadzieje, ze takie historie to naprawde rzadkosc :cry: :cry: :cry:

Aurelitka spocilas sie pewnie z nerwow. Gdyby to bylo jakies raczysko to pocilabys sie tak, ze kilka razy w nocy musialbys zmieniac pizame, bo mozna by ja bylo wyciskac. I prosze, uwierz w koncu lekarzowi, ze wszystko jest ok z tymi wezlami.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 30 mar 2015, 18:34
kucze nie piszmy tu o takich historiach, bo tylko się nakręcamy niepotrzebnie,

przez malenstwo31 30 mar 2015, 18:38
Krwiozercza_Mysz, Kochana pieprza miałam około 7 -8 mm miał kilka kolorów. Ale ten fakt dostrzeglam robiąc mu zdjęcia lustrzanka ;)nic mnie nie bolało wycięcie go. Zastrzyk ze znieczuleniem 15 min i po sprawie. Do 10 dni miałam wynik. Może był szybciej ale ja po 10 dniach wyciągalam szwy wiec nie musiałam specjalnie jechać do Krakowa. Gdyby nie fakt ze po wyciągnięciu szwów czy nawet zaraz po wycięciu poszłam na aerobic to bym śladu nie miała ale trochę szycie mi się rozeszło. Jak chcesz coś jeszcze widzieć to pisz i pytaj

przez bmm 30 mar 2015, 18:38
Nefretis ja mam podobne skutki ubocze oprócz dolegliwości żołądkowo-jelitowych , wystraszyłam się tylko tych nocnych potów. Ja miałam ten lek przepisany już dawno ale wzięłam może ze trzy czy cztery razy i odstawiłam. Teraz biorę bo widzę że samo sobie już nie pomogę i też tak biorę z parę dni dopiero. Wcześniej nie miałam takich objawów. Chyba że jutro jak odbiorę morfo to się wszystko wyjaśni.
bmm

przez monapayne 30 mar 2015, 18:46
Mili89, hej... już jest lepiej. Ale to nie dla mnie - neurotyka, hipochondryka... A poza tym chyba nie jest to czego oczekiwałam. Ale u osób, które mają wąskie usta to może wyglądać okej. Bo widziałam i jest duża różnica na plus. Ja mam trochę niestandardowe usta i jednak lepiej chyba żebym nie ruszała.

bezsilna_22, fajny awatar, utożsamiasz się z kimś z niego? Pozdrawiam.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Mili89 30 mar 2015, 19:07
hej Kochani! ja dzisiaj caly dzien sie zamartwiam...
Coreczka miala jakies zapalenie gardla (bez bialego nalotu) tracila glos, katar, kaszel i dostala Erytromycyne od lekarza...dzis wlasnie skonczyla ja brac, ale od 3 dni nie chce wogole jesc- nawet czekolady :( je tylko plynne rzeczy typu jakis jogurt albo monte... nawet zupki nie chce zjesc... poza tym bawi sie szaleje normalnie tylko mowi, ze przyczepia jej sie jedzenie do gardla i ze boli ... nie wiem co moge na to poradzic i od czego to skoro antybiotyk brala tydzien to chyba powinien pomoc ? migdaly ma lekko powiekszone, ale ten srodkowy jakis dlugi jest siega jej do wysokosci jezyka- nie wiem jak to wyglada u innych 4-latek.. macie moze jakies pomysly ? martwie sie, ze wogole nie je :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez D@ri@nk@ 30 mar 2015, 19:18
Pawelt napisał(a):Zakupiłem ten specyfik. Kosztował niecałe 40 zeta. Wali pawiem ale nic to :) Mam nadzieje że zadziała ;)

Debutir kupiłeś?
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Pawelt 30 mar 2015, 19:22
D@ri@nk@, tak już zjadłem 2 tabsę zgodnie z instrukcją ratunku ;)
X_x

przez monapayne 30 mar 2015, 19:34
Mili89, a byłaś u lekarza?
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Ardash 30 mar 2015, 19:46
Mili moze przejdz sie z corcia do lekarza. Moze jeszcze do konca jej nie przeszlo. Niech jeszcze raz obejrzy jej gardlo.

przez Aurelitka 30 mar 2015, 19:49
ja znowu zaczęłam macać te pachy, i już wydaje mi się że mam milion tak kulek, zgrubień i wszystkiego wszędzie, kurcze to już nerwica natręctw, w środę kontrola i jestem pewna, że gdzieś dalej mnie skieruje na badania, a jak chcę normalne święta mieć, i tak teraz ciągle myśle, że pewnie mam czerniaka, bo ma dużo pieprzyków i to niektóre naprawde duże, nie no wykończę się chyba :why:

-- 30 mar 2015, 18:51 --

dlaczego powiedzcie mi nie uwierzyłam lekarce, która mnie tam macała i powiedziała, że są ok, czemu ja wierzę tylko sobie i temu co wyczytam w internecie albo na forum, nie rozumiem tego...

-- 30 mar 2015, 18:54 --

dlaczego dopóki się niczym nie przejmowała, nie wiedziałam gdzie są węzły, co to jest gdzie tego szukać, byłam zdrowa, i póki nie zwracałam uwagi na pieprzyki też czerniaka nie miałam, a teraz nagle takie myśli, przecież takie nowotwory od razu widać

przez Ardash 30 mar 2015, 19:58
Aurelitka juz nic do tej srody nie macaj! Jesli lekarka Ci powiedziala, ze tam nic nie ma to TAK WLASNIE JEST!!!
Co do pieprzykow to nawet nie chce o tym myslec :cry: :cry: Ja tez mam ich mnostwo i niektore naprawde duze (ok. 1 cm srednicy), ale o dziwo tymi duzymi sie nie martwie. Martwia mnie 3 male :cry: :cry:

Sortuj wg