Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

ale jak człowiek przestaje lękami życ zauważa jeszcze inne rzeczy

powiem dosadniej czyja pisakownica tego grabki nie bawisz się tak jak ja wypad z piaskownicy i oddaj grabki

Nie jestem pewny kontekstu ale jeśli chodzi o takie a nie inne zasady i reguły na forum to myślę że wszędzie tak jest i wszędzie trzeba się do czegoś dostosować. A niektóre pretensje użytkowników zakrawają na pretensje do zarządu ruchu drogowego o to, że lewą stroną drogi jeździć im nie wolno. Każde forum ma swoje zasady. Tutaj i tak jest luźno bo jakbyśmy trzymali się kurczowo regulaminu to by było kilka banów tygodniowo - choćby za same przekleństwa albo offtopowanie w konkretnych tematach. Na niektórych forach są takie reguły, że można wylecieć praktycznie za nic i trzeba bardzo uważać żeby się utrzymać - bo administracja uważa, że udział w takim forum jest przywilejem dla użytkownika. A tutaj coraz więcej użytkowników chce pokazać że dla administracji przywilejem jest że mają jakichś użytkowników i że ci użytkownicy w ogóle robią wielką łaskę że jeszcze tutaj są. Bo tu przecież jest beznadziejnie. Ewa to nic osobistego do Ciebie - piszę w ogólnym kontekście o ogóle użytkowników, ty mi tylko podsunęłaś temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest jak każdy/każda z nas - kształtowane w mniejszym lub większym stopniu przez innych ludzi, ma swoje wady i zalety.

Warto dla jakichś "bratobójczych wojen" o to, czy ważniejsza jest administracja czy forumowicze, niszczyć to wspólne dzieło (które chyba pomogło większej ilości forumowiczów, niż sprawiło przykrość) ? Warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie .

 

Bywałem na różnych i uwierz mi, tutaj jest cieplutko i przyjemnie jak w zimową noc przy kochanej kobiecie przed gorącym kominkiem ;)

Ale wrażenie masz całkiem normalne i każdy tak ma - ja jestem nowy, Wy jesteście "paczką". No i tak mi zimno samemu ;)

 

Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)

 

Ja tam nie napisałem krótkiego "Witam", nawet się trochę rozpisalem ;P

A nikt mnie nie zna więc czego mam oczekiwać ? Hi jestem Ania, słuchaj mam psa i ciocię a depresję po śmierci rodzica. Zaczeło się to w roku... i tak dalej, kazdy z forum biegnie do nowego się witac, przedstawiać ? Chłopie, czasu byś nie znalazł żeby to wszystko przeczytać :D

 

Pisać i czytać każdemu wolno więc piszmy, czytajmy, po czasie może się poznamy lepiej a może nie.

 

Sam narazie jestem "zadowolony z forum". Ludzie wiedzą o czym piszą, robią to często mądrze i ciekawie. Mam nadzieję że coś z tego pozytywnego dla siebie wyciągnę, może kiedyś z jakiegoś mojego posta ktoś też wyciągnie coś fajnego dla siebie ;)

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie poznac moje zdanie o forum, to proszę bardzo. ;) To miejsce jest nietylko swietna grupa wsparcia, miejscem na ktorym mozna sie zwierzyc z tego co nas boli. Mozna tu takze inteligentnie porozmawiac o swiecie, ludziach i podzielic sie refleksjami. Bylem juz na wielu forach, ale naprawde, naprawde nie widzialem bardziej rzetelnej i zatroskanej sprawami forum administracji niz tutaj. Pozdrowienia dla admina, zst-cow admina i moderatorow ;) Jestescie de best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Zagubiony148, nie dodałeś 'za wyjątkiem' - ja naprawdę nie potrafię Cię 'rozgryść' - nigdy nie wiem, kiedy piszesz poważnie, a kiedy żartujesz hm :( Ubolewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej :)

 

Jestem krótko na Naszym :) forum ale odkąd tu trafiłam odetchnęłam z ulgą. Znalazłam tu kogos kto mi naprawdę pomógł w podjęciu decyzji o leczeniu i wielu innych którzy rozumieją, albo przynajmniej się starają ;)

 

dzięki Wam wszystkim !

 

Pozdro dla wszystkich VIPów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem zadowolona z forum:)

wreszcie dotarło do mnie ze nie jestem sama z moim problemem, ze sa ludzie ktorzy przezywaja to co ja i wspieraja sie nawzajem.

nawet jezeli nie pisze to itak czytajac wyciagam jakies wnioski z postow kogos innego , i dzieki forum dowiedzialam sie duzo duzo wiecej o tych chorobach niz wiedzialam do tej pory.

daje mi to takie poczucie bezpieczenstwa ze tu sa osoby ktore mnie zrozumieja i poradza, bo w moim otoczeniu nie ma takich osob .

dlatego bardzo dziekuje wszystkim i pozdrawiam, oczywiscie naszych ''Bossów'' rownierz :mrgreen:

eheh troche wazelinki nie zaszkodzi ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie Bethi mialem tez sytuacje tutaj. Mowie teraz o topicach. Moze to wynika z tego ze chce zeby ktos ze mna porozmawial,odpowiedzial mi i podyskutowal..Ale czasem irytuje mnie to ze nikt nie odpowie,nie odniesie sie do moich rozmyslan czy uwag. CZasem jest tak ze kogos gnebie, nekam. Ktos mi powiedzial ze inni tez maja swoje zycie i nie beda na kazde moje zawolanie 24h na dobe.A ja to odbieramn jako ignorowanie mnie. Czesto tak mysle. ..A czasem mowie cos w grupie ale jakby mnie nikt nie slyszal albo nie sluchal.Jak to mozna odczytywac? Moze za bardzo sie nad tym poprostu rozwodze i szukam dziury w calym. Ale rzeczywiscie to forum jest bardzo przyjazne.Ciesze sie ze moge tu opowiedziec comnie gryzie..Otwieram sie tu coraz bardziej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piterus, masz wiele racji - często też się tak czułam dopóki nie zrozumiałam, że to forum nie ma mi zastąpić życia ;) Był moment, gdy nie wychodziłam już z domu i cały możliwy czas spędzałam przed monitorem co chwilkę sprawdzając, czy ktoś coś mi odpisał. Pewnego dnia spostrzegłam, że to nie jest sposób na poradzenie sobie z rzeczywistością. To ucieczka. Prawdziwe życie toczy się tuż za Twoimi plecami - wystarczy się odwrócić ;) Dla mnie najcenniejsze w tym miejscu, w forum jest to, że mam obiektywny podgląd na swoje problemy - dzięki temu łatwiej odnajduję się w realu, ponieważ jestem osobą omylną, czasem bywam przewrażliwiona lub coś sobie ubzduram :lol: To tutaj nauczyłam się śmiać ze swojej niedoskonałości, pozwoliłam sobie nie być idealną, popełniać błędy i na dobre mi to wychodzi w realu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jest to moje pierwsze forum na którym się udzielam nigdy wcześniej nie miałam odwagi jakoś bo bałam się że na mój post nikt nie odpowie albo mnie wyśmieje itp... :oops: Na tym forum przekonałam się że są ludzie którzy mnie rozumieją i mają podobne problemy co ja a atmosfera moim zdaniem jest bardzo ciepła i chociaż jestem nowa to wiem że jest tu wielu życzliwych i wspaniałych ludzi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest naprawdę dobre. Jestem nowym użytkownikiem i widzę że potrzebne są mi rozmowy na tematy związane z depresją, nerwicą. Dzisiejszy świat nie akceptuje słabości, dlatego tak trudno o uzyskanie wsparcia od najbliższych. Sam fakt, że mogę powiedzieć moje doświadczenia i posłuchać innych, dużo mi daje. Zgadzam się z bethi ,forum nie powinno być miejscem do ucieczki od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do forum, mnie od dawna irytuje jedna rzecz: masowe wyżywanie się na osobach, które starają się robić wszystkim dobrze. Szkoda, że nikt nie potrafi wziąć pod uwagę, że My tak samo jak Wy jesteśmy tutaj osobami z problemami a nie naprawiaczami świata.... Dodam, że irytowało mnie to już za czasów, kiedy o moderce nie chciałam nic słyszeć i fakt, że mam zielony neon pod avatarem nie ma tu nic do rzeczy.

Powiem tak: jeżeli ktoś zabiera się za robienie czegoś, co ma służyć ludziom, to musi być przygotowany na to, że jego działalność będzie wystawiona na krytykę. I nie piszę tu wyłącznie o krytyce w sensie negatywnym.

Pewnie, można zgadzać się z krytyką lub nie. Niemniej całkowite ignorowanie zdań negatywnych i pompowanie sobie balona pt. "Jestem doskonały/ła i moje dzieło też" niczemu nie służy. Skoro forum jest dla użytkowników, to może wreszcie zacznie słuchać wszystkich głosów, które od nich pochodzą- nie tylko pochlebnych. Bo proces doskonalenia wymaga tego, by popatrzyć na sprawę z dystansu, a nie z perspektywy jakiś mało obiektywnych przesłanek.

Doskonale wiem, czym jest praca dla ludzi i czym jest otwartość na sugestie. Jeżeli ktoś podejmuje się jakiegoś zadania, to niech nie zasłania się swoimi problemami- bo jeżeli są zbyt duże, to widocznie zbyt cięzkie zadania nie są dla niego.

I nie analizuj tego czy mam ciężkie dni czy nie, bo zbyt mało na ten temat wiesz. Moje nastroje nie mają nic wspólnego z zastrzeżeniami, które mam do tego forum. Jestem osobą dorosłą i po gówniarsku nie reaguję na to, co spotyka mnie w życiu. Jeżeli wydaję jakieś sądy, to są one z reguły dobrze przemyślane.

Dobranoc.

nie chce sie wtracac bo moze wyrywam z kontekstu pewne wypowiedzi ale jesli piszesz o procesie doskonalenia to obserwacja z dystansu to jest ostatnie co robisz... raczej mowilbym o wyzywaniu sie na innych.

W kazdym dzialaniu ludzkim- czy podekmowanych dzilaniach na rzecz ulepszania danych procesow jest i bedzie zawarta jakas niezgodnosc i tego sie nie ustrzezemy, czy jak piszesz problemy. Bo staramy sie naprawiac z reguly bledy,a i w samym procesie naprawczym te bledy moga wystapic.

jakis czas temu bethi analizowala moje wypowiedzi choc malo mnie zna i ja wzialem sobie gleboko do serca ta analize. I dziekuje jej za to. Wywiolala u mnie tworczy proces i przyznalem Jej racje. Tutaj wszyscy sie w zasadzie malo znamy.w pewnym ujeciu!

Nie neguj wiec bo wszyscy sa tu po to by sobie nawzajem pomagac, wspierac i leczyc z problemow. Nie chce byc niegrzeczny ale okreslanie czyjegos zachowania mianem " gownarstwa" moze byc w tym przypadku bronia obosieczna. pozdrawiam i zalecam wiecej dystansu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×