Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

adam_s

Użytkownik
 • Zawartość

  880
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. adam_s

  [Gliwice]

  Dużo nas
 2. adam_s

  Aktualne nastawienie do siebie,innych i świata.

  No to w ogóle chora sytuacja, nie czaję dlaczego w ogóle terapeutka wkręcała Cię w jakieś akcje z jej inną pacjentką. Co do poglądu na pracę to mam w zasadzie podobny. wracając do tematu: do siebie: jest ok, chociaż czasem myślę sobie że mam pecha w życiu. do innych: czuję się wykorzystywany przez ludzi jednak. Chociaż chyba też tak z innymi nieraz postępuję. do świata: chyba świat jest bardziej chory niż myślałem.
 3. adam_s

  Aktualne nastawienie do siebie,innych i świata.

  a to ciekawe, mogłbyś coś więcej na ten temat napisać? U mnie to chyba inni ludzie spowodowali, że po prostu nerwy mi puszczają i wyżywam się na kim popadnie.
 4. adam_s

  Aktualne nastawienie do siebie,innych i świata.

  do siebie: całkiem ok. do innych: straszny skurwiel się ze mnie zrobił w ostatnim czasie. do świata: nie mam zdania na chwilę obecną
 5. adam_s

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  @Elme, zmień psychiatrę na takiego, który będzie umiał z Tobą pracować. Nie chce mi się wierzyć, że nie da Ci się jakoś pomóc. Nie jest czasem tak, że Twoje schizy wynikają z tych uzależnień o których wspominasz? Fajnie, że masz wsparcie rodziny, dla mnie by to sporo znaczyło. U mnie, poza forum, nikt nie wie że mam problemy z psychiką.
 6. adam_s

  Co teraz robisz?

  zastanawiam się co zrobić z dzisiejszym dniem.
 7. adam_s

  darmowa heroina dla ćpunów Norwegia

  Chętnie bym wysłał do tej Norwegii kilku pierdolonych ćpunów, którym m.in. zawdzięczam swoją zrytą banię. Niech nie wracają.
 8. adam_s

  Co teraz robisz?

  Leżę i przeglądam forum. Cieszę się, że tu wróciłem. Dobry zabijacz czasu.
 9. adam_s

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Tak prawdę mówiąc, mnie trzyma w ryzach tylko to, że właśnie z domu do ludzi wyjdę. Kiedy jestem sam ze sobą to czuję się paskudnie. Co ciekawe, kiedyś bywało zupełnie odwrotnie. Chodzisz do jakiegoś psychiatry? Masz w kimś jakiekolwiek wsparcie?
 10. adam_s

  Ile macie wzrostu i ile ważycie?

  181 wzrostu i wagi jakieś 67-70 kg. Nic mnie bardziej nie drażni, jak słuchanie od innych jaki jestem chudy, albo że znowu schudłem (waga bardzo szybko mi skacze).
 11. adam_s

  A może ucieczka?

  Też chciałem tego spróbować. Właściwie na pewien czas nawet wdrożyłem w życie. Prawda taka, że to co mamy w głowie, zawsze będzie przy nas, niezależnie od miejsca pobytu. Muszę zgodzić się z @Lilith - powtarzamy schematy... Ale ogólnie fajnie jest mieć jakikolwiek plan na siebie i pomysł jak się ratować. Czytając ten temat, od razu przypomniał mi się wierszyk dla dzieci - który zresztą bardzo mi się podoba: "Pewnego dniawyjdę z domu o świcie,tak cicho,że nawet się nie zbudzicie.I pójdę,i będę wędrować po świecie,i nigdy mnie nie znajdziecie."
 12. adam_s

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  Mnie też dowaliło, jak zwykle na weekend. Jak juz wspominałem, wolne mi nie służy. Znowu natłok głupich myśli i dołek.
 13. adam_s

  "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

  @hankm, ja mam podobnie. Czasami czuję się jak dziecko we mgle. Dzis jest ze mną średnio jednak, chociaż ranek zapowiadał się lepiej. Wrócił lekki dołek...
 14. adam_s

  szkoła policealna

  Zdaję sobie sprawę z tego. Nie liczę na sukcesy zawodowe po studium. Raczej po prostu szukam czegoś na zabicie czasu i myśli, a szkoła może mi w tym pomóc. Na razie jeszcze się na nic nie zdecydowałem.
 15. adam_s

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Dziś nawet dobrze. Jednak urlop mi nie służył. Wróciłem do pracy i jakoś od razu lepiej.
×